Şimdi Ara

Mordekaiser

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yüzüklerin efendisinden fırlama karakteri nasıl biliriz beyler şu sıralar pek göremiyorumda alsammı almasammı karar veremedim

• no cc bir karakter gank gidersin rakip anında kaçar ,push yapmada çok iyidir,ultisini düzgün kullanırsa 4v6 kombat döner.
  • Morde adamın dibidir kardeşim bunu bil yeter.
  • Dat shield dir kardeşim morde.
  • Morde teamfightta 10 canla kalmışken aha öldüm diyip son bir umutla adcye bütün skillerini spamliyip onu öldürdükten sonra teamfight boyunca 10 canla fullshield gezmek ve diğerlerinin umutsuzca sana vurup öldürmeye çalışmalarını gülerek izlemektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _fizz_

Morde adamın dibidir kardeşim bunu bil yeter.

Geçen aynısını draven ile yazmıştım...
  • Gayet iyi alabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHXS

Morde teamfightta 10 canla kalmışken aha öldüm diyip son bir umutla adcye bütün skillerini spamliyip onu öldürdükten sonra teamfight boyunca 10 canla fullshield gezmek ve diğerlerinin umutsuzca sana vurup öldürmeye çalışmalarını gülerek izlemektir.

doğru tespit !
  • Çok güçlü bir karakter oynamasıda çok zevklı bana göre, farmı çok kolay zaten, damage attıkca artan anlık bir kalkanın var, penta üstüne penta attırabilecek bi ultin var, cc kimin umrunda

• e bide ccsi olsaydı.. %90 ban rate
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoNDescraption

quote:

Orijinalden alıntı: _fizz_

Morde adamın dibidir kardeşim bunu bil yeter.

Geçen aynısını draven ile yazmıştım...

görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHXS

Morde teamfightta 10 canla kalmışken aha öldüm diyip son bir umutla adcye bütün skillerini spamliyip onu öldürdükten sonra teamfight boyunca 10 canla fullshield gezmek ve diğerlerinin umutsuzca sana vurup öldürmeye çalışmalarını gülerek izlemektir.

Şu dediğini çok yaşadım var ya

• rylai alıp slow ile cc açığını az buçuk kapatabilirsiniz
  • cc'den çok mobility özürlü olduğu için alınmıyor

• Bence kullanışsız. Sadece diana counterlamak için alıyordum. Artık onu da counterlayamıyor.
  • hız rünleri ve rylai ile oynarsan etkisi daha da artar iyi bir şampiyon tavsiye ederim.
  • Mordekaiser is more 1337 than brutalizer ;)
  • "es numero uno" diye biliyorum ben.
  • Kasmış bir morde oyunu zehir eder güzel kardeşim. Ağır damage + tanky bir build yaparsa ölmüyor.
    Nasıl bir yol izlenir bilmiyorum ama eğer morde kasar ise oyun GG büyük olasılık. Durdurman imkansız kar topu etkisi dedikleri şeyi fazlasıyla yapıyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.