Şimdi Ara

MOTİVASYON GEL GEL GEL! YIKICAZ ORTALIĞI!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stick together team !

• quote:

Orijinalden alıntı: LesAnders

Stick together team !

Hocam yapma bunu aklım hep gidiyor zaten :((

• çok zevkliydi anlatamam
    -------------------------------

Şikâyetiniz başarıyla iletildi

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca her zaman yukardaki şikayet kısmından son durumu görebilirsiniz.
    ticket.asp?rid=1684625

Pencereyi kapa ?
  • MariJuann M kullanıcısına yanıt
    Şeytan azapta gerek hocam

• BEYLER PATRONUN KİM OLDUĞUNU GÖSTERME ZAMANI !11121!11!1!BİRBİR!1
  • Fire in the hole

• Lanet olası o sınavın canını okumaya emin adımlarla geliyoruz. ALLAH ALLAH ALLAH SALDIR!
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugraramoglu

BEYLERRRRRRRR BAYANLARRRRR İNANINNNNN. ZAFER İNANANLARINDIRRRR

Zafer kesinlikle inananlarindir ama ben inanamiyorum.Yokmu bunun caresi.

• jeanbay3 J kullanıcısına yanıt
    160 dk boyunca inanıyor numarası yap. Kandır kendini. Ne olacak bi zarar gelmez emin ol. Beyin sen ne dersen onu yapar. Ben bu soruyu yapamam dersen yaparsın ama ulan ben bunun 5 katı zor denemeler çözdüm bunları tak tak tak işaretler geçerim hemen dersen 1-0 önde olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugraramoglu

160 dk boyunca inanıyor numarası yap. Kandır kendini. Ne olacak bi zarar gelmez emin ol. Beyin sen ne dersen onu yapar. Ben bu soruyu yapamam dersen yaparsın ama ulan ben bunun 5 katı zor denemeler çözdüm bunları tak tak tak işaretler geçerim hemen dersen 1-0 önde olursun.

Bi denim kendimi kandirmayi bakalim olcakmi.

• Cidden öyle beyler biz ne zor yayınlar çözdük dandik Ygs korkutmasın bizi işimizi yapıp çıkıcaz.rahatım rahatsınız rahattttt

• Beylerrrr apotemi çözüyoruz ulan apotemi. Apotemiden daha mı zor sınav Allah aşkına. Adamlar kafadan 2 rasyonel soruyor. Hop yaptık ikisini kaldı 38. Her soruyu sanki son soruymuş ulan bunu çözeyim bitecek beaa düşüncesiyle çözelim. Zaten zaman akıp gidecek. Hiç kaos ortamı oluşmadan bitiricez sınavı. Anlık kaygı her şeyi bitirir. Kaygı yoookkk.. Rahattt. Biz mi yamanız sorular mı yaman? HAYDİ ASLANLARIMM. GÜNÜ GELDİĞİNDE KİM OLDUĞUMUZU GÖSTERELİM...

• Arkadaş zorsa bi bize mi sor 2 buçuk milyon insana zor. sıralama sınavı bu 1 soru kaç bin oynatır herkes heyecan yaparken sen sakince çöz ki sıralamanı ayarla
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayısalcıyız_

Arkadaş zorsa bi bize mi sor 2 buçuk milyon insana zor. sıralama sınavı bu 1 soru kaç bin oynatır herkes heyecan yaparken sen sakince çöz ki sıralamanı ayarla

Aynen öyle hocam. Bu sınav anındaki telaş öyle bir şey ki 40-50 net düşük yaptırıyor adama. Telaş yapınca zaten sosyale bakmanın imkanı yok. Ben geçen sene 100 netlerdeyken sınavda 62 yaptım.
    Arkadaşlar bakın sınav anını küçümsemeyin. Sakin olun. Gündelik yaşamla bağlantı kurun fen sorularında. Matematik de zaten sayılar kolay. Problemleri de sakin olursanız yaparsınız. Geometri kimyadan sonra en basit kısım. Evde 3-4 net yapanlar 7 net yapabilir sınavda şaka değil. Hiç bi' zaman size karışık şekil verip uzunluk sormaz. Biraz 3 boyutlu sorarlar katlama falan yani. Kafanızda canlandırın soruyu. Siz ondan değil o sizden korksun.
    Geçen sene dersane birincimiz YGS de stres yaptı ve ilk 20k belki de 10k beklerken 50 k yaptı. Dersanede sınıfımızın genelde son 3 sırasında yer alan kız 40 k beklerken 36 k yaptı. Yani şuanki durumuzda çok belli değil sınav anında. Yüksek yapıyorum diye rahat ya da düşük yapıyorum diye gergin ve korkak olmayın. O an sadece sınava odaklanın. Kötü geçerse ne derler demeyin. Aileniz hep yanınızda. Zaten geri kalan ne derse desin tınlamayın. Hatta çok üzerinize geliyosa anlayın ki o kötü niyetli biri ve o kişiye sert çıkın bağınızı koparın. Yıllar sonra bu anlar unutulacak. Sana YGS den kaçıncı oldum demeyecekler. Mühendislik mi okuyosun dediklerinde evet diyince oooo aferin çok iyi diyecekler. Kimse 50 binlik mühendislik mi 10 binlik mi takmayacak. En fazka yaz tatilinde konuşulur sıralamanız ama takmayın. Akraba, dost, hatta kardeş yakınlığımdaki dostum dediğiniz adamlar gider ama aileniz kalır. Bu dünya da kimse kimseyi çıkarsızca sevmez. Aşk ve aile dışında. İnsanların içini kıskançlık ve kötü niyet, fesatlık kaplamış. Sınav çıkışında ailenize iyi geçti diyince oluşacak o gülümsemeyi düşünün.

HAYDİ ASLANLARIM.. KİMSE AMA KİMSE YILDIRAMAZ SİZE.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.