Şimdi Ara

Motor rektifiye

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar geçenlerde aracımı arıza yaptı ve motorcuya götürdüm "clio2 2000 1.6 8v RXT" kendisi ilkolkul arkadaşım olur :)
    bana motor yatak vuruyor açıp bakmak lazım dedi bende tamam dedim. 2 gün sonra bana motor yapılması lazım
    işte krank,0.50 piston,0.50 segman,piston kolu standart,ana yatak standart,kol yatak standart,sübap,devirdaim,triger,termostat,yağ pompam yeni değişmişti kurtardık :)
    işte ufak tefek şeyler daha bunları alalım yapalım dedi, bende tamam dedim ve aldım, bu arada 2.300TL aldım merak edenler için,
    neyse rektifiyeci ustası motoru toplamış arkadaşa teslim etmiş yarın veya öbürgüna aracımı alacğım şimdi, benim
    merak ettiğim rektifiyeci burada ne yaptı ve benden 750TL neye istinaden istiyor, beni kertmeye mi çalışıyor:)
    Ben rektifiyeciyi görmedim konuşmadım, arkadaş motoru direk yolladı iyi usta ben devamlı çalışıyorum dedi,bende tamam dedim
    şimdi ise içime kurt düştü etrafımda tanıdığım tamirci ustaları var parçadan bile para kazanmaya çalışıyorlar bana 4000TL tutar dediği parçaları 2.300TL aldım düşünün yani parçacılarla beraber çalışıyorlar bildiğim için kendimi öptürmek istemiyorum yardım..:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mojjo -- 19 Eylül 2018; 21:35:37 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.