Şimdi Ara

Motorola Motofone F3 Mükemmel Tasarım (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
0
Favori
27.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Reset Factory settings 000
    Restricted Calling (Phonebook only) ON | OFF 160|161
    Keypad tones ON | OFF 250|251
    Auto keypad lock ON | OFF 260|261
    Set SIM Pin 300
    SIM Pin ON | OFF 310|311
    Select time format 470
    Prepaid Balance Display ON | OFF 500|501
    Voice Prompts ON | OFF (can also be toggled by pressing [action] on the volume menu) 510|511
    Change Language 520
    Set Balance Inquiry Number to # * 642
    Set Voicemail number 644

Kodların başına ***, sonuna * girmek gerekiyor. ***999* gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: T--Mac

Bunlar da var:
    Reset Factory settings 000
    Restricted Calling (Phonebook only) ON | OFF 160|161
    Keypad tones ON | OFF 250|251
    Auto keypad lock ON | OFF 260|261
    Set SIM Pin 300
    SIM Pin ON | OFF 310|311
    Select time format 470
    Prepaid Balance Display ON | OFF 500|501
    Voice Prompts ON | OFF (can also be toggled by pressing [action] on the volume menu) 510|511
    Change Language 520
    Set Balance Inquiry Number to # * 642
    Set Voicemail number 644

Kodların başına ***, sonuna * girmek gerekiyor. ***999* gibi.

çok sağol arkadaşım... yalnız bunları türkçeye çevirecek bi hayırsever vatandaş var mı???

• kullanım kılavuzunda türkçe olarak açıklaması var kodların,en son bölümde görebilirsiniz.

bende alalı 4gün falan oldu,pil durumu iyi.Arada bir ekranda 6462 diye birşey çıkıyor.Bunun ne olduğunu bilen varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Low-Rider

kullanım kılavuzunda türkçe olarak açıklaması var kodların,en son bölümde görebilirsiniz.

bende alalı 4gün falan oldu,pil durumu iyi.Arada bir ekranda 6462 diye birşey çıkıyor.Bunun ne olduğunu bilen varmı?

evet o benim de dikkatimi çekti...
  • Fabrika Ayarlarına Sıfırla 000
    Sınırlı Arama (Sadece telefon rehberinden) AÇIK | KAPALI 160|161
    Tuş Sesi AÇIK | KAPALI 250|251
    Otomatik Tuş Kilidi AÇIK | KAPALI 260|261
    SIM Pin Değiştir 300
    SIM Pin Kilidi AÇIK | KAPALI 310|311
    Saat tipini değiştir (12 veya 24) 470
    Ses Komutları AÇIK | KAPALI 510|511
    Dili Değiştir 520
    Sesli Posta Numarası Ayarlama 644
  • arkadaşlar bu telefonda mesajı yazdıktan sonra kime göndereceğimizi nerden seçiyoruz?

nasıl bir menüsü var bunun anlamadım gitti. ilk çıkan telefonlarda bile bu kadar basit değildi yaa...
  • iletim raporu varmı peki sms ? tekrar sorayım alamadım sırf bu yüzden telefonu bekliyorum
  • bu telefonu kullananlara bir kaç sorum olacak. ona göre alıp almama kararı vvercem:

1-sessiz moduna alanabiliyormu. yani sadece titreşime
    2-telefon rehberinde sadece isimler mi görünüyor, yoksa tel numaralarıda görünüyormu
    3-cevapsız aramalar ve son aranan numaralara ulaşılabiliyormu
    4-bana birisi çağrı attığında o numarayı kaydebiliyormuyum

yani demek istediğim bu gibi ince işler düşünülmüş mü. biraz fazla basit gibi geldi bana. ama bunlar yapılabiliyorsa bugün almayı düşünüyorum. tasarımı çok hoş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: shadow149

bu telefonu kullananlara bir kaç sorum olacak. ona göre alıp almama kararı vvercem:

1-sessiz moduna alanabiliyormu. yani sadece titreşime
    2-telefon rehberinde sadece isimler mi görünüyor, yoksa tel numaralarıda görünüyormu
    3-cevapsız aramalar ve son aranan numaralara ulaşılabiliyormu
    4-bana birisi çağrı attığında o numarayı kaydebiliyormuyum

yani demek istediğim bu gibi ince işler düşünülmüş mü. biraz fazla basit gibi geldi bana. ama bunlar yapılabiliyorsa bugün almayı düşünüyorum. tasarımı çok hoş.

