Şimdi Ara

Motosiklet REHİN gorunuyor.(Cozuldu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler 2006 yillarinda alinmis bi motosiklet var.Borcu,vergisi vs. yok.Temiz yani.

Simdi ben bu motosikleti hurdaya ayircam.Yaptigim islemler sirasinda maliye nin sisteminde Rehin olarak gorundu.

Anadolu Cetelem tarafindan rehinlidir.

Ben bu rehin olayini nasil cozcem?

Edit:Sorun cozuldu.Bilgi asagida ki msj da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karagece25 -- 23 Ağustos 2016; 18:39:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: karagece25

Beyler 2006 yillarinda alinmis bi motosiklet var.Borcu,vergisi vs. yok.Temiz yani.

Simdi ben bu motosikleti hurdaya ayircam.Yaptigim islemler sirasinda maliye nin sisteminde Rehin olarak gorundu.

Anadolu Cetelem tarafindan rehinlidir.

Ben bu rehin olayini nasil cozcem?

Anadolu Cetelem sanırım TEB e satıldı. Önce banka ile görüşmeniz lazım.
  • Tamam beyler.Sorunu cozdum.

Muhattabiniz TEBCetelem.

Musteri hizmetlerini arayin.Ordan yonlendirirler sizi.

Konu hakkinda detayli bilgi isteyen arkadaslara yardimci olurum.

Tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle atla deve bir durum değil. Muhtemelen kredi ile alındığı için rehin konmuş. Cetelem'e telefon edip durumu anlatınca bakıyorlar, borcunuz yoksa zınk diye rehini kaldırıyorlar.
  • benden 170 tl istiyorlar t şuanda. rehin kaldırma yazısı için. sizden böyle bir ücret istediler mi?

istedilerse yatırdınızmı? bu şekildemi çözdünüz işinizi veya ücreti yatırmadıysanız nasıl bu rehin kaldırma yazısını yazdırdınız yardımcı olurmusunuz? annemin banka hesaplarına tedbir konmuş çok zor durumdayız yardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu saçma sapan görünümlü konunun neden hortladığını merak ediverdim aniden. Ben böyle gıllıgışlı alışverişler yapmadığım için değerli beyin enerjimi böyle sorulara cevap bulmak için asla harcamadım. Şimdi de aynısını yapacağım. Merak edilebilecek tek konu, senin aldığın hurdamsı bir motor için annenin banka hesabına neden tedbir konduğu. Annemin adına aldım demeden bu konuya açıklık getirebilir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.