Şimdi Ara

Motorola Xoom 2 3G Modeli Android 4 Güncellemesi Aldı Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, başlığım aslında sorumu barındırıyor. Motorola Xoom 2'nin Android 4.0.4 güncellemesi aldığına dair yorumlar var forumda, ancak sanırım Wifi modeli bu güncellemeyi almış. GSMArena'daki özellikler kısmında Wifi modelinin güncelleme aldığı yazıyor, 3G modelininki ise yazmıyor.

Sonuç olarak kesin bilgisi olan veya kullanan arkadaşlara sormak istiyorum, Motorola Xoom 2 3G (MZ616) modeli Android 4 güncellemesi aldı mı yoksa 3.2'de mi kaldı?

• Şuanda Hepsi Resmi Siteden Göründüğü Kadarıyla 4.0.x almışlar.
    Fakat internette 4.1.x aldıklarıda söylenmesine rağmen resmi sitede ben bulamadım.

MOTOROLA XOOM 2 - MZ615

This device is currently running Android 4.0.4 (ICS). Stay tuned for an upgrade decision.

Buradan da kontrol edebilirsin.

https://motorola-global-en-uk.custhelp.com/app/software-upgrade-news/g_id/1994
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Merhaba arkadaşlar, başlığım aslında sorumu barındırıyor. Motorola Xoom 2'nin Android 4.0.4 güncellemesi aldığına dair yorumlar var forumda, ancak sanırım Wifi modeli bu güncellemeyi almış. GSMArena'daki özellikler kısmında Wifi modelinin güncelleme aldığı yazıyor, 3G modelininki ise yazmıyor.

Sonuç olarak kesin bilgisi olan veya kullanan arkadaşlara sormak istiyorum, Motorola Xoom 2 3G (MZ616) modeli Android 4 güncellemesi aldı mı yoksa 3.2'de mi kaldı?

Ben kullanmaktayım güncelleme aldığı doğrudur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.