Şimdi Ara

MSI ekran kartı ilginç sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar dostlar. Bugünden beri ekran kartımla alakalaı bir sorunum oluştu. Pc yi açtıktan belli bir süre sonra ekran kitleniyor, hiçbir kısayol gözükmüyor ,3 defa bu hatalı durum meydana geldi ve 3ünde de farklı renkte oldu ekran . birinde sadece siyah,diğerinde sade yeşil sonuncunda da gri. Kapatıp açtıktan sonra da ekran da çizikler meydana geldi. Sandım ki ekran kartı corzladı iki defa daha reset attım düzeldi sorun. Düzeldi ama yine aynı şekilde yapmaya devam ediyor. Bu hatanın çözümü ne yapmak ugerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nedved55 -- 27 Kasım 2017; 20:45:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sorun devam ediyor kart yüne bozuk görüntü vermeye başladı. Yardımcı olur musunuz

• Büyük bi ihtimal ekran kartın gitmiş başka monitör ile dene driveri sil yeniden kur.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    driveri sildim yine aynı sorun oldu.
  • Ya monitör ya ekran kartı gidik.
  • Monitörün kapasitörleri kurumuş olabilir, tamiri kolaydır. Önce başka bir mönitörle test etmen gerekiyor, eğer yine sorun varsa ekran kartının VRAM yada GPU lehimleri atmıştır. Tamiri kolay değildir ve pahalıdır.
  • Monitörde problem olabilir windows 10 fall creators 1709 update yaptın mı ? 1703 e dön bide orda dene 1709 da forumlarda crash vs çok şikayet var

• Ekran kartını söktüm onboard ekranda sorun gözükmüyor.

Servis pointe gittim bugün kartın garantisi sona ermiş , onlarda tamir için başka biyere gönderiyormuş 25 $ da arıza tespiti parası istediler bende geri aldım kartı

• neden_acıklanmıyor N kullanıcısına yanıt
    su an hala 1703 sürümündeyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.