Şimdi Ara

MOSSO legarda 1621 msm v Bol resimli inceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
89
Cevap
6
Favori
16.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turkismail

Öyle narin bir bisiklet değil. Sert kullansanızda alabilirsiniz. Zaten esasınta tur bisikleti bu uzun turlarda dayanıklılık üzerine tasarımı. Sanki dağ bisikleti ile şu klasik şehir bisikletlerinin arasında bir şey. Bence tam size göre olacaktır.

V fren kesinlikle daha mantıklı. Aynı düşüncedeyiz.

Yeni modellerde aynı zamanda zırhlı lastik kullanılmış. Maşalar ise zoom markadan mode diye bir markaya geçmiş. Mode neyin nesi bilmiyorum ama zoom maşanın kötü olduğuna eminim. Suntour yüzünden carraro'ya da bakasım gelmiyor değil ama donanımları düşük, yükselincede fiyat uçuyor.

Decathlonda hiç bir bisikletle mukayese edemeyiz maalesef. Alt bisiklet 700 TL ama yaramaz, üst 1100 TL desem iyi güzelde 930 TL'ye bu mosso daha iyi bir seçimken decathlon mantıksız kalıyor.

Salcano Astro baktım bi aralar ama nedense markaya bi antipatim var.

Mosso Legarda mı doğru seçim hala emin olamadım. Araba almak gibi bir şey.

• Nétwork kullanıcısına yanıt
    Eski model de de zırhlı lastik vardı. Değişen sadece maşa. Mode bende hiç duymadım ama zoom dan da kötü değildir heralde 😇. Bence maşasını düz alüminyum maşa yapsalar daha iyi. Kalitesiz maşa olcağına en azından hafif deriz.

Decatlon konusunda bişi diyemiyorum. Mosso çok hafif bir bisiklet. Btwin bisikletleri ayrıntılı incelemedim doğrusu.

Bisiklet eğer ısınır seversen kullanırım artıj dersen, bahsettiğimiz bisikletlerin hepsi zaten gözünden düşecek. Mosso nun 771 modeli var ona gözün kaymaya başlıycak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam iyi gunler. Sizin bisikletin 17 modelini almak istiyorum. Sizde uzun zamandir kullaniyosunuz malum. Msm modellinin mdm modeli ile arasindaki fark ne anlatirsaniz sevinirim.

• rmbeh578 R kullanıcısına yanıt
    Biri ön amortisörlü diğeri düz maşa. Tekrar alıcak olsam düz maşa olan mdm yi tercih ederim.

• İnceleme güzel olmuş elinize sağlık. Mosso Wildfire V almayı düşünüyorum. Tam olarak nereden aldınız ve ne kadar indirim yaptılar?

• bi tylol hot içer miyiz kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Tam olarakwww.mossobisiklet.net adlı siteden aldım. Yanlız benden daha ucuza alanlar oldu. Ankarada iseniz anafartalar çarşısını bir turlamanızı tavsite ederim

• quote:

Teşekkürler. Tam olarakwww.mossobisiklet.net adlı siteden aldım. Yanlız benden daha ucuza alanlar oldu. Ankarada iseniz anafartalar çarşısını bir turlamanızı tavsite ederim

Teşekkür ederim. Bisikletlerde mağaza internetten daha ucuza geliyor sanırım.

• quote:

yiba çarşısını mi diyorsunuz hocam. Magaza fiyatları nasıl acaba internete nazaran?

• Can Verip Nam Alırız kullanıcısına yanıt
    Ulus da eski meclisin karşısı hocam alr katı bisikletçiler olması lazım. En azından eskiden öyleydi. Velhasılı ulus da bulunur biraz gezilirse kesinlikle net ten daha uyguna. Hele ki yaz da bitti şansınız daha da arttı

• quote:

Ulus da eski meclisin karşısı hocam alr katı bisikletçiler olması lazım. En azından eskiden öyleydi. Velhasılı ulus da bulunur biraz gezilirse kesinlikle net ten daha uyguna. Hele ki yaz da bitti şansınız daha da arttı

Tşk ederim

• hocam memnun musunuz bisikletten.

