Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (1026. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.464
Cevap
120
Favori
1.155.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10241025102610271028
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bycan3r

quote:

Orijinalden alıntı: umutaltdag

quote:

Dayanamadım ve kernel oluşturmayı araştırdım sonucunda yeni kerneli oluşturdum ve test ediyorum şuan

SS ;

Nasıl yaptın nasıl oldu.

ben yaptıktan sonra hemen bluetooth fixlemesi yapmışlar pek kullanamadım, yeni haliyle oluşturayım dedim kırmızı logoda kalıyo tekrar baştan yapıcam

Yeni sürümü kurdum bluetooth çalışıyor ama wifi açılıyor yazıp kalıyor açılmıyor.

Hocam şu kerneli bizimlede paylaşsan bizde denesek

• quote:

Orijinalden alıntı: zaroc

perşembe günü hepsiburada dan aldığım ATRİX elime geçti.ne faturada nede sitede belirtilmemesine rağmen içinden dock çıktı. hdmı kablo değil micro usb kablosu var oda şarj adaptörü de verdikleri için her halde.telefonun şarjı çok az olduğu için henüz kurcalayamadım ama beni şu ana kadar tek huylandıran telefonun ekranının üstündeki filmin pek bi sorunlu gibi durması ama ekranda herhangi bir toz zerrecihi bile yok.

Ekranın üstündeki jelatin ile uzun süre kullanamazsınız. Ben beraberinde ekran koruyucuda alıp geldiği anda o jelatini çıkararak koruyucuyu yapıştırmıştım.
  • merhaba arkadaşlar elimde iki adet mat ekran koruyucu var sıfır paketinde, parlak ekran koruyucu ile takas yapmak istiyorum bire iki veririm :) İzmirdeyim saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeefeS

quote:

quote:

quote:

Dayanamadım ve kernel oluşturmayı araştırdım sonucunda yeni kerneli oluşturdum ve test ediyorum şuan

SS ;

Nasıl yaptın nasıl oldu.

ben yaptıktan sonra hemen bluetooth fixlemesi yapmışlar pek kullanamadım, yeni haliyle oluşturayım dedim kırmızı logoda kalıyo tekrar baştan yapıcam

Yeni sürümü kurdum bluetooth çalışıyor ama wifi açılıyor yazıp kalıyor açılmıyor.

Çok sorunlu kernel ya 600 mb ram sürekli kullanımda, wifi açılmıyor, 3d oyunlarda kasıyor, arama yapılmıyor kimbilir daha neler var mromu restore ettim şimdilik kullanılmaz.

kernel zip olarak değil .img dosyası olduğundan fastbootdan flashlamak gerekiyor.

Yapabilirim diyen indirsin denesin ;
    https://www.dropbox.com/s/ibyqvhzbbnolman/boot_new.img

fastboot flash boot boot_new.img

Rom olarak android 4 ve üstü hepsi ile çalışıyormuş.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LifeefeS

quote:

quote:

quote:

SS ;

Nasıl yaptın nasıl oldu.

Çok sorunlu kernel ya 600 mb ram sürekli kullanımda, wifi açılmıyor, 3d oyunlarda kasıyor, arama yapılmıyor kimbilir daha neler var mromu restore ettim şimdilik kullanılmaz.

kernel zip olarak değil .img dosyası olduğundan fastbootdan flashlamak gerekiyor.

Yapabilirim diyen indirsin denesin ;
    https://www.dropbox.com/s/ibyqvhzbbnolman/boot_new.img

fastboot flash boot boot_new.img

Rom olarak android 4 ve üstü hepsi ile çalışıyormuş.

Çok teşekkürler hocam demek ki daha üstesinden gelinmesi gereken sorunlar var inşallah çok uzamadan bunlarıda hallederler

• Bu videodaki arayüzün adı ne ya çok hoşuma gidiyo.Standart android arayüzü mü oluyo bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aimrevivo

Bu videodaki arayüzün adı ne ya çok hoşuma gidiyo.Standart android arayüzü mü oluyo bu?

Evet standart Arayuz
    Adw Launcher ex ile benzeri oluyor ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aimrevivo

Bu videodaki arayüzün adı ne ya çok hoşuma gidiyo.Standart android arayüzü mü oluyo bu?

Evet standart Arayuz
    Adw Launcher ex ile benzeri oluyor ama

Sağolun hocam
  • Arkadaşlar pazar günü hayalime kavuşup Motorola Atrix alıyorum inşallah. Güncelleme olmaması çok sorun değildi ancak sonradan kernel güncellemesi gelecek denilince daha iyi olur düşüncesine kapılmıştım. Ancak Android'in son sürümlerini yükleyenler memnun değil. Kimisi kameraya girmiyor diyor, kimisi çok şarj yiyor diyor. Bu söylemler beni korkutmadı değil. Telefonu almaktan vazgeçecek kadar korkmadım ancak 2.3 sürümünde de kalmak istemem. Zaten 2.3'te hiç kalmayız, 3.6'ya kadar çıkabiliriz de daha üstüne çıkamaz mıyız?

