Şimdi Ara

Monitörün Tamiri Mümkün Mü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
42
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Monitör >> Monitörün Tamiri Mümkün Mü ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    416 Mesaj
    Geçen sene geç açılan monitörümü tamiri vermiştim fakat aldığımda bu hale gelmişti. Lafı fazla uzatmayacağım. Flex'i internette bulabiliyorum ama LCD panelin arkasındaki kartı bulamadım aklıma da hasar görmüş soket kısmını değiştirme fikri geldi ama yinede tamir işlerinden anlayan birisine sormadan birşey yapmak istemedim. Çünkü taşınacağız ve kurtarılmaz durumdaysa sadece LCD paneli tutup geriye kalan kasa kısmını atacağım.

|
    |

• Yüzbaşı
    278 Mesaj
    emin değilim ama zayıf bir ihtimal eksik kısımlar ince bir kablo ile lehimlenerek tamamlanabilir.Uğraşmak isteyen ehil birini bulabilirsen
    (GIGABYTE B450M S2H Anakart)___( RYZEN 5 1600 İşlemci)___(2x4 gb CORSAIR 3000 BELLEK)___(MSI rx 570 4gb Grafik kartı)___(WD 120 GB ssd)_ (HITACHI 1 T.B. Sata 3 sabit disk)___(Asus VS239HV Monitör)
  • Yüzbaşı
    416 Mesaj

Hocam en kötü aynı pin sayısına sahip bir soket bulup onunla ya yanmış soketi değiştirmeyi düşünüyorum. Ara bağlantı kablosu internette halen satılıyor o sorun değil ama aynı pin sayısına sahip soket bulmam ugrastiracak biraz. Aliexpress'de var ama onunla da uğraşmak istemiyorum açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    pars.42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Canlı Tv izle
Sohbet
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,046
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.