Şimdi Ara

MONSTER DÜKKANI 'Süper Fiyatlar' başkasında bulmanız imkansız!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
7.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

şu turbineyi tcye sokmak neden bu kadar zorki...

Ürünün Türkiyede satışı yok denecek kadar azmış ve çok miktarda geri iade yapılmış getirmeyi pek düşünmüyor distribütör. Turbine gibi bir ürünü 400-500 TL ye satmanız mümkün değil tabiki
  • tour a talibim. 12 taksit maximum kreydi kartına şeederseniz 200 liraya olmazsa 250 ye peşin fiyatına 12 taksit yap alayım kardeşim
    param yok, taksit yapam bari.. :((

yap bi güzellik kardeşine.. :((

tour u 100 liraya yediriyorlardı son anda anladım orijinal değilmiş geçmişime bir göz at be abi yap kardeşine bi güzellik be abi 12 taksit maximum 200 liraya olmazsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: PublicAdministrator

tour a talibim. 12 taksit maximum kreydi kartına şeederseniz 200 liraya olmazsa 250 ye peşin fiyatına 12 taksit yap alayım kardeşim

tour u 100 liraya yediriyorlardı son anda anladım orijinal değilmiş geçmişime bir göz at be abi yap kardeşine bi güzellik be abi 12 taksit maximum 200 liraya olmazsa

PM olarak cevaplanmıştır.
  • quote:

tour a talibim. 12 taksit maximum kreydi kartına şeederseniz 200 liraya olmazsa 250 ye peşin fiyatına 12 taksit yap alayım kardeşim

1 Adet Tour Modeli sıfır olarak PublicAdministrator arkadaşımıza satılmıştır güle güle kullanması dileğiyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tylan

quote:

1 Adet Tour Modeli sıfır olarak PublicAdministrator arkadaşımıza satılmıştır güle güle kullanması dileğiyle.

Ürün Kesinlikle orijinal satın almak isteyenler güvenle alabilirler,

Özellikle karşılaştırma yapabilirsiniz, orijinal ürün sağlam ve güvenilir satıcı...

• şu kampanyalı tour olayından pm alsam :)
    birde ibeats fiyatı nedir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: $$

şu kampanyalı tour olayından pm alsam :)
    birde ibeats fiyatı nedir acaba

• takip
  • pm...

iyi satışlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgayk

pm...

iyi satışlar...

• Solo HD'ye bayıldım, Ankara Optimum MediaMarkt fiyatı: 799TL idi ancak Monster Diddybeats ise yanlış hatırlamıyorsam(ki yanılma ihtimalim az değil) 279TL yani aynı fiyata idi. Valla ben Solo HD yi dinledikten sonra orada bulunan standda denediğim Senheiser, sony ve philips modellerinin hiçbirini beğenmedim. Açıkçası iphone kullandığımdan ve fiyatı herşeye rağmen bana yüksek geldiğinden (gözüm kalmış olsa da) şimdilik Solo HD gibi çok etkilendiğim bir kulaklığı almayıp bekleyeceğim. Olur da iyi bir mp3 çalar bulabilirsem tereddütsüz buradayım çünkü fiyatları piyasanın oldukça altında. İyi alışverişler diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgrozt -- 11 Kasım 2011; 18:44:26 >
  • tour için pusudayım, tekrar bir kampanya olsa güzel olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: $$

tour için pusudayım, tekrar bir kampanya olsa güzel olucak

Yakında yaklaşık 50 TL gibi bir zam geliyor maalesef siz kampanyayı beklerken
  • Bu solo hd modelleri sesi disariya veriyormu ? Vermiyorsa direk alicam.En ufak seste bile rahatsiz oluyor millet deli oluyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djenez

Bu solo hd modelleri sesi disariya veriyormu ? Vermiyorsa direk alicam.En ufak seste bile rahatsiz oluyor millet deli oluyorum.

Ben denedim, sesi dışarıya veriyor maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: djenez

Bu solo hd modelleri sesi disariya veriyormu ? Vermiyorsa direk alicam.En ufak seste bile rahatsiz oluyor millet deli oluyorum.

Solo, Solo HD, Studio modellerinde sesi sonuna kadar açarsanız dinlediğiniz müziği yanınızdakilere de dinletirsiniz. Pro ve Detox modellerinin izolasyonu daha iyi diğerlerine göre ama ses azda olsa bunlarda da dışarı çıkıyor.
  • turbine pro olsa iyi olurdu
  • 1 Adet Beyaz Studio modeli musty-016 rumuzlu arkadaşımıza satılmıştır. Güle güle kullanması dileğiyle.
  • quote:

1 Adet Beyaz Studio modeli musty-016 rumuzlu arkadaşımıza satılmıştır. Güle güle kullanması dileğiyle.

Şimdiden çok tesekkurler,yarın teslim aldıktan sonra yine yorumumu yapicam,umarım urun bekledigim gibi gelir ve alisverislerimiz uzun sure devam eder ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty-016

quote:

1 Adet Beyaz Studio modeli musty-016 rumuzlu arkadaşımıza satılmıştır. Güle güle kullanması dileğiyle.

Şimdiden çok tesekkurler,yarın teslim aldıktan sonra yine yorumumu yapicam,umarım urun bekledigim gibi gelir ve alisverislerimiz uzun sure devam eder ;)

Ürünü beğeneceğinize eminim sonuçta orjinal ürün. Bir dahaki alışverişte görüşmek üzere.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.