Şimdi Ara

Moovment Festival - 2 GÜN ! - KSHMR / BLASTERJAXX / UMMET OZCAN VE DAHASI...[19-20 AĞUSTOS] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
1
Favori
4.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gaara34

Başlık güncellendi. Festival resmen 2 gün oldu, Hardstyle severler bu günü kaçırmasın.

Moovment Festival - 2 GÜN ! - KSHMR / BLASTERJAXX / UMMET OZCAN VE DAHASI...[19-20 AĞUSTOS]

Yepyeni bir festival deneyimini sizlere sunacak olan Moovment Festival ile bir değil, iki gün boyunca elektronik müziğe doymaya hazır mısınız?

19 Ağustos'ta dünyaca ünlü isimlerin yanı sıra 20 Ağustos'ta "hardstyle" tarzının en büyük isimleri ile gerçekleşecek Moovment Festival ikinci gün kadrosunun ilk ismi, Coone!

EDIT: Açıklanan diğer isimler ilk sayfaya ekleniyor.

Moovment Festival - 2 GÜN ! - KSHMR / BLASTERJAXX / UMMET OZCAN VE DAHASI...[19-20 AĞUSTOS]

Yalniz bu nedir resmen efsane kadro olmuş. 2 günde çok iyi isimler var.
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    Hardstyle takipçisi olmadığım için yorum yapamayacağım fakat açıklanan isimlerin müziklerine biraz baktım youtube soundcloud'dan vs... Türü severler için yıkım olacak gibi.
  • quote:

Hardstyle takipçisi olmadığım için yorum yapamayacağım fakat açıklanan isimlerin müziklerine biraz baktım youtube soundcloud'dan vs... Türü severler için yıkım olacak gibi.

Hardstyle tarzinin efsane isimleri.. güzel line-up oluşmuş.
  • Görünen, iki gün içinde çıkacak tüm isimler açıklandı. Sanırım başka bir isim görmeyeceğiz.
  • Şimdi benim sıram

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hardstyler -- 20 Temmuz 2017; 0:32:14 >
  • Hardstyler H kullanıcısına yanıt
    Defqon cap nerden aldin hocam yurtdışı mı festivalde iyi giderdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

Defqon cap nerden aldin hocam yurtdışı mı festivalde iyi giderdi

Festivalden aldım arada q-dance store takip et bazen güzel cap'ler çıkıyor kargo 17 euro ama söyleyim yada ben getiririm özelden konuşuruz
  • OLAY OLAY OLAYYY

HARİKA İSİMLER

ŞUNU ŞÖYLE BIRAKALIM

• Konserin statüsü nasil olacak acaba. Sadece 2. güne gelmeyi planliyorum ben. Diğer isimlerin konserine gittim zaten. Birde Bursa'dan geleceğim oda 2 günlük programda sıkıntı olur.
  • Bizim eleman sonunda konuya teşrif edebilmisler

Defqon.1 mi geliyo hayirdir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murekkep yalamis

Bizim eleman sonunda konuya teşrif edebilmisler

Adamlar bu seneki Defqon 1'i görünce demekki gaza geldiler :D bunlarda denicek birşeyler bakalım bende gitmeyi düşünüyorum :D

Audiıotricz Codeblack ve Da tweekaz eksik bence :D

Zatox yerine Frontliner olmalıydı ben sahnedeki performansını seviyorum
  • Ben KSHMR için sabırsızlanıyorum.

Dün kendi labelını da duyurdu. Dharma WW;
    https://soundcloud.com/dharmaworldwide

Albümde yolda.

KSHMR - Materia EP
    Release Date: 04.08.2017

KSHMR & Maurice West - Festival Of Lights
    KSHMR, JDG & Mariana Bo - Kolkata
    KSHMR & Snails - The Serpen
    KSHMR & No Mondays - Divination

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 21 Temmuz 2017; 19:4:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hardstyler

quote:

Adamlar bu seneki Defqon 1'i görünce demekki gaza geldiler :D bunlarda denicek birşeyler bakalım bende gitmeyi düşünüyorum :D

Defqon.1

Number one hojam

• quote:

Orijinalden alıntı: Hardstyler

quote:

Hardstyle organizasyonlari için güzel adim oldu bu etkinlik. Bakalim zamanla şekil alirsa bir çok ismide dinleriz ilerde.
  • Şimdi bilet almayı düşünüyorum ama dönüş takıldı aklıma. Gece 12 den sonra Bahçelievler e nasıl dönebilirim acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 21 Temmuz 2017; 0:4:7 >
  • keremec kullanıcısına yanıt
    takma kafaya bir şekil dönersin bende pek bilmiyorum ve bakmadım daha gece olayına (taksimden metrobüse giden dolmuşlar vardı kalkmadıysa)

metrobüse kadar bir şekilde giderim dolmuş vs... sonrası kolay zaten benim için. sende öyle yaparsın metrobüse yakınsa evin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 21 Temmuz 2017; 0:11:38 >
  • quote:

takma kafaya bir şekil dönersin bende pek bilmiyorum ve bakmadım daha gece olayına (taksimden metrobüse giden dolmuşlar vardı kalkmadıysa)

metrobüse kadar bir şekilde giderim dolmuş vs... sonrası kolay zaten benim için. sende öyle yaparsın metrobüse yakınsa evin.

Baktım da şimdi, en kötü metrobüsle 45dk yürüme varmış. Benim evim metrobüse yakın olduğu için benim için sıkıntı kalmadı sayılır ama bir arkadaş Bağcılarda oturuyor o saattlerde eve nasıl gidebilecek onu tartışıyoruz şimdi

• En yakin benimkisi evimin yani basinda tunel var

Tunelden bi ciktin mi meraba besiktas

• line up güzel fiyatı artmaz umarım daha isim eklenir mi?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.