Şimdi Ara

Morhipo Ayakkabı Festivali 39-49-59 TL (Puma, İnci, Kemal Tanca, Vans vs...) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
5
Favori
17.288
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatlar çok iyiymiş, ama model kalmamış.
  • Yıllardır sıcak fırsatlara takılırım,henüz morhipo,trendyol vs bi siteden alışverş yapmak nasip olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B_O_S_S

2 ayakkabı aldım 120 tl tuttu. 25 tl paracık kazandım ayrıca kargo bedavaydı. Bir de avantajıx den 3-5 lira gelecek. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

120 liraya nasil 25 paracik kazandiniz acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XnoX

quote:

Orijinalden alıntı: B_O_S_S

2 ayakkabı aldım 120 tl tuttu. 25 tl paracık kazandım ayrıca kargo bedavaydı. Bir de avantajıx den 3-5 lira gelecek. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

120 liraya nasil 25 paracik kazandiniz acaba ?

Kişiye özel çıkıyor sanırım. Yani herkese çıkmıyor olabilir. Şansa denk geldi bende sonradan fark ettim.

• Akşam akşam masraf yaptırdınız yaw
  • Kaptım bi tane

• http://www.morhipo.com/kampanya/detay/14582605/42155/puma-elsu-cv

http://www.morhipo.com/kampanya/detay/13735267/42155/trendart-2193-bayan-ayakkabi

ikisine 117tl kargo daHİL çıktı indirim çeki 150tl üstü için dediler 3 taksit yapayım dedim bu seferde 124.90 tl çıktı harcadığım 1 saate yazık oldu vazgeçtim

• Mağaza teslim ile bir halı saha bir krampon aldım haber veren arkadaşa teşekkürler
     Morhipo Ayakkabı Festivali 39-49-59 TL (Puma, İnci, Kemal Tanca, Vans vs...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoyalSalute -- 4 Ocak 2016; 23:50:06 >
  • B_O_S_S kullanıcısına yanıt
    aceleden hopi kullanmayı unuttum netten aldım geçtim siparişten sonra ekleyemez miyiz?
  • kargoyu sıfırlayan varmı 59 tlde
  • morhiponun taksit olayı nedir ya öyle 100 tl stü sipariş vericem tek çekim harici vade dayamışlar 3 taksite bile.. bunu yapmaktaki amaç nedir millet surdan hopi çek falan eklerim diye uğraşıyor adamların vadesi sayesinde gerek kalmıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoyalSalute

aceleden hopi kullanmayı unuttum netten aldım geçtim siparişten sonra ekleyemez miyiz?

Ne yazık ki sonradan eklenmiyor.

• B_O_S_S kullanıcısına yanıt
    peki bir şey daha sorayım 45 numara aldım ama 44.5 giyiyorum normalde 44.5 açılırsa değiştirme imkanımız var mı acaba morhipoda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoyalSalute

peki bir şey daha sorayım 45 numara aldım ama 44.5 giyiyorum normalde 44.5 açılırsa değiştirme imkanımız var mı acaba morhipoda.

kullandıktan sonra değişim olmuyor
  • bu çöpleri alanınız varmı ?
  • siteye girdim baktım, 25 lira indirim çeki verdi, Bende yeğene 2 tane puma drift aldım 25 lirayıda kullandım kargo dahil 102 lira tuttu.
  • Numara buyuk veya kucuk geldiginde boyner/ykmde degisim yapabiliyor muyuz?
  • RoyalSalute kullanıcısına yanıt
    Hocam bedenler nasıl pumada normalde 42 giyiyorum. Kaç numara aksak olur

• quote:

Orijinalden alıntı: ersiny699

Hocam bedenler nasıl pumada normalde 42 giyiyorum. Kaç numara aksak olur

bedenleri normal. Kaç numara giyiyorsanız onu alın.

Çok kaliteli bir şey beklemeyin. 1 seneyi çıkartırsanız dua edin. Eski puma kalitesinden eser yok 1 senede 2 çift yırtıldı. Şu benylerden alanlara da geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_sinekli

siteye girdim baktım, 25 lira indirim çeki verdi, Bende yeğene 2 tane puma drift aldım 25 lirayıda kullandım kargo dahil 102 lira tuttu.

kaç alt limtliydi hocam
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.