Şimdi Ara

Monster Manual oyunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1.5 yildir reel poke go oyuncusu olarak,artik sadece kolleksiyondan öteye gitmeyen bi oyunu yagmur camur oynarak aldigim zevk harikaydi.fakat grup arkadaslarimin ve nianticin de oyunun bokunu cikarmalari yüzünden, bu oyuna gectik 3 arkadas suan..oyunu detayli bilemiyorum cunku cok gorevli ve guzel,sokak sokak gezmiyorum,her pokemon iş yapiyor.tut yakala at gitsin olayi yok.cizgi filmdeki gibi. Cp siniri yok.skiller çöp cikti derdi yok.her pokenin sevdiginiz skilini yukseltebiliyorsunuz.ona gore atak yapiyor ve oynadikca gelişiyor, gelistikce güçleniyor. Anlamsizca pogo da onlarca ayni tur yapip oynayamazken,bunda 1 tane yapmak bile caba istiyor.yapinca da ayreten guclendirmek.suan deneme surumu.pvp ve mesajlasma var.pvp suan tek tarafli.arkadasinizi doverken makina oynuyor.ama deneme asamasinda bi oyun icin bile guzel.ayni kanalda bulusursak daha da guzel,celebi 479 kanalina herkeso bekleriz.oyunu cozmek ve ilerlemek icin deneyime ihtiyac var..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben oynuyorum dostum 73 lvl ım ama elmas ya da vip almadığın sürece bir ilerleme olmuyor maalesef
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.