Şimdi Ara

Monster Güncel Driverlar P150HM/P170HM (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
3
Favori
18.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

windows 8 nasıl önerir misiniz? Herhangi bir uyumsuzluk var mı p150/170HM'lerle.

gözle görülür bir katkısı var mı bize? Görsel olarak değil tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamaka

quote:

Orijinalden alıntı: semiozbas

ben kullanıyorum driver problemi yaşamazsın sadece hotkeyi kurarken problem yaşadım ben ilk windows update ini yaptır sonra hotkeyi kurarsan problem yaşamıyorsun. hotkey 3.3017 kullanıyorum ben.

kurduktan sonra JMB38X Cart Controller tanımamıştı, JMB38X_WinDrv_R1.00.73.00_WHQL bunu kurdum tanıdı. Ekran kartı driverini kurdum başka birşey kurmadım şuan herşeyi tanımış gözüküyor.

Hotkey ne yapcam diye düşünüyordum, Teşekkürler.

Söylediklerimden başka bir driver kurdunuz mu? Tüm güncelleştirmeleri yaptım.

komple butun driverların sitesindenn ayrı ayrı indrimiştim tanısada kurdum hepsini tekrardan ben şuan sadece buluetooth sorunu yaşıyorum. ilk kurduğumda problem yoktu düzgün çalışıyodu aslında sonra ne oldu bilmiyorum

• quote:

komple butun driverların sitesindenn ayrı ayrı indrimiştim tanısada kurdum hepsini tekrardan ben şuan sadece buluetooth sorunu yaşıyorum. ilk kurduğumda problem yoktu düzgün çalışıyodu aslında sonra ne oldu bilmiyorum

kendi sitesinde win8 driver göremedim, link verebilirmisiniz?
  • öyle değil mesela ekran kartını nvidiadan, chipset rapid storege menegament driverlarını intelin sitesinden, wifi realtekin sitesinden gibi parça parça model olarak buldum hepsini vaktim olursa uplarım faydalanır herkes
  • quote:

öyle değil mesela ekran kartını nvidiadan, chipset rapid storege menegament driverlarını intelin sitesinden, wifi realtekin sitesinden gibi parça parça model olarak buldum hepsini vaktim olursa uplarım faydalanır herkes

yaparsanız herkes için iyi olur, umarım vaktiniz olur.
  • 13.02.2013 Tarihli güncel P150HM/P170HM driverlarını bir yere topladım ve upladım arkadaşlar bilgiler resimde mevcut dosya boyutu yaklaşık 1GB Bugun format attım hepsini denedim bir sıkıntı yok.

Monster Güncel Driverlar P150HM/P170HM

http://www.putlocker.com/file/3DCEDE873D357834

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semiozbas -- 14 Şubat 2013; 5:43:22 >

• quote:

13.02.2013 Tarihli güncel P150HM/P170HM driverlarını bir yere topladım ve upladım arkadaşlar bilgiler resimde mevcut dosya boyutu yaklaşık 1GB Bugun format attım hepsini denedim bir sıkıntı yok.

Download

eline sağlık.
  • quote:

13.02.2013 Tarihli güncel P150HM/P170HM driverlarını bir yere topladım ve upladım arkadaşlar bilgiler resimde mevcut dosya boyutu yaklaşık 1GB Bugun format attım hepsini denedim bir sıkıntı yok.

Download

Sen varya üstad büyük adamsın

• quote:

Download

dostum eline sağlık mükemmel bir çalışmaya benziyor emek harcamışsın incelemeye vakit bulamadın indirip bendekiler ile karşılaştırıcam teşekkürler bu şekil paylaşımlarla cihazlarımızdan tam verim almış olacağız herkez bu şekilde ellerindeki güncel yazılımları paylaşmalı.

• teşekkür ederim arkadaşlar yardımcı olabildiysem ne mutlu bana takıldığınız yada problemli bir yer varsa yardımcı olabilirim
  • quote:

teşekkür ederim arkadaşlar yardımcı olabildiysem ne mutlu bana takıldığınız yada problemli bir yer varsa yardımcı olabilirim

Error (509)
    This account's public links are generating too much traffic and have been temporarily disabled!

indiremiyoruz :(
  • ilk mesajdaki linki değiştirdim gece

burdan indirebilirsiniz : http://www.putlocker.com/file/3DCEDE873D357834
  • quote:

ilk mesajdaki linki değiştirdim gece

burdan indirebilirsiniz : http://www.putlocker.com/file/3DCEDE873D357834

elinize sağlık
  • download hızıda oldukça iyimiş..:)

• quote:

Orijinalden alıntı: mertbzkrt

p150em kullanıyorum wi8 - 64 bit kurulu bilgisayarımda.
    Pc nin yanında verdikleri driver cd si hep 32 bit.
    Arkadaşın upload ettiği driverlar wi8 64 bit midir?

windows 8 64bit driverlar fakat bunlar geçen senenin HM serisi laptopların driverları : P150EM nin güncel driverlarını

http://www2.sagernotebook.com/pages/notebooks/download.cfm?ProductType=9150

http://forum.notebookreview.com/sager-clevo/699962-updated-clevo-driver-thread.html

bu adreslerde bulabilirsin.

• thx nasıl kuruyorduk beyler
  • bilinmeyen aygıt problemini çözemedim ne yapmam gerekli? herşey güncel kurulu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 3 Haziran 2013; 0:36:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

bilinmeyen aygıt problemini çözemedim ne yapmam gerekli? herşey güncel kurulu

çözemediysen yardım edeyim... w8.1 proplemi bunlar
  • SAMET/ kullanıcısına yanıt
    intel management engine driverı eksik gibi duruyor aşağıdaki linkten işletim sistemine uygun olanı indirip kur

https://downloadcenter.intel.com/SearchResult.aspx?lang=eng&keyword=management
  • semiozbas S kullanıcısına yanıt
    hangisi uyumlu çözemedim win8 için olanı indirdim kabul etmiyor
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.