Şimdi Ara

MP4 player VIDEO yardım!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
95.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

imtoo programını kullandım diğer programlar da işimizi görüyor aslında sorun ayarlarda
    audio ayarlarını
    audio codec: mp2
    bit rate:128
    sample rate: 44100
    olacak şekilde ayarladım
    mp3 yaparsam dosya formu yanlış uyarısı veriyor

ayrıca video formatında da
    vide codec i xvid ve ya mpeg4 yapmalı.
    çözünürlük: 320x240
    bitrate:1200
    sanırım burada önemli olan da bitrate
    ben aynı ayarları total video converter da yaptım olmadı sanırım orda ayarlayamadığım şey bu bitrate idi.
    bu ayarlar ipod larda birinden diğerine değişir mi bilmem ama benim ayarlarım bole.
    bu arada biri bu imtoo programının serial ini verirse sevinirim kolay gelsin herkese
  • S.A
    Bende sizinle aynı sorunu yaşıyordum ve yardımcı olmak istedim.
    Cddeki programınız eğer çalışmıyorsa:
    Bu programın bulunduğu klasör yolunda Türkçe ya da Çince karakter varsa çalışmaz. Programın dosyalarını masaüstüne alıp tekrar çalıştırmayı deneyin ya da daha hızlı ve problemsiz bir program olan Avi Converter 4.0 ı indirin. Bu programda çeviri yaparken Add'e bastığınızda yeni pencerenin en üstündeki çözünürlüğü cihazınıza göre ayarlayın. Eğer program çeviri yapmıyorsa çeviri yaptığınız klasör yolunda veya dosya adında Türkçe karakter olabilir. Çeviri bittikten sonra dosyaları cihazınıza atın ve videonuzu izleyin.
    AMV,ASF genelde daha farklı dosyaları bu formata çevirip tekrar bu AMV,ASF dosyasını avi'ye çevirmenizi sağlamak içindir.
    Umarım yardımcı olabilmişimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Try Killer -- 28 Mart 2008; 13:50:20 >
  • benimde sunny AT-817 marka bi mp4 playerim var ben buna format attı şimdi format atmadan önce içinde olan şarkılar dışında hiç bir şarkıyı çalmıyor şarkılar explorer ın içinde gözüküo fakat açılmıo bi yardım edermisinzi???????????????
  •  MP4 player VIDEO yardım!!!

kullandığım ürün bu ve özellikleri
    4GB Samsung memory - En iyi kalite olan samsung cipli Bellek  

2.8'' Touch-screen - 262,000 renk LCD screen - Görüntü kalitesine inanamiyacaksiniz , dokunmatik ekran ile kolay kullanim

2.8'' LCD ekran! Full 262,000 renkli, 32 kare/s hizinda video izleme ozelligi!

Metal - Pürüzsüz ve parlak paslanmaz celik govde

Dışa ses verme - Speakeri sayesinde disari ses verir, kulaklik olmadan dinleme imkani

Mini SD kart desteği- 4GB kendi hafızası dışında maks 4 gb olmak üzere mini sd takabilirsiniz.

video oynatıcı - 2.8'' LCD screen ekranda Full 262,000 renkte,tüm formatları okur

Digital fotoğraf gösterimi- 2.8'' LCD ekranda - Slide-show veya manual olarak resim gosterme!

ID3 Tag ozelligi ile mp3 dosyalarin sanatci ismi,albul veya sarki sozunu gorme imkani

Fm--Radyo Modu

Fm Rec--Radyodan kayıt

Ebook--txt dosyalarını okur

Games--içindeki olan oyunlar ve ekstra yükleyeceğiniz oyunlar ile oyun keyfi

Şarj edilebilir lithium battery ile 8 saate kadar calisma

mp4 dokunmak ekran oynatıcı

orjinal kulaklık

usb kablosu(data yollamak ve sarj etmek için)

prizden sarj(bu orjinal ipod da dahi yok)

olunca bi hevesle aldım üstelik fiyatı kargo dahil 95 liracıkdı ilk 5 gün boyunca neden convertlerin çalışmadığını yada cihazda bir hata olduğunu düşündüm..yıllar önce üye olduğum bu nezih forumda konuya uygun cevapları bulmak böylesi tecrübeli insanlara olmak kullandığımız cihazlardaki kalite ve özelliklerden daha bi özel bilmenizi istedim..yardımlarınız için hepinize teşekkürler arkadaşlar...artık tüm istediğim klipleri ve dizilerimi kaydedip rahatlıkla izliyorum.satıcımlada papaz olmakdan kurtuldum oda ayrı konu :p .. Hayırlı Ramazanlar herkese..

