Şimdi Ara

Moto G4 plus ve ayarlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ben bulamadım bir el atarsaniz...
    Moto G4 plus da..
    1_ Simge boyutlarını nasıl küçültebiliriz ?
    2_ menü arka planı beyazdan siyaha nasıl çevirebiliriz?
    3_ yazı boyutunu küçük seçtim ama bana hala büyük. Nasıl küçültebiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maidonisse -- 29 Ocak 2017; 12:9:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sanırım siz de bu telefonu kullanıyorsunuz... Var midir sorularimin cevabi

Bir de tek sim kullanıyorum ve sim1 e taktım kartımi. Sinyal yerinde durmuyor bir azalıyor bir artıyor yerimden kipirdamadigim halde. Siz de durum böyle mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maidonisse -- 29 Ocak 2017; 12:18:57 >
  • Simge boyutları ve arka plan rengini siyah yapamazsın yazı boyutunu ayarlardan değiştiriliyor olması lazım ayrıca şebeke durduğun yerde dalgalıysa o yüzden oluyordur başka yerlerde bak şebeke olayına ben 3 aydır kullanıyorum sorun yaşamadım çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skywalker06 -- 29 Ocak 2017; 15:34:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

Simge boyutları ve arka plan rengini siyah yapamazsın yazı boyutunu ayarlardan değiştiriliyor olması lazım ayrıca şebeke durduğun yerde dalgalıysa o yüzden oluyordur başka yerlerde bak şebeke olayına ben 3 aydır kullanıyorum sorun yaşamadım çünkü

. Ama simgeler ana menü böyle çok çirkin yahuu

Teşekkürler cevap için ...

• maidonisse M kullanıcısına yanıt
    O zaman hocam playstoredan launcher yükleyerek değiştir bence iyi eskiden saf androidli cihazlar full siyah arka plana sahipti ve hiç çekici gelmezdi bu halini beğeniyorum ben
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.