Şimdi Ara

Mouse takılıp bilgisayar resetleniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar bugün bilgisayarımın ram slotlarının yerini değiştireyim dedim ondan sonra ekrana görüntü gelmemeye başladı statik elektrikden olmuştur dedim yarım saat kabloları çıkartıp bekledim açıldı bilgisayar bu seferde mouse kasıyormuş gibi oluyor takılıyor ve bilgisayar donuyor reset atmadan düzelmiyor bunu rastgele zamanlarda yapıyor sebebini bilen varsa yardım edebilir mi lütfen
    Sistem i5 8400 GTX 1070 500W +80 Silver Stone PSU 7200RPM Harddisk 240GB SSD H310M S2V Anakart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shizoukaa -- 10 Mart 2019; 15:39:26 >

• ramlar farklıysa sonradan takılanı çıkar. biostan ramın cl, frekans ve voltajını autoya ayarla.
  • Anakartlarda genelde 4 adet ram slotu var single ram kullanıyorsan ona ait olana takmana gerekiyor genelde 1 2 3 4 dersek ramlere 1 ve 3 duo ramlar için 2 single ramler için duo ve single lar senkronize çalışırken sorun çıkabilir çift duo kullanıyorsanız hepsine takıyorsunuz zaten anakartın modelini ve ramlerinizi söyleyin yerlerine bakalım birde ramlerde hata olduğunu düşünüyorsanız bir usp ye memtest yükleyin test yapın 3 4 saat sürebilir ramin tüm piksellerinin tüm işlemerini tarıyor hata varsa çıkar orada
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.