• arkadaşlar benim mp4 player mtp formatını destekliyor bu format iyimidir sizce
  • arkadaslar mrb bende yeni su cin malı mp5 lerden aldım cihaz mp4 formatında video gözterıyo avi de gosterıyo dedıler fakat denemedım onu mp4 converter programları sıtelerde arastrdıgım kadarıyla hep ucretlıler bana cesıtlı formatlardakı vıdeoları mp4 formatına convert edecek bı program onerebilirmisiniz sımdıdn tskkrler.......
  • quote:

Orjinalden alıntı: seyyah_mr

arkadaslar mrb bende yeni su cin malı mp5 lerden aldım cihaz mp4 formatında video gözterıyo avi de gosterıyo dedıler fakat denemedım onu mp4 converter programları sıtelerde arastrdıgım kadarıyla hep ucretlıler bana cesıtlı formatlardakı vıdeoları mp4 formatına convert edecek bı program onerebilirmisiniz sımdıdn tskkrler.......

kardeş programı bilmiyorum varmı amawww.hayatforumda.com burada hazır videoları var umarım işini görürsün
  • quote:

Orjinalden alıntı: rumi

MP4 player VIDEO yardım!!!

2.8'' Touch-screen - 262,000 renk LCD screen - Görüntü kalitesine inanamiyacaksiniz , dokunmatik ekran ile kolay kullanim

Dışa ses verme - Speakeri sayesinde disari ses verir, kulaklik olmadan dinleme imkani

Mini SD kart desteği- 4GB kendi hafızası dışında maks 4 gb olmak üzere mini sd takabilirsiniz.

video oynatıcı - 2.8'' LCD screen ekranda Full 262,000 renkte,tüm formatları okur

Digital fotoğraf gösterimi- 2.8'' LCD ekranda - Slide-show veya manual olarak resim gosterme!

ID3 Tag ozelligi ile mp3 dosyalarin sanatci ismi,albul veya sarki sozunu gorme imkani

Fm--Radyo Modu

Fm Rec--Radyodan kayıt

orjinal kulaklık

olunca bi hevesle aldım üstelik fiyatı kargo dahil 95 liracıkdı ilk 5 gün boyunca neden convertlerin çalışmadığını yada cihazda bir hata olduğunu düşündüm..yıllar önce üye olduğum bu nezih forumda konuya uygun cevapları bulmak böylesi tecrübeli insanlara olmak kullandığımız cihazlardaki kalite ve özelliklerden daha bi özel bilmenizi istedim..yardımlarınız için hepinize teşekkürler arkadaşlar...artık tüm istediğim klipleri ve dizilerimi kaydedip rahatlıkla izliyorum.satıcımlada papaz olmakdan kurtuldum oda ayrı konu :p .. Hayırlı Ramazanlar herkese..

Kardeş Allah rızası için nasıl yaptın bu işi anlat.Aynı cihazdan bende de var ve kafayı yiycem yemin ederim.

• quote:

Orjinalden alıntı: omeryolboga

arkadaşlar slm yaklşık 4,5 saatlik uğraştan sonra mp4 playerde avi formatlı video izleme olayını çözdüm hemen sıcağı sıcağını yaqzıyorum ben de işe yaradı umarım sizde de işe yarar.
    1.çevirici olarak avi converter3.0 veya 4.0 kullanın başka çeviricileri denemeyin inanın ben hepsini denedim ama oynatmıyo boşuna harddiskinizi şişirmeyin
    2.çevireceğiniz videolar için program files'ın olduğu sürücünüz hangisiyse onun içinde bir klasör açın(mesela input videos)
    3.output folder olarak da program files'ın içindeki avi converter klasörünü seçin
    4.avi converterdan convert edin biraz sabırlı olun çünkü convert yüzdesi yavaş yavaş artmıyo birden %100 oluyor ve sonra işlem tamam

