Şimdi Ara

/// MOTORSPORTS RACING CLUB \\\ (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
988
Cevap
33
Favori
23.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkes Season Pass aldigina gore haftasonu bir Porsche etkinligi duzenlenir artik
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkesta

Herkes Season Pass aldigina gore haftasonu bir Porsche etkinligi duzenlenir artik

Çok cup yapacaz çooook Burak kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 7 Haziran 2017; 22:7:46 >
  • - The Stig - kullanıcısına yanıt
    Tebrikler deniz kardeşim müthiş bir mücadele olmuş finlandiya 1.etabında

Zaman kısaldı ama diğer etaplarda bir o kadar uzun hepsi 15km nasıl yetiştireceksiniz merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

Tebrikler deniz kardeşim müthiş bir mücadele olmuş finlandiya 1.etabında

Zaman kısaldı ama diğer etaplarda bir o kadar uzun hepsi 15km nasıl yetiştireceksiniz merak ediyorum

3 ve 4. etabı çok merak ediyorum
  • MRC Dirt Rally Şampiyonasının 3.ayağı geride kaldı.

Bu hafta 4.etap olan İsveç Rallisinin bitimine son 1 gün kaldı.

Tüm katılımcılara başarılar dilerim.

/// MOTORSPORTS RACING CLUB \\\

• Sonunda monaco'ya kavuşuyoz :D
  • Evet isveç te bitiyor artık son viraja giriyoruz monaco da herkes iddali konusuyor whatsapp grubunda

Bu arada aramıza yenı katılan aziz hocam a tekrardan hoşgeldin grubumuza
  • Çok teşekkür ediyorum. Daha çok başındayım ama yakında bol antrenman ile aranızda olacağım..

İlk hedef assetto yu alıp bol bol araç kullanmak..:)

selam
  • Ve Monako

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 9 Haziran 2017; 23:7:32 >

• /// MOTORSPORTS RACING CLUB \\\

Cumartesi gecesi tüm üyelerimizi Asseto Corsa Etkinliğimize bekliyoruz saat her zamanki gibi 22:00

• Evet beyler, Cumartesi etkinliklerinde ufak bi revizyon yapıp olayı daha bi neşelendirmek daha güzelleştirmek adına uzuk soluklu yarışlar yapmaya yönetim olarak karar verdik. Artık sadece Cumartesi değil, Cumartesi ve Çarşamba günleri saat 22:30da toplanılmak suretiyle ilk 30dakika sıralama turları ve 23:00 de uzun turlu (60km-65km pist durumuna göre) lik yarışlar yapıcaz ve o gece tek yarış üzerinden yarışlar yapıcaz.. Burdaki amacımız arada olan 3-4 günlük sürede o araçlarla o pistte hafta içi-sonu test yapmamız kendimizi geliştirmemiz ve adapte olmamızdır. Benzin ne kadar gidiyo nasıl lastik almam lazım ayarlarım nası olsun gibi bu periyod’da araçlarımız tanıyabilecez, ezberleyebilecez. Yarışlara hazırlıklı olabilecez. Artık boş yarışlar yok anlıyacağınız  Fair-play çerçevesinde yarışacaz. Ve acil durum olmadıkça ben sıkıldım işim çıktı gibi durumlara izin vermiyoruz yarış esnasında.. Bana arkadan vurdu sinirlendim diyip yarıştan çıkan kişi hiç gelmesin yani zorunlu değil, amacımızda o değil.. Önümüz tatil zamanı olduğundan dolayı ve odalardaki ping olayı oturmadığından şuan için Lig sistemini devreye sokmuyoruz. Sistem oturduğu zaman Lig’de yapıcaz. İlk virajlarda olan ping, lag vs gibi durumlarda oluşan kaza durumlarında restart atıcaz. Fair-play konusuna uymayan kişiler için problemden sonrası share tuşuna basıp video kaydet seçeneğine basarak talebinizi söyleyebilirsiniz. Araç seçimlerini yarışlara sürekli katılan arkadaşlarımız arasından seçtirecez ve kurallarda bi değişiklik olmuyacaktır. Yarışlar 23:00 de başlıyacak 1dk geç gelen bile olsa tekrar yapmıyacaz.. yani sıralama turları için özellikle 22:30da gelmeye çalışın.. Yarış kurallarını aşağıdaki fotodan görebilirsiniz. Lobimizin ismimiz fotoda görüldüğü gibi MRC şifremiz ise fairplay’dir. Bi hakem kurulu belirlemedik ama yarıştaki sorunlarınızla ilgili MRC yönetimi olarak ben, öner, deniz, İlker veya ali abiye danışabilirsiniz. Herkese şimdiden başarılar.. Bu haftaki aracımız Porsche Cayman GT4 Clubsport ve Pistimizde SPA…

• MRC Dirt Rally Şampiyonası 1 aylık serüvenin ardından tamamlandı.
    Turnuvaya katılan tüm herkese kendi adıma teşekkür ederim.

Ruhi hocamıda ayrıca tebrik ediyorum. Kendisi Dirt Rally turnuvasının 1.si vede Şampiyonu olmuştur.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Tebrikler Ruhi abi

Katılım gösteren tüm üyelerimize sonsuz teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MARCO -- 16 Haziran 2017; 13:14:30 >
  • Eyvallah arkadaşlar da, bu turnuva hem yapısı itibarı ile hem de katılımcıların düşük motivasyonuyla pek tatmin edici olmadı. Bunda Rally ruhuna aykırı olan restart olayının gerçekleşiyor olması etkili olmuştur, bende bu durumu fazlası ile lehime çevirdim.

:))
  • Sıkıntı yok abi atan atmayan katılmak önemli bi sonraki turnuvalarda inşallah oyunların bug'na düşmeyiz :)
  • Tebrikler Ruhi kardeşim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Oyunu alıp ben de mi katılsam. Online yarıs guzel olsa gerek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir yarış ortalama kaç dk sürer ki. Bebek doğduktan sonra yarışlara giremez oldum. Yarım saatten fazla oturtmuyor beni

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.