Şimdi Ara

Msi 'Ge' Serisi Kullanıcıları Kulübü (ANA KONU) (824. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.404
Cevap
167
Favori
833.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 822823824825826
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: emxre27

GE70 2PC 087xtr almayi dusunuyorum.

FreeDoss geldigi icin hangi isletim sistemini kullanmaliyim? Ve kullanacagim isletim sistemi orjinal olmak zorunda mi ? Orijinal bulamam cunku imkansiz. İnternetten indirip cdye yazip oyle atarim formati

Orijinal olmak tabiki zorunda değil. Windows 8.1 kuracaksınız.

win 8.1 öneririm full performans ıcın, gereklı suruculerıde uyumlu bır sekılde kurarsanız hıc bır sıkıntı olmaz ,,,
  • quote:

Orijinalden alıntı: mechull23

quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: emxre27

GE70 2PC 087xtr almayi dusunuyorum.

FreeDoss geldigi icin hangi isletim sistemini kullanmaliyim? Ve kullanacagim isletim sistemi orjinal olmak zorunda mi ? Orijinal bulamam cunku imkansiz. İnternetten indirip cdye yazip oyle atarim formati

Orijinal olmak tabiki zorunda değil. Windows 8.1 kuracaksınız.

win 8.1 öneririm full performans ıcın, gereklı suruculerıde uyumlu bır sekılde kurarsanız hıc bır sıkıntı olmaz ,,,

microsoft öğrencilere bedava win 8.1 veriyor,herhangi bir öğrenci belgesi ile alabilirsiniz

detaylı bilgi win8 bolumunde var

• http://www.ebrarbilgisayar.com/msi-ge60-2pc-091xtr-apache-notebook-pmu314005

Bu leptopu almayı düşünüyorum nasıldır? SSD takılabiliyor mu ?
  • Arkadaşlar GT70 ile macbook pro arasında kaldım. YARDIMCI OLUR MUSUNUZ LÜTFEN?
  • Arkadaşlar MSI için 2000-2500 arası bir limit ayırsak hangi modeli önerirsiniz. Apache iyi midir?
  • Selamlar bugün itibariyle msi gt60 3k almış bulunmaktayım.içinden çıkan msi mouse mouse pad kulaklık ve çantayı toplu halde satıyorum isteyen olursa pm.Kutulu ambalajı açılmamış şekilde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RichardRose

Arkadaşlar MSI için 2000-2500 arası bir limit ayırsak hangi modeli önerirsiniz. Apache iyi midir?

2500 tl ile rahatlıkla GE60 Apache alabiliyorsun:

http://www.pcdepo.com/msi-apache-ge60-2pc-091xtr-notebook
  • MrFinito kullanıcısına yanıt
    ikiside 1920*1080
  • quote:

Orijinalden alıntı: vjolenz

http://www.ebrarbilgisayar.com/msi-ge60-2pc-091xtr-apache-notebook-pmu314005

Bu leptopu almayı düşünüyorum nasıldır? SSD takılabiliyor mu ?

MSATA yuvasına rahatlıkla SSD takabilirsin. Diğer alternatif; optik sürücüyü çıkartıp aparat yardımıyla 2.5"lik SSD takılması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mechull23

quote:

Orijinalden alıntı: zattar

ya beyler bende imzaamda ekli modeli kullanıyorum 1 sene oldu alalı. oyun oynarken bellek dolu deyip kapanıyor. acaba yazılımsal bir hata olabilir mi? çünkü oynadığım oyunları kaldırabilecek bir makina. not win 8.1 kullanıyorum.

intel rapıd teknolojııs dıye bır sey var surucu ona bır baktınız mı kaldırın onu tekrar deneyın kurup , bır de oynadıgınız oyunun kac ram ıstıyor onunla alakalı da olabılır...

Intel Rapid Storage Technology le ne alakası olabilir ki? bende kurulu evet ama benim sıkıntım ram le alakalı. oynadığım oyun watch dogs gta4 falan eskiden oynarken sorun çıkartmıyordu 1.5 haftadır falan böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: orox

Hayır değil. Güncellik önemlidir. 850m hemen hemen aynı ve daha az ısınıyor.Güncellemelerle 765m den daha iyi olur. ama bütçeni yukarı çekebilirsen 860m Apache pro var onu almanı öneririm.

