Şimdi Ara

ms yi düşük olan horde ların üstün olduğu server arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Üstün olup napacaksın ki? Millet denge arar... Zaten o serverlar bedava transfer ile dengeleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

Üstün olup napacaksın ki? Millet denge arar... Zaten o serverlar bedava transfer ile dengeleniyor.

• Chromaggus medium rate pvp server hordelar üstün allylar girmiyor artık wintergraps a kötü bir durum ama sanırım sen horde üstün olsun dövelim diyorsun ama karş tarafta adam olmayınca tabiki işler zorlaşıyor :D
  • 4-5 değişik battlegroupta bulundum en dengelisi horde olarak burning legion "battlegroupu adını bilmiyorum"
    geçen hafta aynı serverdaki ally bi charımı hordea çevirdim, horde biraz daha baskın diyebilirim
  • bende horde server arıyorum ally oakdar güçsüz olsun ki holy priest holy nova atarak 5e1 keseyim. hatta mümkünse bosslar felan da güçsüz olsun. 50000 hp lich king felan. random heroiclerden shadowmourne düşsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salvador_Limones -- 11 Mayıs 2010; 12:58:09 >
  • sakın cataclysme battlegroup da olan bir server seçme; artık 5 yıl mı 6 yıl mı ne oldu oynayalı horde un üstünlük kuramadığı bg görmedim bu bg de bırak üstünlüğü eziliyor horde resmen, millet ayrımından rahatsız olması gereken bir türk olarak ben ırkçı olacam resmen italyanlar katılımış iyice suyu çıkmış adam battle chatte alliance dan geldim diyor millet sövüyor geri dön diye
  • Zenedar senin için ideal olabilir. Aç bir tane dk bak ms durumuna falan , beğenirsen başla , bg grubuda iyi rahat edersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirbag

sakın cataclysme battlegroup da olan bir server seçme; artık 5 yıl mı 6 yıl mı ne oldu oynayalı horde un üstünlük kuramadığı bg görmedim bu bg de bırak üstünlüğü eziliyor horde resmen, millet ayrımından rahatsız olması gereken bir türk olarak ben ırkçı olacam resmen italyanlar katılımış iyice suyu çıkmış adam battle chatte alliance dan geldim diyor millet sövüyor geri dön diye

bkz crushridge
    beklerken wsgde 3-4 o serverdan adam ally olunca yattık diodu millet

ben türklere laf ederler sanırdım italyanlara tam ayar oluyo adamlar
  • horddeların üstünlük kurduğu hatta öleki arathi basinde oturup 1600/0 çektiğimiz saatler var ciddi bakın o saatlerde hordelar imba modda geziyorlar kafalarına honor farm değilde şu bg yi kazanalım düşüncesi geliyor.

saatler 05:30-10:00 birde akşam 12 ye doğru bu saatlerde gidin bakın 10 maçın 8 ini horde alıyor. (en azından misery battleground grubunda :D)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.