Şimdi Ara

Mouse Önerisi Lazım Anlayan Birisi Lütfen Yardımcı Olabilir Mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bende mouse bakıyorumda aşağıdaki mouse iyi midir bilginiz var mı acaba, fiyatta iyi gibi duruyorda.

https://www.itopya.com/razer-deathadder-elitekabloluergonomic-mekanik-16000-dpi-gaming-mouse/
  • Prometheus, özelden sorduğun soruya cevap veremediğim için kusura bakma. Telefonuma onay kodu gelmediği için mesaj yazamıyorum.

• prometheus00 kullanıcısına yanıt
    Hocam Razer gayet iyidir. Sizin şuan ya da önceden kullandığınız mouse modelini öğrenebilir miyim?

• DougMesa D kullanıcısına yanıt
    Ben Logitech G502 kullanıyorum da kuzeni alıcam bunu ilk mouse olacak önceki kullandığı A4 tech klasik mouse. Birde ürün buradaki ile aynı mı bakabilir misiniz acaba, fiyat olarak itopya çok uyguna veriyorda güvenemedim.

ttps://www.hepsiburada.com/razer-deathadder-elite-mouse-22-0222-p-HBV000002NQ7K?magaza=Adeks%20Store&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-cevre-birimleri&gclid=EAIaIQobChMIvd_U7LL-5QIVl_dRCh1rsQNXEAYYASABEgLuGfD_BwE
  • kamisama- kullanıcısına yanıt
    Hocam fk1 arkadaşın mouse alışkanlığına uygun değil. 2 senedir sağ el faresi kullanıyor. Çift el fareye alışması uzun sürer. İllaki Zowie alacaksa EC1-A almalı.

• Diavelin kullanıcısına yanıt
    Hocam 5 ay sonrası başlıyor yazmıştım yazımda. Tabii bu kullanıma ve bulunduğu ortama bağlı olarak erken veya geç gerçekleşebilir. Elinde sonunda 1 yıl sonrasında gerçekleşecek bir olay. Ben aldığım 100 TL lik g102'yi 2 yıl kullanıyorsam 1 yıl 370 TL'lik bir mouse'un sorun çıkarması için çok erken.

Aynı efendim. A4 Tech kullanımına yakın fareler hep Zowie'de bulunmakta. Kuzeniniz büyük mouse kullanmaya alışmış olmalı. Bu mouse güzeldir. Görseli önemsemiyorsanız 200 TL bandında benim tercihim şuanda indirimde olan MX518'dir.

• Hepsiburada burada yalan bir indirim yapmış. Mouse'un asıl fiyatı 379 TL'ydi zaten.

Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Razer Deathadder dayanıklı faredir. Kablosu kumaş kaplı olacaktı. Mouse ana tuşları 40m tıklamaya dayanaklıydı. Güzelde fiyatı varmış.

• Düzelteyim hemen. 50 milyon tık ömrü varmış.

Hocam şuanki kullandığı exper markaymış, yine de MX518 mi tavsiye edersiniz?
  • Fotoğrafını isteyebilir misin? Exper marka mouse'ları ne yazık ki bilmiyorum

Stok bitiyordu yetişmediği için siparişi geçtim hocam razer olanı aldım, inşallah olumlu olur :) Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. İtopyada fiyatı 218den 389a çıkarı stok bitince.
    Hayırlı olsun hocam. İyi günlerde kullansın.

Şimdide aklıma para vermişken tam verip rival 710 mu alsam diyorum akıllar çok karışık indirim bitmeden almam lazım fkdmdmsk

• Tasarımından hoşlandıysanız siz bilirsiniz. 250 TL'lik Rival 310 ile aynı algılayıcıyı kullanıyor.

• Benim tavsiyem Steelseries'ten uzak durulmasıdır. En kaliteli sürücülerden biri olan Truemove'u kullanıyor olabilirler ama malzeme kalitesi başta hoş gelse de sonralarda sorun çıkartıyor. Duyduğum en ilginç problemler Steelseries'ten çıkıyor hep.

• Silikon fışkırması, mouse'un yanı çıkması, alttaki kaygan plastiğin zamanla aşınıp yok olması, fare tekerleğinin döndüğünü sanması, üst yüzeyin aşırı leke tutması ve bir süreden sonra hiç geçmemesi, mouse tuşlarının zamanla tepkime sürelerinin gecikmesi... Mouse sektöründe ürün ömrünü azaltmaya çalıştığı göz önünde. Yoksa Logitech'in 2005 yapımı MX518'leri nasıl hala çalışıyor?

• Bana sorarsanız Steelseries'ten mousepad dışında hiçbir şey alınmaz.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.