Şimdi Ara

Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU] (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.062
Cevap
89
Favori
260.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    AMD islemcilerle calismiyor derken?
  • Biraz paraya kıyıp bi cinamatic fragman yapmadılar 2/3 dk o video ne güzel olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam kur zammı gelirse türkiye pazarını biter bannerlordun bunlar hala oyunu yayınlamıyorlar bu grafikle next gen oyunlar alıp götürecek bunları nvidia hair getirseler bali

• oyun olur da çıkarsa korsan oynayacağım.
  • bence bu oyunu yapmayı unuttular
  • sosyal medyada millet artık beklemekten ne yazacaklarını şaşırmışlar gönderilerin altına

• Oyunun yapım aşamasının ortalarında iken tabii bu geçen yıllara denk geliyor, grafik motorunun diğer oyunlara nazaran çok geride ve yetersiz olduğunu farkettileri için oyunu sil baştan farklı bir grafik motoruyla tamamlamaya çalışıyorlar. E tabii bu da haliyle hedefledikleri süreyi uzatıyor. Yine edindiğim bilgiye göre Talesworld ekibine birçok yeni teknik eleman katılmış; farklı fikirler sunulduğu için yine süreyi uzatıyor. Anlayacağınız adamlar, yarım yamalak bir iş yapacakları yerine geç olsun güç olmasın diye, bu süreyi uzatıyorlar. Oyunda sizleri heyecanlandıracak birçok ilginç detay var, beklediğinize değecek; emin olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celaleddin Rooney -- 7 Mart 2017; 12:54:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni Screenshotlar ve üstlerinde "Work in Progress" yazmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B42760104 -- 8 Mart 2017; 22:20:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Troll Kafa

Yeni Screenshotlar ve üstlerinde "Work in Progress" yazmıyor.

oha bu fotolar gerçek mi,muhteşem gözüküyor.İlk fotoya baktım da oyun openworld falan değil dimi gene eski mantıkla çıkacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: Troll Kafa

Yeni Screenshotlar ve üstlerinde "Work in Progress" yazmıyor.

oha bu fotolar gerçek mi,muhteşem gözüküyor.İlk fotoya baktım da oyun openworld falan değil dimi gene eski mantıkla çıkacak?

Evet görüntüler gerçek PC Gamer dergisinde yayınlandı + sitelerindede var. Açık dünyamı olacak bilmiyorum ama muhtemelen olmayacaktır diye düşünüyorum.

• BR9 kullanıcısına yanıt
    üzerinde oynama var mı acaba yoksa ham hali mi? Eğer ham haliyse mükemmel gözüküyor.
  • Yeni kasa toparlamak şart oldu. Grafikler güzel.

• grafiklerde büyük değişim var

olumlu anlamda tabi.

Bence de yukarıda arkadaşın yazdığı gibi bunlar oyun motorunu değiştirip oyunu sıfırdan yapmak zorunda kaldılar. Eski grafikler iyidi ama çabuk eskiyecekti.

Ama artık kabak tadı verdi şahsen sağlam bir multiplayer deneyimi yoksa oyunu satın almam.

• Muhteşem manzara,
  • Umarım grafik dışında başka şeylerde gelir, keşke biraz daha iletişime geçseler oyuncularla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

Umarım grafik dışında başka şeylerde gelir, keşke biraz daha iletişime geçseler oyuncularla

umarım diplomasi,bölge yönetimi,planlama,savaş taktikleri,pazarlıklar,savaşlar,antlaşmalar çok daha başarılı bir hale getirilir.Warband'da kral olupta hala abuk subuk şeylerle uğraşmak gidip köylerden köylü toplamak falan çok sıkıcıydı ve kendini kral gibi hissedemiyordun.Bide multi eklediler mi oyunun çıkısından bir kaç ay sonra falan efsane bir oyun olur eğer yukarıda ki grafiklerle de çıkarlarsa.Çünkü gameplay videolarında renkler ölü grafikler ve fizikler baya demodeydi.Üstte ki fotolara bakarsak muhteşem bir dğeişim olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 10 Mart 2017; 0:18:22 >
  • resimler ile video arasında uçurum var resmen. ya fotoğraflarda oynadılar ya da motor değişti.
  • Oyunun videolarını takip etmedim. Ama umarım oynanış üzerine bir çok geliştirme yapmışlardır.
    Şahsen grafikleri zerre umurumda değil. Grafik değil hikaye, oynanış, diplomasi gibi unsurlar ön planda gelir benim için.
    Bunca sene geçti muhtemelen istenileni verebilecek bir oyun yapmışlardır diye ümit ediyorum ama hype trenine binmiyorum.

Çıktığı zaman bir bakarız.
  • Görüntüler harika duruyor, çık artık gamsız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

Oyunun videolarını takip etmedim. Ama umarım oynanış üzerine bir çok geliştirme yapmışlardır.
    Şahsen grafikleri zerre umurumda değil. Grafik değil hikaye, oynanış, diplomasi gibi unsurlar ön planda gelir benim için.
    Bunca sene geçti muhtemelen istenileni verebilecek bir oyun yapmışlardır diye ümit ediyorum ama hype trenine binmiyorum.

Çıktığı zaman bir bakarız.

videolardaki grafikler ile son yayınladıkları fotoğraf ile dağlar kadar fark var.Oyun böyle çıkarsa güzel olur.Sonuçta mount and blade oyuncuları için grafik çok önemli değil ama gene de bir kalitenin altında olmamalı 2017 yılında.Oynanış,fizikler üzerinde fazla bir değişim beklemiyorum.Sonuçta mound and blade'nin tarzı bu eğer fizikler,dövüşler for honor gibi falan olsa oyunun mantığı bozulur zaten çünkü oyun 100 vs 100,200 vs 200 savaşların yapılabildiği bir oyun.Yazın duyurulur 2018 ilkbahar'da falan çıkar diye düşünüyorum ben artık.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.