Şimdi Ara

Mr. Robot (2015 -2019 ) (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.829
Cevap
86
Favori
94.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben her şeyi unuttum ya hayal meyal hatırlıyorum ne zamandır yayınlanmıyor bunun bölümleri en iyisi en baştan izleyeyim son sezon cıkana kadar

• Mr. Robot (2015 -2019 )

• Bu dizi bitmedi mi?Son bölüm neredeyse 2 yıl önceydi...
  • Ara o kadar uzadaki olayları unuttuk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf hatırlamak için 1. sezondan itibaren tekrar izliyorum. 3.sezon 4. bölümdeyim. Sıkacak diye izlemeyenlere tavsiyem izleyin. Çünkü bütün olayları bilerek izlemek çok daha değişik bilgiler edinmenizi sağlıyor.
  • empire1530 E kullanıcısına yanıt
    3. sezon efsaneler efsanesiydi. Harika bağlamışlardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrardan izleyeyim bende o zaman

• İzlemeye üşenenler için kısa bir özet geçmeye çalışayım.

Whiterose'un Washington Township Plant'teki gizli projesini taşımak için Congo topraklarını Çin'e katması gerekiyordu. E Corp merkezine ve 71 binasına yapılan, binlerce ölüme yol açan saldırılardan sonra Philip Price(E Corp CEO'su) zor durumda kaldı ve E Coin anlaşmasının kabul edilmesi şartıyla Whiterose'a istediğini verdi. Tyrell FBI tarafından tutuklandı ve sorgusunun ardından Dark Army sayesinde serbest bırakıldı (?). Romero ve Trenton, Dark Army tarafından öldürüldü ve fsociety'nin İran için çalıştığı süsü verildi. Bu da Tyrell'in serbest kalmasını sağladı.

Bu sırada Elliot 5/9 saldırısını geri almanın yollarını arıyordu. Trenton'un maili üzerine hacki geri almanın bir yolunu öğrenen Elliot, Darlene'den yardım istedi. Elliot, Grant (Whiterose'un baş yardımcısı) ile bir buluşma ayarladı ve bir hile ile Dark Army sistemine sızdı. Darlene, Elliot'a yardım etmeye çalışırken Dom DiPierro (FBI) tarafından yakalandı. Darlene ve Dom öldürülmek üzere FBI ajanı ve aynı zamanda Dark Army üyesi olan Santiago tarafından kaçırılarak bir çiftliğe götürüldü. Irving'te Elliot'u bu çiftliğe getirdi. Santiago, Irving tarafından öldürüldü ve Dom yeni FBI içindeki Dark Army ajanı seçildi. Bu duruma itiraz eden Dom, aile üyelerinin öldürülmesi ile tehdit edildi ve kabul etmeye mecbur bırakıldı.

Elliot ve Darlene, Grant tarafından öldürülmek üzere iken Elliot, Whiterose'a onun gizli projesini Congo'ya taşımasına yardım edeceğini söyledi. Grant buna inanmadı ve tehdit etmeye devam etti. Elliot'un yardımına ihtiyacı olan Whiterose, Grant'e artık süresinin dolduğunu, Elliot'a olan kıskançlığının gözünü kör ettiğini ve gizli projesi tamamlandığında onu göreceğini söylerek intihar etme emri verdi. Grant intihar etti ve Elliot, Whiterose'a yardım edeceği söylediği dosyayı Leon'a (Dark Army elemanı) teslim etti. Dom, Elliot'un hacki geri almak için gerekli olan bilgileri içeren sisteme girmesine izin verdi. Buradaki bilgileri okuyan Elliot, hack günündeki şifreleme anahtarının Mr. Robot tarafından evdeki bir CD'nin içindeki fotoğrafa gizlendiğini fark etti.

Philip Price, Angela'ya onun biyolojik babası olduğunu söyledi. Ayrıca ona Whiterose'un gizli projesinin bir delilikten ibaret olduğunu, onun Whiterose tarafından manipüle edildiğini söyledi (Angela, Washington Township Plant'teki sızıntıdan kaynaklı ölen annesini geri getirmek istiyordu (?) Bu sızıntıda ayrıca Elliot'un babasının da etkilendiği ve kanser olduğu söyleniyor. Bu yüzden kolaylıkla manipüle edildi ).

Elliot, Darlene'den duyduğuna dayanarak pencereden babasının ittirdiğini değil, kendisinin atladığını öğrendi. Elliot, hacki geri almanın yolunu Mr. Robot ile olan fotoğrafı deşifre ederek buldu ve bölüm sonunda hacki geri almak için gerekli olan anahtarları E Corp'a mail olarak attı ( Enter tuşuna bastı, attı diye varsayıyorum ).

Birçok olayı atlamak zorunda kaldım, tekrardan izlemeniz en iyisi olur. Yanlışlar varsa iletebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi empire1530 -- 1 Ekim 2019; 17:13:39 >

• bu gece çıkıyor son sezon, yarın indiririz salı da altyazısı gelir izleriz
  • bölüm düştü. hadi hayırlı olsun

• s04e01
    oha

babası son sahnede kurtardi, öcünü mü alacak acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 7 Ekim 2019; 21:2:32 >
  • s04e01 aradaki anlık görüntüyü kaçıranlar için;

Mr. Robot (2015 -2019 )
  • Çok güzel ve çarpıcı bir bölümle başladık. Devamını hayal bile edemiyorum.

Credits'ten sonra bir sahne var, orayı geçmeyin.

Bu arada sondaki gözlüklü abimiz Sam Esmail yani dizinin senaristi ve yönetmeni.
    "Goodbye friend" diyerek bir veda etmiş gibi geldi sanki bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi empire1530 -- 7 Ekim 2019; 22:20:3 >
  • Muhteşem başladı, sabah kalktım orjinalini buldum altyazısız direk izledim çoğu yeri de anladım sonra tr altyazılısı yüklenmiş dayanamadım açtım izledim kaçırdığım bir şey var mı diye anlamışım tamamen. Sonra üniversiteye gittim, dersten gelince bir daha
    izledim . Muhteşem bir bölümdü.
    Mr. Robot ve Elliot muhteşem bir ekip olarak çalışıyor. Başındaki sosyal
    mühendislik sahnesi epey güzeldi ayrıca sosyal
    mühendislikle bir insanın hayatının çok kısa sürede mahvedileceği tekrardan vurgulandı. Angela kendi hırsı ve salaklığından öldü.Keşke Mr. Robot gibi hayali arkadaşım olsa.
    Kali Linux’unu sevdiğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikhail -- 8 Ekim 2019; 8:4:6 >

• mikhail kullanıcısına yanıt
    Spoiler butonunu kullanın lütfen

• altyazı geldi mi ?
  • DjarumBlack- kullanıcısına yanıt
    Bildiğim Sitelere baktım ama türkçe altyazı göremedim.
  • nihayet geldi
  • Mr.Robot.S04E01.401.Unauthorized.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTG için altyazı çıkmış mıdır?
  • Şu altyazı olayını hiç hazmetmiyorum.Torentden süper kalite indir sonra bekle günlerce türkçe altyazı çıkıcak diye.The Blacklist çıkalı kaç gün oldu daha altyazı bulamadım.Mecburen dizi sitelerinden izleyecem bu gidişle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desarj45 -- 8 Ekim 2019; 17:2:57 >
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.