Şimdi Ara

/// MOTORSPORTS RACING CLUB \\\ (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
988
Cevap
33
Favori
23.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu arada cumartesi günkü Assetto Corsa katılımından nacizane bir kare!

/// MOTORSPORTS RACING CLUB \\\
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErtugDark

Bende katılan herkesi tebrik ederim :)

Bu arada cumartesi günkü Assetto Corsa katılımından nacizane bir kare!

Katılan herkesin eline koluna sağlık. Gelişimle beraber size Assetto Corsa'da özel lobi getirdim, daha ne yapayım.

• /// MOTORSPORTS RACING CLUB \\\

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 22 Mayıs 2017; 10:59:27 >
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 7 Haziran 2017; 22:8:59 >
  • Forumdada baya asseto oynayan varmış haaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

Forumdada baya asseto oynayan varmış haaa

Dirt'cüler daha fazlaymış Öner. 20 kişiye yakın olduk
  • Günaydın geniş ailem, hadi doldurun buraları :) Denizhan ı oyunlardan atalım sadece buraya baksın o insan gibi oynamıyo oyunu, bizim huzurumuz için onun konsolu bırakması lazım. :)
  • Binbirbit kullanıcısına yanıt
    Günaydın ersin hocam

Denizhan bug gibi bişey oldu çıktı başımıza

Dün yunanistanın ilk etabında antreman yaptım galler den cok ama cok daha zorlu bir etap dağdan aşa inmek gerçekten sıkıntılı her yer ucurum hata affetmiyor kesinlikle

İlk düzgün bitirişim 06:50 civarı daha hızlanmam lazım ama etabı iyice bir bellemek gerekiyor
  • MARCO kullanıcısına yanıt
    Yav ilk etap şöyle böyle derken gece etabı çıktı bide, son 1 km kalmış farlar patladı :) karanlıkta bitirdim etabı ama süreyi çok etkiledi yeniden yapcam o yüzden
  • Binbirbit kullanıcısına yanıt
    Gece rallisinde en önemli nokta farları kırmamak hocam yoksa mokoko

Benimde başıma gelmişti zifiri gibi yolda bitirmek zorunda kalmıştım tabiki 10 km/h ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Binbirbit

Günaydın geniş ailem, hadi doldurun buraları :) Denizhan ı oyunlardan atalım sadece buraya baksın o insan gibi oynamıyo oyunu, bizim huzurumuz için onun konsolu bırakması lazım. :)

Günaydın hocam

Valla Rally'de ayıptır söylemesi biraz iddialıyımdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

Günaydın ersin hocam

Denizhan bug gibi bişey oldu çıktı başımıza

Dün yunanistanın ilk etabında antreman yaptım galler den cok ama cok daha zorlu bir etap dağdan aşa inmek gerçekten sıkıntılı her yer ucurum hata affetmiyor kesinlikle

İlk düzgün bitirişim 06:50 civarı daha hızlanmam lazım ama etabı iyice bir bellemek gerekiyor

Aynen çok tehlikeli etap valla. Anlık dalgınlık yada hatadan 300 metreden aşağı yuvarlanmak an meselesi

• Evet gençler durum ne ?
  • Valla herkes süre kasıyor galiba henüz 4 kişi tamamlamış ilk 4 etabı

• Dirt Rally liginde yaşanan Bug sorunu sebebiyle, biz ne kadar restart olmadan oynayalım diye ayarladıysakta örnek veriyorum stage 3 de yarışta kaza yapıp SAVE & QUİT seçeneğine tıklayıp tekrar lige girdiğiniz zaman 3.stage i baştan başlayabiliyorsunuz.. Biz aslında bu şekilde olmasını istemiyorduk ama dediğim gibi ligin Bug'u olmuş resmen.. Ve bizde yeni farkettik.. O yüzden kaza yapan yada iyi süre yapamayan tekrar tekrar o etabı oynayabilir.. Maalesefki ayarlardanda değiştiremiyoruz.. Şimdilik bu şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: DriveMaN

Dirt Rally liginde yaşanan Bug sorunu sebebiyle, biz ne kadar restart olmadan oynayalım diye ayarladıysakta örnek veriyorum stage 3 de yarışta kaza yapıp SAVE & QUİT seçeneğine tıklayıp tekrar lige girdiğiniz zaman 3.stage i baştan başlayabiliyorsunuz.. Biz aslında bu şekilde olmasını istemiyorduk ama dediğim gibi ligin Bug'u olmuş resmen.. Ve bizde yeni farkettik.. O yüzden kaza yapan yada iyi süre yapamayan tekrar tekrar o etabı oynayabilir.. Maalesefki ayarlardanda değiştiremiyoruz.. Şimdilik bu şekilde.
    Demek ben öyle geçildim

Ben direk 4 etabıda oynamıştım. Ama Yunanistanda, madem böyle bir bug var bende kullanacağım :) 26 saniyem boşuna gitmiş Galler etabında
    Bilseydim 3 ve 4.etapları öyle oynardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 24 Mayıs 2017; 11:30:12 >

• quote:

O yüzden kaza yapan yada iyi süre yapamayan tekrar tekrar o etabı oynayabilir.. Maalesefki ayarlardanda değiştiremiyoruz.. Şimdilik bu şekilde.

O zaman ben 3 ve 4.etabı baştan oynayayım mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 24 Mayıs 2017; 11:36:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: - The Stig -

quote:

Dirt Rally liginde yaşanan Bug sorunu sebebiyle, biz ne kadar restart olmadan oynayalım diye ayarladıysakta örnek veriyorum stage 3 de yarışta kaza yapıp SAVE & QUİT seçeneğine tıklayıp tekrar lige girdiğiniz zaman 3.stage i baştan başlayabiliyorsunuz.. Biz aslında bu şekilde olmasını istemiyorduk ama dediğim gibi ligin Bug'u olmuş resmen.. Ve bizde yeni farkettik.. O yüzden kaza yapan yada iyi süre yapamayan tekrar tekrar o etabı oynayabilir.. Maalesefki ayarlardanda değiştiremiyoruz.. Şimdilik bu şekilde.

Oyna oyna sıkıntı yok zaten benden fazla oynuyacağın kesin :D
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: DriveMaN

quote:

Orijinalden alıntı: - The Stig -

quote:

Oyna oyna sıkıntı yok zaten benden fazla oynuyacağın kesin :D

Alıntıları Göster
    Save and quit ile oynandığını bilmiyorumdum. Pek de önemli değil. Galler etaplarının 3.ve 4 etaplarında kazalı gittiğim bölümleri baştan oynama hakkımı daha sonra kullanırım.

edit

Yunanistan Rallisi 1. Etabı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 7 Haziran 2017; 22:11:13 >

• edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 7 Haziran 2017; 22:11:35 >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.