Şimdi Ara

MONSTER YAZ İNDİRİMİ KAMPANYASI BAŞLADI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
2
Favori
13.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

0 216 449 49 30 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak müşteri temsilcisi arkadaşlarımız ile görüşüp ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca web sitemizin üst headerindeki MESAJ GÖNDER butonu yardımıyla ya dahttp://www.monsternotebook.com.tr/mesaj/mesaj_gonder.aspx linkine tıklayarak açılan sayfadan mesajlarınızı müşteri temsilcilerimize kolaylıkla ulaştırabilirsiniz. Arkadaşlarımız gönderdiğiniz mesajlara en kısa sürede yanıt vermeye çalışmaktadırlar.

Saygılarımızla,

MONSTER Müşteri Hizmetleri

• Anlıyorum. Ama 5.Nesil işlemciler çıktığında fiyatlarda tavan yapacak bunuda herkes biliyor. Ve 860m hala üst düzey bir ekran kartı işlemci i7 4.Nesil olsun pek birşey farketmez bence.
    Bütçesi düşük olanlar oyun oynamasın o zaman gibi bir düşünce seziyorum ben. 2500-3000 TL'nin üstüne 1000 TL daha koymak birçok kişi için büyük sıkıntıdır.
  • Sn. Mstygt;

5'inci nesil Core işlemcisine sahip modellerin fiyatları ile ilgili kesin bir bilgi yok, bu konuda üreticiler ile görüşmelerimiz devam ediyor. Elbette 4'üncü nesil ile arasında belli bir fiyat farkı mutlaka olacak ancak fiyatlar konusunda şimdiden ön yargılı olmamakta gerekiyor bizce.

Bütçesi düşük olanların oyun oynayamaması gibi bir düşüncemiz kesinlikle yoktur. Aksine en yeni ve en hızlı mobil teknolojileri, en uygun fiyatlarla ülkemize getirme düşüncesindeyiz.

Saygılarımızla,

• İlginiz için teşekkürler. İyi Forumlar.
  • 5. Nesil işlemciler ortalama ne zaman gelir?
    Ortalama 1-2 ay ise beklemek en mantıklısı olur valla.

@MonsterMusteriHizmetleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uAhmetcanX -- 7 Temmuz 2015; 12:05:02 >
  • 5.nesil işlemciler ne zaman gelir?Bu ay almayı düşünüyorum.Fiyat farkı çok olurmu?Yeni kampanyalar olacakmı?Tulpar kampanyası olurmu?
    Bu mesajda bahsedilenler:@MonsterMusteriHizmetleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.nesil ile 5. Nesil arasında çok büyük fark varmı?Geçen ay computex 2015 tayvan da tanıtıldı 5.nesil ürünler.Msi ge ve gt serilerinde 5.nesil olmuş artık.Monstera ne zaman gelir?Beklemelimitim yoksa 4.nesil mi almalıyım?Yardımcı olursanız sevinirim
    @MonsterMusteriHizmetleri

• Up

• Sn. Silva Lucas ve pusat1249;

Bu konuda henüz bize iletilmiş bir bilgi bulunmuyor.

5'inci nesil işlemciler ile 4'üncü nesil işlemciler arasındaki performans farklarını ancak yeni nesil ürünlerimiz stoklarımıza girdikten ve modellerimizi test ettikten sonrasında bilgi verebiliriz bize bu konuda gelen herhangi bir ön bilgi maalesef bulunmamaktadır.

Diğer taraftan öğrenci indirimi kampanyamız mevcut modellerimizde halen devam etmektedir.

Saygılarımızla,

• MonsterMusteriHizmetleri kullanıcısına yanıt
    Selamlar monster almayı düsünüyorum artık kafama yattı diyebilirim. O safhayı geride bıraktık :) Şimdii şu stoklarınız umarım bayramda yenilenir ayrıca yapın şöyle güzel bir bayram indirimi alayım performans canavarımı. Bunu yapmanız lazım bak bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Westerling -- 12 Temmuz 2015; 4:42:05 >
  • Bende bir monster almakistiyorum ama iyi bir indirim bekliyorum :)
    Yaz indirimi almamı sağlamıyor malesef

