Şimdi Ara

Moradon mu ? Luferson mu ? Tartışılır :P (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ırkdaşlarımla gurur duyuyorum.. darısı cypherdaki humanların başınaa
  • xıgenonun karusları tabikide daha güçlü
  • Eskiden gece savaşları hariç savaşları hep biz kazanırdık yani Karus olanlar. Artık gündüz savaşlarını da El Morad'lar almaya başladı. Arkadaş bunun xSaintPeterx'in Edana'ya geçmesiyle ilgili olduğunu söyledi, ne kadar doğru bilmiyorum fakat savaşta 300-400 kişi alıyor diyordu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fizban312

Xigenon da Oynayan Varsa Bu Manzara Yabancı Gelmez.Görmeyenlerle Paylaşmak İstedim Xigenon da Nerdeyse Bütün Gece 04:00 Savaş ları Bu Şekilde Oluyor Herkez Merchant Kurup Character ini Luferson a Bırakıyor ve Üstelik Moradon gibi Shout dan ve Normal den Selling +6 Ms vs.. gibi duyuru Yapıyolar

o ne lannn
    yeminle diezde öle bi yapamadikkkk bi sürü lvl 70 adam var ama nafile
    diezden lvl 65 warrior verem pm atin xiennenda adami olan takas isterse burdayim.
    lvl 65 veriyom diezden ama lvl 65 baska bir warrior isterim
    np 170 k ama nedense hic kristali kırma fırsatim olmadiiiiiiiiiii
    tebrik ederim sizi,yeni toprak eski toprakın üstünü kaplarmiss ne diyem artik
    ey türk gencligiiiiiiiii

• quote:

Orjinalden alıntı: Citizen

Eskiden gece savaşları hariç savaşları hep biz kazanırdık yani Karus olanlar. Artık gündüz savaşlarını da El Morad'lar almaya başladı. Arkadaş bunun xSaintPeterx'in Edana'ya geçmesiyle ilgili olduğunu söyledi, ne kadar doğru bilmiyorum fakat savaşta 300-400 kişi alıyor diyordu.

Evet.SanitPeter , Edana'da hemen ELT clanını kurdu.63 olması lazım şu an.
  • ya bırak bana şimdi ELT i savunma ne zaman hangi savaşda ELT bizim yanımızda idi hiç bi zaman
    humanlar sadece bu görüntüyü gece 4 de görüyor biz 1 ve 7 olmak üzere elmorad town undan çıkmıyoruz
    Karus ların alayı linch görevini yaptı beaben hariç yani karuslar gündüzlerin adamı gece offline oluyoruz biz
  • quote:

Orjinalden alıntı: RentzusuKen

ya bırak bana şimdi ELT i savunma ne zaman hangi savaşda ELT bizim yanımızda idi hiç bi zaman
    humanlar sadece bu görüntüyü gece 4 de görüyor biz 1 ve 7 olmak üzere elmorad town undan çıkmıyoruz
    Karus ların alayı linch görevini yaptı beaben hariç yani karuslar gündüzlerin adamı gece offline oluyoruz biz

El Morad town'a hiç gidemedim ben.
  • quote:

ya bırak bana şimdi ELT i savunma ne zaman hangi savaşda ELT bizim yanımızda idi hiç bi zaman

Nedense Bende Sizi Town ın Önünden İçeri Girmeye Çalışırken Görüyorum Yada İçeri Girip İnn Hostesin Orada Duman Olduğunuzu Görüyorum Ve Son 1-2 Haftadır 1 Savaşlarını Veya 7 Savaşlarını Alıyoruz.(Sıkca Deil Tabiki ) ELT ler Olmadan Şu An Karus Lar Nerdeyse 0 birde RaGe ler Onlarda ELT in 2. Clanı Değişen Bişey Yok. Bu 2 Clan Ne Zamanki Oyuna Girmedi Cz De Nerdeyse Town dan Çıkamıyorsunuz.Birde ELT lerin Zamanında Sadece ELT ler Elmorad Castle a Giriyordu ve Arkasından Kuyrukları ..... Yani Onlar Olmasa Town ın Önünde Kamp Yapıcaksınız

• çok güzel bir resim o bütün orc lar gitti ve lufferson battı orda taniki
  • Cok gü<el resim oaylasım için saol
  • çünki yabancılar elmorad oynuyor ve geneldede geceleri online lar
    onların sayesinde bu savaşlar böyle yoksa gece gündüz hep aynı olacak
    engellenemeyen karus üstünlüğü::

bende beramusta karustum lwl 63

hitmachineyi bilen bilir o da sonunda doğru yolu bulup karus oldu

quote:

Orjinalden alıntı: Fizban312

quote:

zaten biz alıştık karusların çoğunu Türkler oluşturuyor ve geceleri fazla karus online olmuyor ondan böle rahatsınız

Ama Nedense Elmorad lardan Turk Online Cok Geceler

• quote:

Orjinalden alıntı: daswet

10-11 Mage Olcak Orada bi Nowa-Town(Gerçi towndalar ama)Oradakilerin yarısı meftaOlur!
  • güzel resimler :D
  • dostum birazdanda aynı manzaralar yasanacak merak etme
  • YASANICAK DEMİSTİM AZ ÖNCE HİÇ DEĞİSMEDİ VE DEĞİSMEZ DE LUFERSONDA OTURDU HERKES MİLLET UYKUYA DALDI BİLE ORK LARA ÖLÜM
  • Karusların eski şaşalı dönemi kalktı eskiisi gibi değiller bana göre şu anda bence insanlar x de daha üstün eskiden karusların oyun stratejisine hayrandım akıllıca oynuolardı. Şu an savaşlarda kıyaslama yapıorsnz ama gündüzleri oynayan el morad ırkının %80 i çoluk çocuk bana göre asıl oyuncular gece giriolar hala geceleri çok saglam karus war ama dedigim gibi el moradlar cz de daha baskın ayrıca bi konuya da değinicem karuslarda makro kosp kullanımı yaygın ben bizzat gecelri saat gece 12 ve sabah 8 arası oyunda oldugumda sahıt oluorm kısacası her ırkın iniş çıkışı olr bunu tartışmanın anlamı yok...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.