Şimdi Ara

Mrb 7610 Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Cümleten Kolay Gelsin İyi Bayramlar Benim Sorunum Nokia 7610 Cep Telefonum Var Son 3/4 Gündür Açıılmamaya Başladı Duş Alırken Şarkı Dinliodum Buhar Mı Girdi İçine Artık Naptı Fikrim Yok 1 Kaçtane Telefoncuya Götürdüm Ben Bunu Yapamam Dedi,Acaba Öle Teknik Servislere Fln Mı Götürsem Napsam Sizden Fikir Almak İstiorum Nedendir Acaba Buharmı Aldı ? Yaptırılabilirmii ?

Şimdiden Teşekkürler Hayırlı Bayramlar

Mrb 7610 Sorunu

• teknik servis, kendin cevabı vermişsin zaaten..

ama yetkili servise götür, öyle yapamam edemem demez.Ya telefon ölmüş der ya da tamir eder
  • 7610 için güzel temalar içeren bir site varmı bildiğiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gulumser

7610 için güzel temalar içeren bir site varmı bildiğiniz?

www.trnokia.com
  • ya son bir soru daha sorsam çokmu ayıp olur ?neyse ben sorayım cevap verip vermemek size kalmış.telefonu yeni aldığım için fazla özelliğini bilmiyorum.7610dan başka bir telefona multimedya mesajı gönderemiyorum ayarları yapılmamış olduğu için.tanımlanmış geçerli erişim noktası yok şimdi tanımlansınmı diye soruyor,bana yardımcı olursanız sevinirim .Bir arkadaşım avea 500 arayarak yapabilirsin demişti ,böylede yapabilirmiyim?şimdiden teşekkürler
  • düşük ihtimal ama birde format atmayı denesen.

ayrıca diğer arkadaşın sorusu...operatörünü ara gerekli bilgiyi vereceklerdir detaylı olarak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.