Şimdi Ara

Moovment Festival - 2 GÜN ! - KSHMR / BLASTERJAXX / UMMET OZCAN VE DAHASI...[19-20 AĞUSTOS] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
1
Favori
4.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tek gidecekler var mı ? Tek gideceklerle orda buluşabiliriz
  • İnsan bulamadık diye üzülmeyin biz varız .Çünkü bu Festival kaçmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brasun -- 12 Temmuz 2017; 23:21:10 >
  • 2 gün düzenlenecekmiş
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    nedir hocam 2 gün düzenlenecek olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Bu Moovment Festival 2 gün peş peşe olacak galiba.

One Colony'den Fatih İnal öyle yazmış twitterda

Moovment Festival - 2 GÜN ! - KSHMR / BLASTERJAXX / UMMET OZCAN VE DAHASI...[19-20 AĞUSTOS]
    https://twitter.com/fatihinal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 17 Temmuz 2017; 12:7:23 >

Resmi hesaplarda, sitelerinde ve bilet x'de bir değişiklik göremedim.

Kendi adıma konuşayım, umarım 2 gün olmaz. Cumartesi deli gibi eğlenir pazar dinlenirim. Ertesi gün iş güç malum.

• Memleket halleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

Bu Moovment Festival 2 gün peş peşe olacak galiba.

One Colony'den Fatih İnal öyle yazmış twitterda

Moovment Festival - 2 GÜN ! - KSHMR / BLASTERJAXX / UMMET OZCAN VE DAHASI...[19-20 AĞUSTOS]
    https://twitter.com/fatihinal

Bu adam mümkünse organizasyon yapmasın ya. Arkadaş Armin ile tanışma hak kazananlar kazandı tanıştılar. Adam ayrıyetten biraz tanıdık diye birkaç kişiyi daha tanıştırmış. Twitterda gördüm kızın biri bileklikleri Armine takmış. Biz eşek başı mıyız burada? Twitterda ağzıma geleni saydım engelledi yüzsüz

• Hayırlı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    anlaşılan normal programı etkileyen bir şey olmayacak.

böylesi daha iyi, hardstyle meraklısı değilim. sevenleri için iyi bir line-up oluşturulur umarım.
  • quote:

anlaşılan normal programı etkileyen bir şey olmayacak.

böylesi daha iyi, hardstyle meraklısı değilim. sevenleri için iyi bir line-up oluşturulur umarım.

Ben çok severim geri dönen Headhunterz, Brennan Heart gelse yeter
  • Harstyleci bi eleman vardi forumda onu cagirin gelsin meşhur şortunu giymeyi unutmasin

Hojam deadmau5 ne zaman gelecek.benim torun anca görür bu adami bu gidisle

• quote:

Orijinalden alıntı: murekkep yalamis

Harstyleci bi eleman vardi forumda onu cagirin gelsin meşhur şortunu giymeyi unutmasin

O arkadaşı yakinen tanıyorum onunla buluşabiliriz konserde. Avril de olacak sen de gel
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: murekkep yalamis

Harstyleci bi eleman vardi forumda onu cagirin gelsin meşhur şortunu giymeyi unutmasin

O arkadaşı yakinen tanıyorum onunla buluşabiliriz konserde. Avril de olacak sen de gel

Insallah hojam gunun birinde olacak para durumlarini bi denkleştirem araniza baliklama atlicam

Ama ben buyuk patlamayi (big bang) deadmau5 ile yapmak istiyorum.blasterjaxx de olabilir

• Volac line-up'a eklendi. Biraz dinledim fena değil tarzları.

Bu arada yeni isimler vs. geliyor fakat ikinci günle ilgilide bir duyuru yapsalar bari artık.
  • Biletimi aldım bekliyorum.
  • Hardstyle severim süper olur Eklenmesine sevindim
  • quote:

Hayırlı olsun

Gelirsem Bursa'dan geleceğim ne yapsam bilemedim. 2. günde var kalacak yer falan garip oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

quote:

Hayırlı olsun

Gelirsem Bursa'dan geleceğim ne yapsam bilemedim. 2. günde var kalacak yer falan garip oldu

Gel bana ev bos

Kiz isen tabii

• Başlık güncellendi. Festival resmen 2 gün oldu, Hardstyle severler bu günü kaçırmasın.

Yepyeni bir festival deneyimini sizlere sunacak olan Moovment Festival ile bir değil, iki gün boyunca elektronik müziğe doymaya hazır mısınız?

19 Ağustos'ta dünyaca ünlü isimlerin yanı sıra 20 Ağustos'ta "hardstyle" tarzının en büyük isimleri ile gerçekleşecek Moovment Festival ikinci gün kadrosunun ilk ismi, Coone!

EDIT: Açıklanan diğer isimler ilk sayfaya ekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 19 Temmuz 2017; 22:15:10 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.