• Can Verip Nam Alırız kullanıcısına yanıt
    Geriye doğru okursanız hocam,
    Çalınana kadar memnun dum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam merhabalar dünkü bisiklet konunuzu inceledim ve birkaç şey sormak istiyorum

1.Eğer biliyorsanız ankara ulus,heykel den anlara tren garına gitmek üzere bir bisiklet alacagım.Yaklaşık 1km si yokuş olan git gel 10 km lik bir sürüşüm olucak.sizin bisikletinizi piyasada arıyorum.düz maşa mı almak lazım süapabsiyonlu mu almak lazım bir de 1621 mi 1721 mi almak lazım acaba?

2.konuyu 1 sene önce açmışsınız bisiklet ne durumda hala sağlam mı uzun ömürlü bir ürün mü?

İlgimizd teşekkür ederim.

Bir de 900 tl ye varsa daha iyi sıfır ya da ankara içi ikinci el bisiklet tavsiyeniz varsa alırım

• BarkodTeam kullanıcısına yanıt
    İkinci el bisiklette modele önem verin derim. Bisiklet sağlam mı bilemiyorum çünkü çalındı. Süspansiyon a ihtiyaç duymazsınız bence, süspansiyon bu seviye bisikletlerde alt seviye çünkü. 1721 olan bu yılın modeli onu almak lazım.

• turkismail T kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun hocam..
  • 1721 MSM V modelini aldım kullanıyorum. 300 kilometreye yakın yol yaptım. Diken battığı da oldu cam kırıklarının üzerinden de geçtim sıkıntı olmadı çok şükür. Hafif bir bisiklet ve yolda akıyor. Ankara'da Ulus'ta Yiba Çarşısı var. Oradan 825 TL'ye aldım ama aynı yerden 800'e alanı da duydum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bi tylol hot içer miyiz

1721 MSM V modelini aldım kullanıyorum. 300 kilometreye yakın yol yaptım. Diken battığı da oldu cam kırıklarının üzerinden de geçtim sıkıntı olmadı çok şükür. Hafif bir bisiklet ve yolda akıyor. Ankara'da Ulus'ta Yiba Çarşısı var. Oradan 825 TL'ye aldım ama aynı yerden 800'e alanı da duydum.

hocam bisiklet kaç kg. Yiba çarşında mosso bayiden mi aldınız. Hediye verdiler mi? 825 tl peşin mi taksitli fiyat mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Can Verip Nam Alırız

quote:

1721 MSM V modelini aldım kullanıyorum. 300 kilometreye yakın yol yaptım. Diken battığı da oldu cam kırıklarının üzerinden de geçtim sıkıntı olmadı çok şükür. Hafif bir bisiklet ve yolda akıyor. Ankara'da Ulus'ta Yiba Çarşısı var. Oradan 825 TL'ye aldım ama aynı yerden 800'e alanı da duydum.

hocam bisiklet kaç kg. Yiba çarşında mosso bayiden mi aldınız. Hediye verdiler mi? 825 tl peşin mi taksitli fiyat mi?

Zil, suluk kafesi, pompa, kilit hediye ettiler. Taksitli fiyatı 825 TL, 12.9 kg diye hatırlıyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Can Verip Nam Alırız

quote:

Zil, suluk kafesi, pompa, kilit hediye ettiler. Taksitli fiyatı 825 TL, 12.9 kg diye hatırlıyorum.

eyvallah memnun musunuz yokuş yukarı yoruyor mu?

• Bu fiyata bu ağırlıkta bisiklet bulunmaz. Aynı fiyata alacağınız hiçbir bisiklet bundan daha az yormaz yokuş yukarı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.