Şimdi Ara

MSI Black Friday Kampanyası! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
423
Cevap
11
Favori
39.809
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler bende bu cevap arıyordum umarım sıkıntı yapmazlar trendyol dan tekramarket satıcısın dan aldım

• Fat Tony kullanıcısına yanıt
    Msi'ın kampanya sayfasında tekramarkete tıklayınca tekramarket sitesine yönlendiriyor bence arayıp bir sorun msi'ı.Muhtemelen onlarda bilmiyordur ama.

Bende n11 üzerinden tekramarket satıcısından almayı düşünüyorum ama yüksek olasılıkla kabul etmezler.Tekramarket dediği kendi sitesi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alprn46 A kullanıcısına yanıt

faturayı bize tekramarket yolluyacak ama önemli olan o değil mi öyle düşünüyorum

• Faturayı tekramarket yollayacağı için, nerden aldığını bilemezler. Sıkıntı olacağını sanmıyorum. Bende b550 gaming edge wifi aldım.

• arayıp sordum tekramarkete faturayı biz kesiyoruz ondan sıkıntı olmaz diyor

• Umarım dediğiniz gibi olur.N11'de kuponlarla birleşirse z490 anakart bekliyorum bende.

Teşekkürler bilgilendirme için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alprn46 -- 10 Kasım 2020; 15:15:18 >
  • https://www.hepsiburada.com/msi-x570-a-pro-amd-x570-1866mhz-ddr4-soket-am4-atx-anakart-p-HBV00000LKRIX

şu ürün için ne düşünürsünüz ?

ryzen 3600 ile kombine etsem diyorum

• şopcu kullanıcısına yanıt

anakartın fiyatı cok iyi

3600 ve üstü işlemcilerle kullanabilirisn

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem Konak

anakartın fiyatı cok iyi

3600 ve üstü işlemcilerle kullanabilirisn

b550-a pro ile farkı nedir hocam ? Birde bu anakarttta iade oluyor mu listeye bakıp anlamadım da tam

• şopcu kullanıcısına yanıt

Gaming serisi anakartlar olmadığından,her iki anakartta da para iadesi yok

• Ben de n11 tekramarket uzerinden anakart almayi dusunuyorum. Acaba geri odeme ve shout out kampanyasindan yararlanabilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ert_ -- 10 Kasım 2020; 19:6:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noprektam9113

Arkadaşlar ürün hakkında yorum yapıp gönderirsenizde 200tl steam cüzdan kodu veriyorlar kullanmak istemeyen 150tl civarından satabilir yani para iadesi + steam cüzdan kodu ile baya kârlı bilginiz olsun.
    Her ürün için geçerli mi mpg gaming plus 1349 - indirim - steam ile baya uyguna geliyor gibi de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.McNulty -- 10 Kasım 2020; 20:5:46 >
  • ert_ E kullanıcısına yanıt

gecerli

• J.McNulty kullanıcısına yanıt
    Siteden hangi ürünlerde geçerli bakabilirsiniz

• shout out kampanya detaylarına malesef ulaşamadım. Belirtilmiş online mağazalar denilmiş. Ürünü aldığımızdan farklı bir platformdaki (n11 gözükmediğinden dolayı) yorumumuzda geçerli olur mu sizce

• Bu kampanya dahilinde tek ürün için mi yoksa bir kaç ürün içinde listedeki fiyatlardan ayrı ayrı faydalanabiliyormuyuz ? Birde AMD ryzen 7 3700x işlemci almayı planlıyorum anakart olarak MSI b550 tomahawk alayım diyorum. X570 serisiyle b550 tomahawk arasında kaldım tavsiyelerinize ihtiyacim var.

Tekramarketin sitesine yorum yapsak kabul ederler mi acaba ?

• alprn46 A kullanıcısına yanıt

Tekramarket'in sitesinde yorum kısmı bulunmuyor.

Bende n11 den alıcaktım kötü oldu şimdi.Hepsiburada,Amazon gibi yerlere ürün almadan yorum yapabiliyor muyuz ?

• Hocam n11'den alsak yorumu nereye yazmalıyız bilginiz var mı ? N11 üye iş yeri olmadığı için Hepsiburada ya da amazon tarzı biryere yazsak kabul olur mu ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.