Şimdi Ara

## MOZİLLA FİREFOX + EN İYİ EKLENTİLER ## Ana Konu ## (152. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.946
Cevap
54
Favori
325.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tyll

fare tekerleği ile linke tıklayınca ,link tab olarak açılyor

linke tıkladığımda link yeni tab olarak açılsın ama tıkladığım sayfada kalmak istiyorum,

bunun bir ayarı var mı?

about:config

browser.tabs.loadBookmarksInBackground;

"false" olan ayarı üstüne çift tıklayarak "true" yaparsanız istediğiniz olacaktır sanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege..

quote:

linke tıkladığımda link yeni tab olarak açılsın ama tıkladığım sayfada kalmak istiyorum,

bunun bir ayarı var mı?

"false" olan ayarı üstüne çift tıklayarak "true" yaparsanız istediğiniz olacaktır sanıyorum.

hocam olmadı maalesef,hala tıkladığım link açılıyor otomatik olarak.
  • quote:

quote:

bunun bir ayarı var mı?

hocam çok teşekkür ederim,aşağıdaki ayarı true yapınca oldu.

browser.tabs.loadInBackground
  • tyll kullanıcısına yanıt
    Bende bu değer zaten true imiş. Bu nedenle ben sık kullanılanlardaki ayarı vermişim size ama siz istediğinizi bulmuşsunuz. Kolay gelsin.

Not: Sık kullanılanlardaki linkleri istediğiniz gibi arka planda açmak içinde ilk ayarı yapabilirsiniz.
  • aynen dedğiniz gibi sık kullanılanlar için de işime yaradı bu ayar,tekrar teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyll -- 27 Mayıs 2015; 8:18:40 >
  • Chrome'u silip Firefox'u kurdum ancak bir sorunum var alkışlarla yaşıyorumda videoları izleyemiyorum ? Youtube'da falan sorun yok.Ne yapsam ki eklenti olarak adguard ve fvd speed dial var sadece.Adguard'ın sitede işlevini durdurunca da değişmedi

## MOZİLLA FİREFOX + EN İYİ EKLENTİLER ## Ana Konu ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeodempp -- 27 Mayıs 2015; 12:50:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolffe

Chrome'u silip Firefox'u kurdum ancak bir sorunum var alkışlarla yaşıyorumda videoları izleyemiyorum ? Youtube'da falan sorun yok.Ne yapsam ki eklenti olarak adguard ve fvd speed dial var sadece.Adguard'ın sitede işlevini durdurunca da değişmedi

## MOZİLLA FİREFOX + EN İYİ EKLENTİLER ## Ana Konu ##

Firefoxu tamamen sil ve portable olanından ve eklentisiz kur bakalım,
  • Linkteki video bende açılıyor. Video Flash Player ile oynuyor, sizde Flash Player kurulu mu. Kurulu ise adguard engelliyor olabilir, ya adguard üzerinden siteye izin verin ya da adguard ı etkisizleştirip tekrar deneyin.
  • Hallettim falsh sorunuymuş.Flash'ı dün yüklediğimde düzelmemişti bu sabah tekrar indirip yükledim düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeodempp -- 28 Mayıs 2015; 10:57:51 >
  • yıllardır tek tarayıcım olan firefox.u 1 haftadır aşırı kasma sorunu nedeniyle kullanamıyorum.öyle fazla eklenti kullanmıyorum, güvenli kip modunda sorunsuz ama normal çalışmada sıkıntılı.speedyfox kurdum, yine faydası yok.
    yardımcı olursanız sevinirim.
  • http://www.chip.com.tr/haber/firefoxu-hizlandirmanin-yeni-yolu_56002.html
    arkadaşlar deneyin bakalım işe yarıyor mu , firefox hızlanacak mı.
  • Firefox Developer Edition 64bit sürümünü gerçekten beğendim, hızlı ve stabil çalışıyor fakat 2.5 GB+ Ram tüketimi ve eklentilerde kararsızlık, uyumsuzluk gibi sorunları var onlarda düzeltilirse rakiplerini baya terletir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhuntus81

http://www.chip.com.tr/haber/firefoxu-hizlandirmanin-yeni-yolu_56002.html

Bana gerçekten faydası oldu ve hızlandı gibi geldi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: orhuntus81

http://www.chip.com.tr/haber/firefoxu-hizlandirmanin-yeni-yolu_56002.html

Bana gerçekten faydası oldu ve hızlandı gibi geldi.

Bunu böyle yapınca korunuyor muyuz açıkta mı kalıyoruz orasını anlamadım?

• byJuck kullanıcısına yanıt
    Yazıda "Firefox'taki "takip koruması" işlevi, yalnızca gizliliğinizi korumakla kalmayıp, sayfaların açılmasını hızlandırabiliyor." diye yazdığına göre korunuyoruz.
  • Ege.. kullanıcısına yanıt
    varsayılan ayar neden böyle gelmiyor o zaman
  • Mozillayı hızlandıran bir eklenti varmı acaba_? Bazen sayfalarda gezerken kasma yapıyor. İlk kurulduğu güngü gibi değil giderek kasıyor sanki. Bi kaç kodla değişiklik yaptım biraz düzeldi aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ukayl06 -- 30 Mayıs 2015; 0:36:29 >
  • benim söyle sorunum var aniden ortaya çıktı tüm forum siteleri ve facebok gibi kullanıcı adı girişi isteyen sitelere kullanıcı adı ve şifremı girdiğim halde giriş yapmıyor nasıl düzeltebilirim 2 defa sildim duzelmedi chrome ile sorun yok sadece bunda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilmycry_87

benim söyle sorunum var aniden ortaya çıktı tüm forum siteleri ve facebok gibi kullanıcı adı girişi isteyen sitelere kullanıcı adı ve şifremı girdiğim halde giriş yapmıyor nasıl düzeltebilirim 2 defa sildim duzelmedi chrome ile sorun yok sadece bunda var

Çerezler etkin mi?https://support.mozilla.org/tr/kb/%C3%87erezleri%20a%C3%A7%C4%B1p%20kapatma?redirectlocale=en-US&redirectslug=Enabling+and+disabling+cookies
  • Eklentiler güncellendikten sonra hepsinin sonuna aşağıdaki ekran görüntüsünde görüleceği üzere -signed eklendi. Sebebini bilen var mı..

• 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.