Şimdi Ara

Motorola MG7550 Bağlantı Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Az önce modem geldi. Taktım çalışmadı, kablo neti arayıp MAC adresi girince başka hiçbir ayar yapmadan çalıştı. Çok yerde aradım çözümü zor buldum o nedenle buraya yazıyorum ki başkasının başına gelirse hemen çözsün.

Bu arada MAC adresi girdikten yaklaşık 10dk. sonra sorun çözüldü. Heyecan yapmayın :D

• doğru arayamamışsınız, bu ilk yapılacak şey
    modem mac adresi kayıt edilmeden nete çıkılmaz docsisde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sculpneo -- 20 Mayıs 2017; 14:30:39 >
  • merhaba hocam özelden yazdım ama emin olamadım gittimi diye birde buradan yazayım dedim. Bende kablonet kullanıcısıyım ve şirketin verdiği netmaster modem isteklerimi yeterince karşılamıyor. Kablo ile 99 megabiti görüyorum ama wifi ile bu 20-40 arası dalgalanıyor hız. Sizin aldığınız bu modemin wifi performansı nasıl birde memnunsanız bende temin etmek istiyorum Türkiye veya yurtdışından nasıl temin edebilirim. Alternatif olarak başka modem öneriniz varmı.
  • serkansenell S kullanıcısına yanıt
    Ben amazondan aldım kardeşim kendisi getirdi ondan sıkıntı yaşamazdım. Netmaster dışında başka kablo modem kullanmadım ama wifi için motorola kesinlikle NETGEAR'dan iyi o kesin.
  • Motorola MG7550 Bağlantı Sorunu

Özelden modemle ilgili çok soru geldiği için testini ekledim. Test bilgisayarı modemden 3 oda uzaklıkta 5Ghz'den bağlı (Arada 2 duvar var). USB wifi zyxel NWD6605 AC1200
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.