Şimdi Ara

Msi a68+amd 860k sisteminde ekran kartı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet forumdaşlar.Nicedir başımda olan püsküllü bir bela var. Forumdaki konfugirasyon tavsiye kısmına bakarak a68 msi anakart ve amd 860k islemci aldım.Anakart, ekran kartı hatası verdi surekli.2 kısa 1 uzun bip idi herhalde.İade ettim.msi a58 anakart aldım.Bunda da 5570 ve eski 3650 ekran kartimla sistem açılmadı.cpu dan suphelenip ayni cpu dan bulup onla denedim olmadi.bios guncellemesi yaptim ve 512 mb 3650 ekran kartı ile sistem çalıştı.fakat 1 gb kart ile yine çalışmadı.ayni anakarta amd 4000 cpu taktım butun gpu'larla sıkıntısız çalıştı.a68 kartımı iade ettiğim yer kart arızalı dedi ve para iadesi yaptı.ben de bir msi a68 daha aldım.kart geldi taktim.aynı sorun.sadece 512 mb lik ati 3650 gpu ile sistem acildi.1 gb nvidia ve ati gpu taktığımda bip sesi ile gpu sorunu bildiriyor anakart.Bu denemelerimde farklı ram ve psular kullandim.butun kartlari son bios versiyonuna guncelledim.Nette aynı sorunu yaşayan bir ton insan olduğunu ve çözüm bulamadıklarını gördüm.Sadede gelirsek msi anakartla 860k işlemci almayın diyebilirim ve sorarim; nedir bu başımdaki felaket ve çözümü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.