1-evet sadece titreşime alabiliyorsun
    2-isimlerde gözüküyor,sağ okla ilerleyinde numarada gözüküyor
    3-cevapsız ve son aramalarada ulaşabiliyorsun
    4-çağrı gelen numarayı rehber tuşuna basarak kayıt edebiliyorsun

• telefonu bu sabah gittim aldım. 89 ytl verdim. bahçelievler gold dan. telefonun kullanımı çok zor değil, zamanla alışılır. ama bazı şeyleri yapamadım. mesela ben ekranda saat ve tarihin aynı anda görünmesini istiyorum ama bir türlü yapamadım. sadece saat görünüyor. birde telefon rehberinde mesela 6 ya bastığımda m ile başlayan kişiler gelmiyor. eğer adı s ile başlayan birisini aramak isterseniz aşağı doğru s harfine kadar inmeniz gerekiyor. bunların haricinde güzel bi telefon.

şunları yapabilen arkadaş varsa bi anlatabilirmi
    1-ekranda saat ve tarihi bekleme durumunda gösterme.
    2-telefon rehberinde 6 ya bastığımda m ile başlayan isimlere gitme

bunları bu telefonla yapabilen varsa bana anlatabilir mi? Şimdiden teşekkürler...
  • quote:

telefonu bu sabah gittim aldım. 89 ytl verdim. bahçelievler gold dan. telefonun kullanımı çok zor değil, zamanla alışılır. ama bazı şeyleri yapamadım. mesela ben ekranda saat ve tarihin aynı anda görünmesini istiyorum ama bir türlü yapamadım. sadece saat görünüyor. birde telefon rehberinde mesela 6 ya bastığımda m ile başlayan kişiler gelmiyor. eğer adı s ile başlayan birisini aramak isterseniz aşağı doğru s harfine kadar inmeniz gerekiyor. bunların haricinde güzel bi telefon.

bunları bu telefonla yapabilen varsa bana anlatabilir mi? Şimdiden teşekkürler...

yoo 6 ya bastığında direk geliyor m ile başlayanlar. sanırım sen yapamadın. bir kez daha dene.
    ben de bi şey yapamadım. mesajı yazdıktan sonra kime göndereceğime bir türlü bakamıyorum. bu olayı çözen var mı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TriaThlon -- 20 Haziran 2007; 14:40:27 >

• quote:

Orjinalden alıntı: TriaThlon

quote:

telefonu bu sabah gittim aldım. 89 ytl verdim. bahçelievler gold dan. telefonun kullanımı çok zor değil, zamanla alışılır. ama bazı şeyleri yapamadım. mesela ben ekranda saat ve tarihin aynı anda görünmesini istiyorum ama bir türlü yapamadım. sadece saat görünüyor. birde telefon rehberinde mesela 6 ya bastığımda m ile başlayan kişiler gelmiyor. eğer adı s ile başlayan birisini aramak isterseniz aşağı doğru s harfine kadar inmeniz gerekiyor. bunların haricinde güzel bi telefon.

yoo 6 ya bastığında direk geliyor m ile başlayanlar. sanırım sen yapamadın. bir kez daha dene.
    ben de bi şey yapamadım. mesajı yazdıktan sonra kime göndereceğime bir türlü bakamıyorum. bu olayı çözen var mı??

evet onu yaptım. 6 ya bastığımda m harfi ile başlayan isimler geliyor. senin soruna gelince. mesajı yazdıktan sonra rehber tuşuna basıp, ismi seç ve gönder bu kadar. denedim ve oluyor.

bir sorum daha var, ekranda bekleme durumunda hem saat hemde tarihi görmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

• Evvvvvvvvvet millet. V3 kullanıcısıyım. Şirket hattım için bir telefon lazımdı.Bugün gündüzden foruma girdim yazılanları okudum, F3 zaten aklımdan geçiyordu. Fiyatı da böyle olunca - Milas'tan 89 ytl'ye - aldım.Yukarıda odada şarj oluyor.Hadi bakalım hayırlısı.Yarın kullanmaya başlarım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: szkl

