Şimdi Ara

Motorsport Manager V1 (MAKİNE ÇEVİRİ) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
3.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Discord bağlantısı çalışmıyor bende hata aldım yardımcı olabilir misiniz? @Team NINJA

• Eğer @Team NINJA sorun etmezse discorddaki indirme linki burada. davet linkleri 3 günde bir sona eriyor.

Sorun ederse yazarsa linki kaldırırım.

Kurulumu: Motorsport Manager\MM_Data içine atın. Orjinal dosyanın yedeğini almayı unutmayın.

v1.53.16967.5DLC 'ye göre uyarlanmıştır. 

Edit: Oyunda hala kod hataları vardır, oyunu anlamaya ve oynamaya engel değildir. Oyun için gerekli tüm yerler çevrilmiştir.

Yama Link: https://dosya.co/6ep0xxx94sto/Moto_T%C3%BCrk%C3%A7e_Yama.rar.html

Virüs Total Sonuçları: https://www.virustotal.com/gui/url/0c1c36fede3bc9aade672469f6ca4dded0d5098323ad2ec0b4c26645b2d3fa4d/detection

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yabqu22 -- 2 Mayıs 2021; 15:16:35 >
  • yabqu22 Y kullanıcısına yanıt
    Motorsport Manager V1 (MAKİNE ÇEVİRİ)

maalesef sizin attığınız linkte de durum bu sürüm aynı kurulumu doğru yapıyorum fakat hata aldım tekrar.

EDİT: oyunu v1.53.16967 sürüm olarak indirdim fakat oyuna girdiğimde eski sürüm olduğunu gördüm kusura bakmayın tekrar yeni sürüm bulup indireceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismai.l -- 2 Mayıs 2021; 15:25:32 >
  • Sürüm aynı değildir ben günlerce oynadım hatta oynayan başkalarıda var.

• İyi akşamlar. Resimlerde gösterdiğim gibi birkaç yerde bu şekilde sıkıntılar var, yarış içinde de yine bazı yerlerde, aşağıdaki bilgi mesajlarında vs. Acaba ben mi bir şeyi yanlış yaptım yoksa çeviriden mi kaynaklanıyor, düzelme şansı var mı?

@Team NINJA

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.