Bir de kutu içeriğini merak ediyorum. HDMi kablo olmazsa HD Dock olmalıymış, HD Dock yoksa HDMi kablosu olmalıymış. Telefonu MediaMarkt'ten alacağım, alır almaz kutu içeriğine bakarım. Bunların ikisi de olmazsa itiraz etmeliyim, değil mi?

Koruma kabı ve ekran koruyucu alıp almamakta kararsızım. Telefonun arka kapağının plastik gibi durduğuna bakmayın, sağlam, koruma kabına ihtiyaç yok diyenler var. Ayrıca telefonun ekranı Gorilla Glass, dayanıklı diyorlar. Ben bu iki özellik olsa bile önlemimi almak istiyorum. Sizler neler dersiniz?

Yanıtlar için şimdiden teşekkürler.

• yeni çıkacak karnel yani 3.1 karnel ile üst sürümü (ics jb hatta jb dan sonra çıkacak olan yeni sistem) destekleyecek yani kamera blutooth çalışacak hatta blutooth yapıldı bile webtop un bile çalışabileceğini okumuştum biryerde
    kılıf ben aldım memnunum sana tavsiye ederim film taktım kılıf şu öne doğru açılan deri kılıftan tel ne kadar sağlam olsa da kılıfla kullanılan telefon temiz kalır bence
    benim telefondan dock çıktı hdmi çıkmadı sim kart takma yerinde kılcal çizikler vardı ve bataryanın altındaki yazılı yapıştırma kabarık tı ben gene de iade etmedim çünki telde bi sıkıntı yok tabi aynı durum senin başına gelirse senin terchindir gönderip göndermemek onun dışında telefon o fiyata fazlasıyla değer bence
  • Merhaba. Efendim ilginize teşekkürler cevaplayabilirseniz çok mutlu olacağım ya dün gece telefon ekran kararıyor ama wireless açık olmasına rağmen ekran kararınca wireless ı kapatıyor sanırım
    ben elime alıp üstteki düğmeye basıyorum ondan sonra wireless geliyor. Acaba wireless mı bozuldu bir ayarı ile mi oynadım. Hiç de kurcalamadım aynen duruyor tel ayarlarınaa falan dokunmadım hiç. Herhangi bir ayarı mı var ?
    wireless ayarlarında hiçbir zaman kapatma işaretli performans da maksimum performans işaretli 2 aydır bir sorun yok birden dün başladı sorun.
  • pil ve veri yönetiminde pil modu nu performans moduna getir bir de veri gönderiminde arka plan verilerini etkinleştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrennnnn

Merhaba. Efendim ilginize teşekkürler cevaplayabilirseniz çok mutlu olacağım ya dün gece telefon ekran kararıyor ama wireless açık olmasına rağmen ekran kararınca wireless ı kapatıyor sanırım
    ben elime alıp üstteki düğmeye basıyorum ondan sonra wireless geliyor. Acaba wireless mı bozuldu bir ayarı ile mi oynadım. Hiç de kurcalamadım aynen duruyor tel ayarlarınaa falan dokunmadım hiç. Herhangi bir ayarı mı var ?
    wireless ayarlarında hiçbir zaman kapatma işaretli performans da maksimum performans işaretli 2 aydır bir sorun yok birden dün başladı sorun.

Kablosuz ayarlara gir hocam ordan gelişmişi tikla ordan kablosuz uyku politikasını hicbir zaman yaparsanız Wireless hep acık kalir ekrani kapattıgınız zaman bile

• Belirttiğim gibi hiçbir zaman seçili zaten.
  • Beyler atrixi satıyorum. Garantili kutulu ve docklu .. İlgilenenler pm den ulaşsın .

Edit: Lumia ile takas keyifli olur belirteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuvo' -- 6 Nisan 2013; 12:27:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLastViking

Beyler atrixi satıyorum. Garantili kutulu ve docklu .. İlgilenenler pm den ulaşsın .

Aa bu kadar çabuk mu :D

• quote:

quote:

Beyler atrixi satıyorum. Garantili kutulu ve docklu .. İlgilenenler pm den ulaşsın .

Benden bu kadar : )
  • quote:

quote:

quote:

bari 3.1'i bekleseydin =)
  • quote:

quote:

quote:

senin olağanüstü durumlardan biri oldu mu indirim falan :D

• quote:

Orijinalden alıntı: mistakey_87

quote:

quote:

quote:

bari 3.1'i bekleseydin =)

Zaten telefoncular 250-300 falan veriyor bir ara ilan açarım satılırsa artık yoksa kerneli görürüm bende : ) Atrixin ne olduğunu bile bilmiyorlar daha

• 
Sayfa: önceki 10241025102610271028
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.