Şimdi Ara

mp3 player alacağım yardım edin. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende creative zen var 512 mb hafızalı gayet uygun ipod nanodan daha güzel
  • teknosadan almak istemiorum.geçen gün boş dwd almak için gittm.adamlar dizmiş oraya hepsini albenili bi vaziyette:) ama ben teknosadan laptop aldıım için mp3 playeri ordan kesnlikle almam:D dwd de orda wardı sdc bulunduum yerde philips dwd orda wardı.bi de creative nin üstünde hafıza kartı slotu olan,256 mb(tam hatırlamıom128 yada 512 de olabilir) lık sporcular için tasarlanmış,kola takılabilen,sarsıntılara dayanıklı bi ürünü wardı.onun hakknda bilgisi olan,kullanan,fiyatını bilen war mı?
  • eğer 256 mb radyolu ses kayıtlı falan.. 40 ytl ise o çinden gelen fason sonylerden biridir.sakın almayın arkadaş aldı,son seste müzik dinlerken(özellikle radyoda)ses çok bozuluyor ve ekran ışığı ses ritmine göre artrıp azalıyor(bunu sebebi de içindeki ses çipinin dandik olması)
  • yaw doların yükselmesi çok kötü oldu artık almak için düşmesini beklicez :)
    neyse de i pod shuffle ın teknik tüm verilerini bulabilir misiniz bana?Son ricam sizden :)
    saygılarımla.
  • i-river T serisi... hiç başka mp3 çalarlara bakmana gerek yok ..
  • creative zen 512 mb tam senin aradığın mp3 fiyatta uygun
  • arkadaşlar bence şuan ses konusunda olsun en iyi marka creative dir. ses kalitesi perfect ona göre . ama fiyat konusunda biraz tuzlu gelebilir. ben olsam muvo tx serisinden bişi alırdım . mesela bende 256 lık creative muvo tx fm var acayip bişi ara kablo felan yok parmak kadar bişi pil haznesi çıkınca tak usb portuna anında transfer driver istemiyo ..... Bu aletler gerçekten tatmin edici öneri benden ok....
  • SAMSUNG YEPP YP-U1Z 1GB MP3 PLAYER 120$ + KDV

mp3 player alacağım yardım edin.

4 Satır Full Grafik LCD
    MPEG1/2/2.5 Layer3,WMA, ASF,OGG
    ID3 V1 Tag, ID3 V2 2.0, ID3 V2 3.0
    SRS WOW HD
    Yazılım Güncelleme
    Parçalar Direk Atılıyor
    Ama pili aralıksız olarak dinlenince max 7 saat falan gidiyormuş haberinize.

Şuan fiyat/performans olarak iyi bi mp3 player bence

MP3 Bit-Rate 8 kbps - 320 kbps
    WMA Bit-Rate 48 kbps - 192 kbps
    Frequency Respone 20 Hz - 20,000 Hz
    Signal to Noise Ratio 88 dB

2x14 mW

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedarkside -- 20 Mayıs 2006; 14:54:42 >

• quote:

Orjinalden alıntı: FrOzEn_WaR
    arkadaşlar bence şuan ses konusunda olsun en iyi marka creative dir. ses kalitesi perfect ona göre . ama fiyat konusunda biraz tuzlu gelebilir. ben olsam muvo tx serisinden bişi alırdım . mesela bende 256 lık creative muvo tx fm var acayip bişi ara kablo felan yok parmak kadar bişi pil haznesi çıkınca tak usb portuna anında transfer driver istemiyo ..... Bu aletler gerçekten tatmin edici öneri benden ok....

arkadaşım söyler misin en iyisi creative derken kriterlerin neler??Bu güne kadar çok fazlaa en ii buu cihazları inceledim,, bulabildiklerimi dinledim de,, o yüzden soruyorum. Hangi cihazlarla karşılaştırdın ve hangi kulaklıkları kullandın?? hani desenki ''kendi kulaklığıyla en ii cihaz, ya da karşılaştırdığım şu cihazlar içinde en iyisi'' ona da eyvalllah dicem. tavsiye et ok,, ama lütfen en ii diye bi iddiada bulunma.

• ben daha 10 gün önce sony(nw-e405) aldım ve bundan öncede creative(tx fm) kullanıyordum şunları söyleyebilirim:
    ses konusunda 2 side gerçekten mükemmel ,tiz seslerde sony daha iyi ,baslarda ise sony daha yüksek bas veriyor ama creative in basları biraz daha dolgun. sonuç olarak ses kalitesinde hangisi olursa olsun beğeneceğine inanıyorum.pil sürelerinden söz edersek creative 15 saatken sony 50 saat çalabiliyorki önemli bi artı gerçekten.malzeme kalitesinde de sony açık ara önde ayrıca el ekran varki çok güzel gerçekten ancak sonynin mp3 aktarımı biraz sinir bozabiliyor creative ise bu konuda gerçekten çok pratik.atractan da söz edersek ben bu konuda çok titiz davrandım gerçekten ve atrac ın çok başarılı olduğuna kanaat getirdim yani 66 kbps atrac=128 kbps mp3 diyebiliriz ki minimum 2 kat fark var
    şu an için aklıma gelenler bunlar
    not: bu yazıda biraz karışıklık götebilirsiniz çünkü yazarken müşteriler baya yoğundu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimi1179 -- 20 Mayıs 2006; 16:05:47 >

• IRIVER KULLANANLAR BUNUN CEVABINI BILIR
  • slm ben çinden mp3 mp4 getiriyoruz buradakinin cok altında ve kaliteli ürünlerimiz var ilgilenirsen msn adresim katsa007@yahoo.com
  • slm biz çinden mp3 mp4 getiriyoruz buradakinin cok altında ve kaliteli ürünlerimiz var ilgilenirsen msn adresim katsa007@yahoo.com
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.