dedimya ben de işe yaradı çok şükür umarım sizde de işe yarar kolay gele arkadaşlar

tüm sorun yaşıyorum diyen arkadaşlarım vede özel mesajla destek isteyen güzel forum kullanıcısı kardeşlerim lütfen bu çözdüm diye sevinerek yazdığım son yazımın birkaç üstündeki omeryolboga adlı arkadaşımızdan alıntı yaptığım satırı okuyunuz..
    derdinizin dermanı tam gözünüzün önünde oysa :)

• Ben denedim gayet başarılı bir şekilde sonuca ulaştım. Arkadaşım emeğine, eline, klavyene, ve bilimum bilgisayarla alakalı donanımına sağlık.

quote:

Orjinalden alıntı: G-Mz

sunny cilere duyurulur!!! mp4 player sorununun sebebi türkçe karakter kullanımı...
    mp4 playerla birlikte verilen aviconverter programını kurup çalıştırıyosunuz ADD e basıp dönüştürmek istediğiniz videonun yerini ve çevirdiğinizin yollanacağı yeri seçiyosunuz bunu hepiniz biliyosunuzdur. Genelde yanıldığımız nokta şurası dosyanın yeri belirlenirken tanımlama içerisinde türkçe karakterler olması
    örneğin
    Source File....C:\Documents and Settings\Kullanıcı\Belgelerim\Videolarım\CEZA - FARK VAR.avi olsun burdaki "Kullanıcı" da "ı" kullanıldığı için video dönüştürme işlemine başlamaz... türkçe karakterlerin kesinlikle bulunmadığı bi yol seçmelisiniz (aynısı target file path için de geçerli) sonra programı kullanarak yaptığınız her türlü dönüşüm mp4 player ınızda oynar oldukça açık anlattım sanırım

• arkadasşar benim sorunda erdeminkiyle aynı.sadece .avi uzantılı dosyaları gosteriyor ama neyle cevirirsem cevireyim hep file format error diyor.YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM..Yapan varsa lutfen paylasırmı
  • Arkadaşlar merhaba. bende de 16 gb 2.8" touch screen mp4 player var. Aletin içinde olan bir adet avi formatında video var onu çok güzel ve kaliteli bir şekilde oynatıyor ama benim attığım avi videolarını görüyor ama format hatası veriyor. Anladığım kadarıyla sorunun çözümü avi converter denen bir program. Acaba bu programı nerden indirebileceğimizi yazabilir misiniz? Çünkü bu isimde bir sürü program var. Bir kaçını denedim ama sonuç alamadım. Yardımlarınız için şimdiden teşşekürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rumi

MP4 player VIDEO yardım!!!

Fm--Radyo Modu

Fm Rec--Radyodan kayıt

orjinal kulaklık

Ya arkadaşalr bunun 8 gb lık versiyonunu bende aldım video sorununu çözen varmı acababir yardım etsin lütfen

• ya arkadaşlar bu avi converterin resmi filn yok mu göndersenize deli olacm yaa :S :@ her yolunuzu denedm bitanesi bilene olmadı abi lütfen biri yardmını tam olarak yapsn yaa
  • ya beyler yazıyı dikkatli okudum amv convert tool u kurdum amv video olmadı değişik mp4 leri denedim olmadı

elimdeki cihaz Sunny AT/819/1
  • arkadaşlar benim mp4 üm video oynatırken ekranı tam ortalıyo yani kenarları siyah kalıyo farklı converterler denedim ekran ayarını yaptım fakat bu seferde formu yanlıs diyor bilen warmıı?::((:
  • bende var video formatını bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim(generiç marka)

• 10 yıllık format nasıl problem yaratabiliyor? Nasıl cihazlar satıyorlar yurdum insanlarına? Anlayamıyorum. 10 yıllık avi formatını nası olur da bir media oynatıcısı oynatamaz??
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.