Şimdi Ara

Moto Z Dezenfektan ile ekranı morarttım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çarşamba günü Hastanede staj görürken pis eldivenle telefonumu elledim. Bende telefona mikrop felan bulaşır ne yapsam diye düşünürken yanımda çalışan bi abla dezenfektan ile sil dedi. Bende gittim aldım dezenfektan şişesini ve 4-5 kere fıs fıs sıktım ekrana. Sonra peceteyle sildim. Ertesi perşembe sol alt ekranda küçük bir morluk oldu önemsemedim. Cuma günü ise morluk 3-4 katına çıktı. Bugün sabah bı kalktım ekranın her yerinde morluklar var. Telefonu gecen yaz aldım. Bunun çözümü yok mudur arkadaş öğrenciyiz yav. Kanser hücresi gibi ilerliyor morluklar.

Moto Z Dezenfektan ile ekranı morarttım

Aha buda cuma günü çektiğim resim. Cumartesi de bunun 3 katıydı yarın nasıl olacak durumu meraklar icerisindeyim. Garantiden tekmeyi yiyecegimi biliyorum. Ondan alternatif onarım tavsiyesi olanlar seri. Aklınızda bulunsun dezenfektan ile telefon temizlemeyin

Bu arada sterilizasyon ünitesindeki kirli olmuş aletlere sıkılan bir dezenfektandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nquney1 -- 22 Eylül 2019; 2:43:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam LCD panelin içine alkol girmiş, tüketici hatası olduğundan değişim ücretli olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.