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almasına alıcaz da stokların yenilenmediği firma mı olur.Ürün bir daha gelmeyecek de diyorsunuz biten ürünlere.Yeni ürünlerin ne zaman geleceğinin tarihi benim için önemli ona göre beklemeye karar vericem..
  • rioman R kullanıcısına yanıt
    Sn. rioman;

Stokta kalmamış ürünlerimizden bazıları yeni nesil Broadwell işlemcilerle refresh (yenilenmiş sürümlerle) gelecek bazıları da aynı özelliklerde (değişmeden) yeniden gelecek. Değişmeden gelecek modeller en erken 4 hafta gibi gözüküyor. (Süre değişkenlik gösterebilir) Yenilenmiş Broadwell serileri içinse şuan kesin bir süre belli değildir gelişmeler için web sitemizi takip edebilirsiniz.

Saygılarımızla,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonsterMusteriHizmetleri -- 12 Temmuz 2015; 11:51:36 >
  • MonsterMusteriHizmetleri kullanıcısına yanıt
    Canonlake nasıl olacak asıl? 10nm teknolojisi hakikaten çok merak uyandırıyor. Daha az ısınan mobil işlemci yapmayı başarırlarsa süper olur. Adamlar hızlı skylake gelmeden şimdiden canonlake söylentilerine başladılar.
  • Bende Monster almaya karar verdim lakin bazı şüphelerim var çok ısındığına dair bayağı söylentiler duydum yakın çevremden
  • Monster bayrama özel indirim veya kampanya olacakmı?Geçen yılın kampanyalarınıza baktım çok iyidi bu yıl neden yok.Örneğin geçen yıl abra 2600 tl tulpar kampanyası yapmışsınız.4200 tl ürün 3800 tl olmuş.2 yıl önce ön siparişlere özel indirimleriniz oluyormuş.Eski kampanyalarınızı özledim Bu ay olacak mı?Sadece yaz kampanyası diyorsunuz aynı fiyata satıyorsunuz.Bu nasıl kampanya anlamadım doğrusu

• quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Monster bayrama özel indirim veya kampanya olacakmı?Geçen yılın kampanyalarınıza baktım çok iyidi bu yıl neden yok.Örneğin geçen yıl abra 2600 tl tulpar kampanyası yapmışsınız.4200 tl ürün 3800 tl olmuş.2 yıl önce ön siparişlere özel indirimleriniz oluyormuş.Eski kampanyalarınızı özledim Bu ay olacak mı?Sadece yaz kampanyası diyorsunuz aynı fiyata satıyorsunuz.Bu nasıl kampanya anlamadım doğrusu

Bende söylediğiniz tarzda kampanyalar bekliyorum ,yoksa alabilme şansım olmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Monster müşteri hizmetleri cevap ver Bu kampanlar olmazsa başka markaya bakmayı düşünüyorum.Mesela monsterdan sonra tabi güzel bir kampanya yapmazsa monster diğer seçeneğim Asus X550JX modeli vatan computer da 2.500Tl.Özellikleri İ7 4720hq 8gb ram gtx950m 2gb 1Tb harddisk.Cd rom var.Dış yüzeyi alüminyum mükemmel kasası var.Sadece bir şeyi eksik.Ekran çözünürlüğü hd 1366 768.Full hd 1080 1920 olsaydı daha iyi olabilirdi ama böylesi de iyi çünkü ekran kartını yormaz fazla.Şimdi gelelim monstera en uygun laptopun 3000 bin tl yakın fiyat.Ne avantajı var bu asus modeliyle karşılaştırınca.Ek olarak prjinal windows 8 yüklü asus da.Monster da o bile para Bir de daha çok abra modellerinde sorunlu çıkıyor.Arkadaşlar bu dediğim ürüne bakablirsiniz öneririm.Eğer monster bayrama kadar kampanya ya da indirim yapmazsa Asus alacağım.Size de öneririm.

• Cevap bekleniyor monster müşteri hizmetleri

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Sepete ekle özelleştir deyince indirimi görebilirsin kardeşim.
    http://www.monsternotebook.com.tr/customize/customize.aspx?id=475190&secenek=&secenek2=&adet=1&lang=tr-TR#.VaOW8vntlBc aradaki fark da 960m için değerde artar.
    http://www.sanalpazar.com/urunalin__selumuttarhan buradanda lisansı aldınmı sıkıntı kalmaz ;)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.