Şimdi Ara

Motoran Allegro 50 cc Kullanici Kulubu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
5
Favori
29.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında sele altına sığan bir kask bulabilsem topcase i almayı düşünmüyorum.fakat topcase alırsam artık kaskı almış bulundum.sway 706 yarım kask var.full face düşünmedim açıkçası.çok hızlı da gitmeyi düşünmüyorum.inşallah Allah test imkanı vermez.matkap gerekiyosa hiç uğraşmamak en iyisi gibi.bilen bir ustaya yaptırmak daha mantıklı
  • Aslında sele altına sığan bir kask bulabilsem topcase i almayı düşünmüyorum.fakat topcase alırsam artık kaskı almış bulundum.sway 706 yarım kask var.full face düşünmedim açıkçası.çok hızlı da gitmeyi düşünmüyorum.inşallah Allah test imkanı vermez.matkap gerekiyosa hiç uğraşmamak en iyisi gibi.bilen bir ustaya yaptırmak daha mantıklı
  • deboy D kullanıcısına yanıt
    Hocam motora topcase taktırmayı düşünüyorum.arka demiri küçük gibi.matkapla delip montaj mı yapmak gerekir yoksa yeni bir aparat mı takmak gerekiyor?bir de motoru stop ederken ilk kontaktan mı yoksa elektrik tuşundan mı kapatıyorsunuz?
  • Topcasenin yaninda baglanti aparatlari gelir zaten ekstra birsey almana gerek yok. Motoruda normal kontaktak stop edebilirsin olmasi gerekende o zaten.
  • deboy D kullanıcısına yanıt
    bağlantı aparatı gelmesine geliyor da arka demirde bağlantı yapılacak delikler yok.ya matkapla delik açılacak ya da farklı işlemler uygulanacak diye tahmin ediyorum.
  • Evet bağlantı aparatini klavuz olarak oturt ustune delikleri isaretle matkapla del daha sonrada vidalarla tuttur.
  • Arkadaşlar mrb.lar
    Bende de allegro var 50 cc. Çok memnunum. 2018 subatta almistim. Simdi fiyatlar da baya artmis. 2 sorum olacak. Orijinal hava filitresini nerden bulurum. 2560 km de degistireyim diyorum. Dıger soru motor gurultulu geliyor bana. Egzoz degistiren var mi. Sessiz olsun biraz daha :)
  • Allegro 1 senedir kullanan arkadaşlar varmı nasıl memnunmusunuz ?
  • Huertas07 H kullanıcısına yanıt
    Ben 2018 subattan beri kullaniyorum. Cok memnunum. Bir kac sey daha iyi olsa dedigim. Egzoz biraz daha sessiz olsa iyi olurdu. Hava filitresini sokup temizlemek baya zahmetli arka koltuk altindaki grenaji falan sokmek gerekiyor. Daha basit yolu vardir belki ama ben bilmiyorum. Yakiti guzel. Hiz limitorunu iptal ettim. Sehir icinde kullaniyorum ben cok memnunum. Pazara falan gidince esyalari ayak koydugum yere koyabiliyorum cublarda boyle imkan yok. Kisaca sehir ici cok iyi ama uzak yol icin iyi degil bana gore. Bozuk yollarda teker kucuk oldugundan salliyor biraz.
  • tire_lee kullanıcısına yanıt
    Istanbul için uygunmudur köprü geçişleri için uzun yol olarak kastettiğiniz bu mu ?
  • Bence kopru gecisleri vs ler e5 icin falan yavas kalir 60 70 km hizlar yavas kalir akisa gore diye dusunuyorum. Ben 100 bin nufuslu bir ilcede kullanıyorum. Uzun yoldan kastim 40 50 kmlik mesafeler. Tabi istanbulda kullanan illaki vardir onlar bilgi verirse daha dogru olur
  • Arkadaşlar motor için Castrol yağın hangi modelini önerirsiniz?
  • sener35 S kullanıcısına yanıt
    Youtube da bir bizim motorlarla ilgili bir video vardi orada video altindaki yorumlarda yağ olarak motul 15*50 3100 yada 7100 öneriyorlardı. 3100 50 tl digeri 70 tl. Ben gecen seferde motul 10*40 koymustum. Sanki bu yag cok ince geliyor. Bundan vazgectim ve moil in 15*40 yagi var litresi 25 tl ondan koydum. Su ana kadar memnunum. Zaten kullanim kitapciginda yag ozelligi olarak 15*40 apı sae jaso ma vs gibi biseyler yaziyordu. Bu kriterlerin hepsini moil 15*40 karsiliyor ve fiyati da uygun tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar istanbul şehir ici kullanım için almak mantiklimidir gecen yok çok araştırıyordum ama fiyatı çok artı bu sene
  • Hocam merhaba motoran allegro 50 cc kullanıcısıyım ama fardan sıkıntım var. Daha doğrusu ampulden sıkıntılıyım bana az aydınlatıyor gibi geliyor bosch tipi diye geçiyor ampul bunda en iyi ışık alabileceğim bi marka varmıdır
  • BYKEN B kullanıcısına yanıt
    Benim allegro nun ampulü patlayinca (kısa sı patladı) Alman markası polonya uretimi NARVA diye bi ampülle degistirdim. Aydinlatması guzel bana göre tavsiye ederim.
  • Merhaba arkadaşlar motorum soğuk havalarda zor çalışıyor, 10 kere marşa basıyorum anca,diğer arkadaşlarda bu sorun var mı ?
  • Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.
  • yarın inşallah ben de 2. el bir Allegro 50cc alacağım 3750tlye. ben de aranıza katılırım umarım :)
  • Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda 2.el allegro 50 cc aldım. Km 4800. Ancak kullanım kitapçığı yok. Nette de bulamadım. Bakımları kaç km'de ne olmalı bilmiyorum.

Elinde kullanım kitapçığı olan bir arkadaş, bakım periyot sayfalarının resmini çekip gönderirse sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.