Evvvvvvvvvet millet. V3 kullanıcısıyım. Şirket hattım için bir telefon lazımdı.Bugün gündüzden foruma girdim yazılanları okudum, F3 zaten aklımdan geçiyordu. Fiyatı da böyle olunca - Milas'tan 89 ytl'ye - aldım.Yukarıda odada şarj oluyor.Hadi bakalım hayırlısı.Yarın kullanmaya başlarım.

hayırlı olsun...
  • Arkadaşlar benim de bir sorum olacaktı. Bugun motorola f3'ü alıp kullanmaya başladım fakat problem olup olmadığını anlamadığım bir şeyle karşılaştım. Sesli komutlar ilk seferinde yani "mesaj oluştur" derken kısık sesli çıkıyo diğerlerinde ses açılıyo. Aynı şekilde telefon çalarken melodi de kısıktan başlayarak yükseliyo. Bu diğer kullanıcıların da karşılaştıkları bir durum mu yoksa benim elimdeki cihaz bozuk mu ona göre değiştireceğim. Yardımcı olursanız sevinirim...
  • ya arkadaşım neresi güzel allah aşkına motorola kaç senedir tek bir platform üzerinden telefon tasarımı yapıor yaptığın telefonların hepsinin mi tasarımı aynı olur ya bu da aynı l7 ye benzemiş bence motorola artık tadını iice kaçırdı motorolaya
  • quote:

Orjinalden alıntı: certugral

Arkadaşlar benim de bir sorum olacaktı. Bugun motorola f3'ü alıp kullanmaya başladım fakat problem olup olmadığını anlamadığım bir şeyle karşılaştım. Sesli komutlar ilk seferinde yani "mesaj oluştur" derken kısık sesli çıkıyo diğerlerinde ses açılıyo. Aynı şekilde telefon çalarken melodi de kısıktan başlayarak yükseliyo. Bu diğer kullanıcıların da karşılaştıkları bir durum mu yoksa benim elimdeki cihaz bozuk mu ona göre değiştireceğim. Yardımcı olursanız sevinirim...

merak etme hocam... o sorun değil... bende de kısıktan yükseliyor zil sesleri filan...
  • quote:

Orjinalden alıntı: certugral

Arkadaşlar benim de bir sorum olacaktı. Bugun motorola f3'ü alıp kullanmaya başladım fakat problem olup olmadığını anlamadığım bir şeyle karşılaştım. Sesli komutlar ilk seferinde yani "mesaj oluştur" derken kısık sesli çıkıyo diğerlerinde ses açılıyo. Aynı şekilde telefon çalarken melodi de kısıktan başlayarak yükseliyo. Bu diğer kullanıcıların da karşılaştıkları bir durum mu yoksa benim elimdeki cihaz bozuk mu ona göre değiştireceğim. Yardımcı olursanız sevinirim...

bu bir sorun yada bozukluk değil. artık çoğu telefonlar bu şekilde yapılıyor. başta nokıa nın ucuz telefonları. f3 lerin hepsinde ses önce kısık, sonra yükseliyor.

benimde sorunum ekranda tarihi göstermek.
  • Ses kısıktan yükseliyor.Kullanma kılavuzunda tarih ve saati birlikte gösterme ile ilgili birşey ben bulamadım.Çok uğraşmadım ama titreşimi kapatıp sadece zil sesine ve ya tam tersine nasıl ayarlanıyor bilmiyorum. Bu arada ilk kurcalamaya başladığımda bazı arkadaşlardan telefon geldi. Kimine 'A' kimine 'djgugsgvfh' şeklinde mesajlar gitmiş.Siz dikkatli olun.Farkına varmadan birsürü şey yapmışım.Şimdi kılavuzu okudum ondan sonra açtım.Ne olur ne olmaz.Yeni bişeyler bulursam paylaşırım.
  • bendeki f3 ün şarjı 4 gün gidiyor. bu telefonu alış sebeblerimden birisi şarjının uzun gidiyor olmasıydı ama tahminimden daha kısa sürdü. diğer kullanan arkadaşların şarjı ne kadar gidiyor acaba?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.