Şimdi Ara

Moto G (2015) Özellikleri ve Fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Moto G (2015) 28 Temmuz'da görücüye çıkıyor.Bizde sizler için teknik özellikleri,fiyatı hakkında ayrıntılı bilgiler derledik.Bakalım özellikler beklentileri karşılayabilecek mi?

Moto G (2015) Fiyatı

Görünüşe göre, (2015) Moto G fiyatı geçen yıla oranla az da olsa değişecek.Moto G (2014) şu anda motorola.com'da 4G LTE sürümü 179.99 dolardan satılıyor. Moto G (2015) büyük olasılıkla aynı oranda bir fiyatta olacak.

Moto G (2015) Özellikleri

Suya dayanıklılık (Xperia kadar olmasa da)
    Dört çekirdekli işlemci
    13 MP arka, 5 MP ön kamera
    Android 5.1.1 Lolipop
    5 inç HD ekran
    1 GB ram , 8 GB dahili depolama

Moto G'nin sızdırılan görüntüsünde özellikleri kanıtlar nitelikte.

Moto G (2015) Özellikleri ve Fiyatı

Kaynak :http://www.bubitekno.com/mobil/moto-g-2015-ozellikleri-ve-fiyati.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volknztrk -- 21 Temmuz 2015; 14:49:52 >

• İos gibi yazılımın yoksa 1 gb ram koymucaksın şu fp denilen tuzaklara: D 1 gb ramli cihaz 2015 de alınmaz artık .
  • kartoo378 kullanıcısına yanıt
    1.nesil moto g kullanıyordum 1gb ram gayet yetiyordu saf arayüz olmasının artısı büyük telefonda bir kere ne donma yaşadım nede bir oyun oynarken sıkıntı yaşadım
  • motorola çok kaliteli ürünler yapıyor ama Türkiye de resmi olarak satılmıyacak. lenovo nun türkiye bilmemnesi olan bayan öyle dedi. üzücü bir haber tabi. ilk telefonum da motorolaydı yıllar yıllar önce. sonra motorola v3 çıkınca çağ atlamış gibi olmuştuk. Moto g modelini de 5-6 ay kullandım. acayip memnundum.
  • Bu arada 16 gb versiyon 2 gb ram ile gelecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartoo378

İos gibi yazılımın yoksa 1 gb ram koymucaksın şu fp denilen tuzaklara: D 1 gb ramli cihaz 2015 de alınmaz artık .

Cihazlar güzel ama bu zamanda 1 GB olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.