Şimdi Ara

Msi 'Ge' Serisi Kullanıcıları Kulübü (ANA KONU) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.405
Cevap
168
Favori
832.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Batman: Arkham Asylum - 30 fps, çok akıcı.

Msi 'Ge' Serisi Kullanıcıları Kulübü (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grasshead -- 24 Haziran 2012; 21:59:59 >

• i7 li model ile i5 li model arasında çok fazla fiyat farkı var.Mobil işlemciler piyasada satılsa i5 li makine alıp i7 işlemci satın alırım.Arada fiyat farkını oluşturabilecek tek etmen işlmeci ama 600 lira fark koymuşlar.Hafta içi pcdepo i7 ye indirim yapmassa mecburen i5 li modeli alacağım.i7 işlemci iyi ama 600 lira da az para deil.Geçen serideki gibi i7 li olan freedos olsa ne iyi olurdu ben belki linux kullancam
  • belki yeri değil ama, atıyorum bilgisayarın fanını temizlemek için falan açsam, garanti yanar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smee

belki yeri değil ama, atıyorum bilgisayarın fanını temizlemek için falan açsam, garanti yanar mı?

benim o konuda bir bilgim yok ama yarın penta bilgisayarı arayacağım..
    flight simulator x'te ekran kartını intel olarak görüyor binbir türlü ayar yapmama rağmen ki bu sorunla pek çok kişi karşılaşmış nvidia'nın forumunda bile konu açmışlar hem onu soracağım hem de garanti konusunu sorarım
  • Alan Wake 25 -31 fps

• quote:

Orijinalden alıntı: MetteHun

quote:

Orijinalden alıntı: Smee

belki yeri değil ama, atıyorum bilgisayarın fanını temizlemek için falan açsam, garanti yanar mı?

benim o konuda bir bilgim yok ama yarın penta bilgisayarı arayacağım..
    flight simulator x'te ekran kartını intel olarak görüyor binbir türlü ayar yapmama rağmen ki bu sorunla pek çok kişi karşılaşmış nvidia'nın forumunda bile konu açmışlar hem onu soracağım hem de garanti konusunu sorarım

haber verirsen çok mutlu olurum hocam, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Purdew -- 25 Haziran 2012; 13:27:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grasshead

Alan Wake 25 -31 fps

Dostum bu ayarlarda akıcı mı ve grafikler güzel duruyor mu oynarken ?

• grafikler güzel duruyordur tabi.. belirtilen fps'de akıcı oyun olur diye tahmin ediyorum
  • Umarım öyledir
  • Bende yaein ge70 siparisimi vercem ancak tuslarda aydinlatma var mi merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfteam01

Bende yaein ge70 siparisimi vercem ancak tuslarda aydinlatma var mi merak ettim

hayır yok
  • Peki tesekkurler sence cihazdaki begenmedigin 5 sey ne

• quote:

Peki tesekkurler sence cihazdaki begenmedigin 5 sey ne

laptop'ın altındaki lastikler bence iyi tutmuyor masayı
    fan çıkışıyla güç girişinin yan yana olması
    laptop'ın kapağı çok narin
    başka da yok
  • İnternette hic turkce İnceleme videosu yok bir ilki yapip ceksen cok iyi olur kardesim

• quote:

İnternette hic turkce İnceleme videosu yok bir ilki yapip ceksen cok iyi olur kardesim

şu an simülasyonla uğraşıyorum mümkün değil format atmayı bile düşünüyorum
    flight simulator intel ekran kartıyla çalışıyor nvidia'yı görmüyor
    yalnız bu bilgisayarla ilgili bir sorun değil
  • ssd slotlari normal hdd tipi slotlar degil bildigim kadariyla, m-SSD takmak icin ayrilmis slotlar. soyle bir windows yuklemek icin 64-128gb lik alip hdd ile birlikte kullanmak hos olur.

Bu arada grashead, o sicaklik degerleri harici sogutucu olmadan alindi degil mi. Witchera boyle dayaniklilik gosteren makineye sarilmak istiyorum :)
  • ge60 in i5 olan modelini alan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yafeshan

ssd slotlari normal hdd tipi slotlar degil bildigim kadariyla, m-SSD takmak icin ayrilmis slotlar. soyle bir windows yuklemek icin 64-128gb lik alip hdd ile birlikte kullanmak hos olur.

Bu arada grashead, o sicaklik degerleri harici sogutucu olmadan alindi degil mi. Witchera boyle dayaniklilik gosteren makineye sarilmak istiyorum :)

Üstteki değerlerde Logitech N200 aktifti 2.seviyede. Alttaki değerlere ise masaüstüne döndükten sonra hızlıca ulaşılıyor. Ama dediğim gibi pek bir etkisi olduğunu düşünmüyorum bu Logitech'in. Uygun bir ara harici soğutucusuz deneyeceğim, hem Logitech'i test etmiş oluruz, hemde ürünün kendi başına değerlerini görürüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.CaN009

quote:

Orijinalden alıntı: Grasshead

Alan Wake 25 -31 fps

Dostum bu ayarlarda akıcı mı ve grafikler güzel duruyor mu oynarken ?

Evet oldukça akıcı ve çok güzel tabii ki grafikler =)

Aslında şöyle bir tespitim var, çözünürlüğün oyunlarda 1920 olması fps'yi olumsuz yönde etkiliyor, burada biraz tercihler devreye giriyor. Örneğin Witcher 2'yi 1920 çözünürlükte low ayarlarda 30 fps ile oynamaktansa, orta seviye ayarlarla 1600 çözünürlükte 35 fps ile oynamak daha keyifli. Hatta 1280 çözünürlükte High yaptığımda hepsinden daha keyifli ve ortalama 40 fps gibi bir değer aldım. Yani biraz deneme yanılma ve tercihe bağlı olarak oyuna göre değerlendirmek lazım bu durumu.

• Şu batarya kalibrasyonunun nasıl yapıldığını anlatabilecek biri var mı?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.