Şimdi Ara

moto g5 alıp hafızasını arttırmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar moto g5 alıp hafıza kartıyla dahili hafızayı arttırmak istiyorum 16gb çünkü, kartı alırken okuma yazma hızı en az neler olmalı bilemedim. Motorola sanırım bu işleme hala izin veriyor. Ve bir sıkıntı yaşar mıyım bu konuda uygulama yüklemek için yapıyorum çünkü bu işlemi fotoğrafla çok işim olmaz zaten. Yardımlarınızı bekliyorum:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• akşam aşağıda kalınca hiç görülmüyor up:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Moto g5 sahibiyim. Sandisk ultra 32 gb takılı. Sistemde 29,7 gb alanın 7 gblık kısmı kullanılıyor. Yani sorun yok.
  • ah be hocam olmayacak korkusuyla xiaomi aldım ben artık
  • Equexks E kullanıcısına yanıt
    Moto g5in kasası şık, dayanıklı ve malzeme kalitesi iyi. Donanımı kasasına göre kötü. Dahili hafızanın yerini micro sd tutmuyor. Bir bakımdan iyi yapmışsın. Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZaferBiryol

Moto g5in kasası şık, dayanıklı ve malzeme kalitesi iyi. Donanımı kasasına göre kötü. Dahili hafızanın yerini micro sd tutmuyor. Bir bakımdan iyi yapmışsın. Hayırlı olsun.

sağolun hocam esas işte dahilinin yerini tutmayacak diye alamadım zaten bide kullananda yok sanırım pek
  • Equexks E kullanıcısına yanıt
    Moto g4 plus 850 tl iken 1100e g5 satarlarsa olacağı bu. Daha büyük ekran, daha iyi işlemcili g4 plus varken satmadı pek fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SinanEnginizm

Moto g5 sahibiyim. Sandisk ultra 32 gb takılı. Sistemde 29,7 gb alanın 7 gblık kısmı kullanılıyor. Yani sorun yok.
    merhaba telefondan memnun musun? ısınma donma kronik sorun var mı? navigasyon performansı nasıl ? benim için çok önemli bu . ilk Xiaomi a1 gördüm ama arada iyi fiyat farkı var g5 800 tl , a1 1200-1300 aradaki farka değer mi ? çift hat özelliğini kullanıyor musun ? genel olarak telefon nasıl? rom desteği var mı? firma güncelleme veriyor mu ?
  • crow in cornfield C kullanıcısına yanıt
    Diğer konuda yazmıştım. Burada da bulunsun mesajım. Navigasyon genel olarak iyi. Telefonda aynı şekilde arayüzü sade olduğundan akıcı. Dahili hafıza 16 gb yeterli geliyorsa tercih edebilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.