Şimdi Ara

Monitör panel ihtiyacı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lenovo marka 23" monitörlü all-in-one bilgisayarım var. Misafirin çocuğu elindeki kalemle (henüz nasıl yaptığını anlayamadığım bir şekilde) monitörün panelini kırmış. Lenovo'ya sordum bir panele 600 TL çektiler. LG'ye sordum biz de yok bu panel diyorlar. LCD hastanesi diye bir yer var oraya götürdüm orada da bu tamir edilemez yenisi ile değişmesi gerekir diyor. Birkaç aydır elimde kaldı makine hiçbirşey yapamıyorum başka monitör çıkışı da yok ki yeni bir monitör takarım kasa yerine kullanırım desem.

Lcd hastanesindeki arkadaş kasayı açtı. Aynen söylediği kodu yazıyorum. PANELİN KODU : LM230WF1-TLA3

Elinde olan, uygun fiyata temin edebilecek olan, 2. el vs. bulabilecek olan, şu monitörü bul panelini sök kullan diyecek olan arkadaşları mesajımı cevaplamaya bekliyorum.

Şakası filan bi tarafa resmen mağdurum arkadaşlar . Size zahmet bi el atın şu işe. Cevaplarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

• Hada bea! Kimsenin hiçbir fikri yok mu arkadaşlar
  • Öncelikle geçmiş olsun. Bu tip durumlardan nefret ediyorum. Şimdi o çocuğun suçu yok çünkü çocuk. Ailesinin bu durumu karşılaması gerekir fakat karşılamazlar, hatta konusu açıldığı anda kaçar o çocuk ise bidaha size misafirliğe getirilmez.
    Şahsen ben odamın kapısını daima kitlerim. Daha önce monitor problemi yaşamıştım bende sizin gibi dersimi aldım...

Sorunuza gelirsek eğer panel hakkında bir fikrim yok fakat lenovonun 23" lik bir monitorünü bulursanız muhtemelen panel aynıdır.. Türkiyede pek bulunmaz gerçi.

All-in one pc'yi kasa olarak kullanmak mümkün. Çıkışı olmayabilir ama kasa açılır ve panel bağlantı kısmına dvi hdmi kablosu bağlanabilir.
    Beceremem diyorsanız elektronikçi herhangi birine yaptırabilirsiniz.

Aradığınız panelin illaki aynı panel olmasına gerek yok.
    Aynı boyutlarda farklı bir panelde takabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morphinz -- 12 Aralık 2013; 20:19:22 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.