Apache pro aldım.aldım alalı ısınma sorunu ile uğraşıyorum.servise gitti sıfır ürün geldi durum aynı
    Ne yapacam bu makinayla ben kafam allak bullak.iade edecem bu seferde olmazsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: reaper2346

quote:

Hayır değil. Güncellik önemlidir. 850m hemen hemen aynı ve daha az ısınıyor.Güncellemelerle 765m den daha iyi olur. ama bütçeni yukarı çekebilirsen 860m Apache pro var onu almanı öneririm.

Apache pro aldım.aldım alalı ısınma sorunu ile uğraşıyorum.servise gitti sıfır ürün geldi durum aynı

Ne zaman bir laptop'u almaya karar versem laptopla ilgili bir sorunla karşılaşıyorum. Dell 7537 karar verdim wifi sorunu dediler. Çok yükselttim parayı Apache dedim şimdi de ısınma sorunu çıktı. Kronik bir sorun mu bu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: reaper2346

quote:

Hocam sıcaklık değerlerini yazar mısın?

• Altında soğutucu ile GPU sıcaklığı 98 CPU sıcaklığı (gücü %85 le sınırlandırdığım halde) 95 makinayı pakedinden çıkartalı 2 saat oldu.ayrıca bütün laptop un kasa cayır cayır yanıyor.boost fan da fazla üfürmüyor.model tam olarak MSI ge 70 2pe Apache pro 406tr.

• Valla sorun kronik mi bilmiyorum ama 2.ürün de böyle çıktı.ilki tam tahmin ettiğim gibi heat sink i arızalıymış.bu da ısı tahliyesi yapamıyor.bakalım ne diyecek service point ve Sanalmarketim?

• quote:

Orijinalden alıntı: karasimsek06

merhaba arkadaşlar vatan bilgisayardan 4 gün önce GE70-2PC-266TR model laptop aldım. Fakat dün ekranda ölü piksel ve rengi tam vermeyen özelikle kırmızıyı piksel gördüm. İkisinide söylemek ve değiştirmek üzere vatan bilgisayara gittim oradaki yetkili değiştiremiyeceğini bunun bir ürün ayıbı olmadığını full hd lerde böyle şeyler olabileceğini söyledi ama ben ısrar edince yetkili servis ne derse onu yaparız diyerek garantiye yolladı. Sizce ürün değişirmi canım çok sıkıldı 4 günlük laptop 3800 para verdim ama bana ölü pikselli ürün ayıp değil diyorlar 3 tane olması lazımmış. Ayrıca servis değiştirirmi.

Öncelikle hayırlı olsun. Ben de sizden 2 gün sonra aldım fakat ekranda herhangi bir sorun görmedim. Size soracağım bir soru var sonuçta aynı cihazlara sahibiz. Touchpadin tam üstünde klavye ile arasında olan bölüm sizde de ısınıyor mu? Ben mi kuruntu yapıyorum acaba?
    Bir de hala oyunlarda deneyemedim staj dolayısı ile. Sadece aç kapa yaptım. Oyun içinde genel durum nasıl sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: Portley

Arkadaşlar GT70 ile macbook pro arasında kaldım. YARDIMCI OLUR MUSUNUZ LÜTFEN?

sizin kullanma şeklinize göre değişir, eğer oyun oynayacak iseniz kesinlikle GT70
  • Isınma sorunu yaşayan var mı? Battlefield 3 açtım daha 15dk olmadan ısı 85derece oldu. Turbo fan ve ekstra fan da açık.
    Kullanıcı kulübü ama buralara bakan yok sanırım.
  • Asetil Co A kullanıcısına yanıt
    BF3 de benimde çok ısınıyor. Bu arada kasa üzerinde kalan parmak,el izlerini silmenin kolay bir yolu yokmu? ıslak mendille denedim iz kaldı
  • 
Sayfa: önceki 822823824825826
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.