Şimdi Ara

Most Wanted Hamachi ile LAN game oynamak (çözümü içeride) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
41.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçen akşam arkadaşımla 2 256Adsl sahibi olarak oynadık araçlar yanyana iken lag biraz belli oluyor ama oyun akışkan hiç bir problem yok.baglantı problemi sandıgınız kadar yok
  • benim adsl1024 ama MaTaDoR arkadaşla dediğinizin aynısını yaptık olmadı sorun bende herhalde olmassa yüklerim undergraund2 yi oynarım paşa paşa hamachide
  • hamachide online olan 2 kişiden herhangi biri baglantısına restart atıp oyunda lan games den oyun kurabiliyor fakat bu bende olmuyor diger arkadaşımda oluyor..oluyorda nasıl oluyor onu anlamıyorum
  • Hamachi programını * BURADAN * indirebilirsiniz..
  • NFSMW0 BİRİ BUNA KATILSINDA DENİYİM HERSEYİ YAPTIMMMM
  • YARDIM EDİN ARKADASLAR NFSMW0 A Bİ BAGLANINDA DENİYEYİMMM
  • SİFRE 1234
  • baglantıyı her seferinde kurmak zahmetli.kolay yolu yok mu?
  • EN SON CIKAN ORJİAL YAMA YI YUKLE SORUN KALMAZZZ
  • quote:

Orjinalden alıntı: stacey

baglantıyı her seferinde kurmak zahmetli.kolay yolu yok mu?

V1.3 yamasını kur sorun kalmaz.
  • tiestorn herseyi yaptım ama oynayacak adam yok bana yardım ettt oldumu die merak ediyommmmmmmmmm
  • quote:

Orjinalden alıntı: TiesTorN

quote:

Orjinalden alıntı: stacey

baglantıyı her seferinde kurmak zahmetli.kolay yolu yok mu?

V1.3 yamasını kur sorun kalmaz.

v1.3de de aynı sorun var dostum
  • Sunucu, destekleyen müşteri her PINGTIME 'a bir ping mesajı gönderir Sunucu, destekleyeni destekleyen destekleyen müşteri her PINGTIME 'a bir ping mesajını gönderir ve müşteri, PINGWAIT 'ın içinde cevap vermek için bekledi veya sunucu, bağlantıyı ölü olmak için düşünür ve müşteri, dışa kaydedilir

PINGTIME=20
    PINGWAIT=30

Bir müşteri o otomatik olarak dışa kaydedilen olduktan önce, TIMEIDLE dakikalar için işsiz yalnızca olabilir. O, bir müşteri işsiz olmasına rağmen, TIMEMAXM dakikaların maksimum biri için bağlanan yalnızca o olur. Hem/her iki değer, deger 0 o sunucu [ timeout ] müşteriyi kastetmek için olabilir.
    TIMEIDLE=0
    TIMEMAXM=0

Nasıl ikinci LAN sunucu servis istekleri başına çok zaman olduğu limitler.
    Bu numara indirme, sunucudan daha yavaş bilgisayarlar hesabına tembel cevap zamanı için oyun başarıdan artacak. Geçerli aralık, 1-1000dir.
    LAN_THROTTLE=30

Burayanın aşağısında bir şeyi değiştirme
    TRUST=255.255.255.255
    TRUST_MATCH=%%bind("159.153.253.82")

hesap=1
    Ana makina=1
    Diger makina=1
    REDIR=1

u çizgi, sunucuya bağlantılar için dinlemek için ne arayüzde belirlemek için izin verir. O, herhangi bir [ routable (landaki ipleri nete yonlendiren)] IP adres açıkça olabilir( Bu ev sahibi internetten izole edilen bir LAN 'da olmasına rağmen, durumdur). Haberleşme, listelenen IP adresle buraya yok kalkıştı.

buda o ingilizce dokumanin cevrimi , umarim isinizi gorur

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paus3Break -- 11 Eylül 2006; 8:32:42 >
  • ya hamachi nin ip si nerde?onu nerden bulacağız ya?

katil olucam
  • ewt arkadaşLar hamachi ile nFs most wanted oynamak istteyenLer için yeni ve sıfır ağ (28,08,2007).....

ağ ismi: yeRge
    ağ şifresi: Hakan

ßütün nFs tutkunu kardeşLerimizi ßekLerim...
  • oynamak isteyen gelsin
    MW hamachi 1

MW hamachi 2

MW hamachi 3

MW hamachi 4

MW hamachi 5

tüm şifreler 123 tür değiştirilmeyecektir bekliyorum lütfen gelin arkadaşlar
  • nfs most wanted lan ağından oynamak için kesin çözüm buldum.bir kaç yerden derleme bişe yaptım ve biz oynuyoruz gayet güzel.kesin çözüm ve resimli detaylı anlatım.kesin çözüm ve gerekli programların hepsi rar dosyasının içinde.üstelik hamachi gibi ağ bağlantısını kesip yeniden bağlanmak gibi bir sıkıntıda yok..
    ama bir sorun var başka sitelerde linki koydum ama burda link koyamıyorum.isteyene msnden gönderebilirim

fuat25fuat@hotmail.com
    14 mb lık bir dosya

birde linkin adresini yazıyorum adresi kopyalayıp explorer un adres satırına yazıp enter yaparak da açabilirsiniz.kusura bakmayın böle yapabildim.ama kesin çözüm emin olun.

http://rapidshare.com/files/167010533/nfsmw_lan_oyunu.rar.html
    http://rapidshare.com/files/167010533/nfsmw_lan_oyunu.rar.html

• Ağ: Hızlı ve Öfkeli 3 Şifre: 123

Most wanted oynayanlar gelsin yapalım arkadaşlar en güncel ağ..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.