Şimdi Ara

Monitor elektrik atiyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar herkesin yeni yilini ve bayramini kutluyorum öncelikle,

Ati x1300 ekran kartim ve philips 105e monitorum var.Fakat bazen monitor de goz acip kapama hizinda goruntu gidip geliyor ve o sırada elektrik atlamasi gibi çıt diye bir ses geliyor.Bunun sebebi ne acaba.300watt psum var.Fakat sistemin daha fazla guc gerektirdigini dusunuyorum.Sizce bundan olabilir mi?Yani bi stabilite sorunundan kaynaklanabilir mi bu durum?

• Bence monitörünü başka pc de dene. Bana kalırsa monitörünüde bir sorun var.Çok eskiden buna benzer bi sorun olmuştu soğuk lehimden olduğunu anlaşılmıştı.Dandik güç kaynağı olsa bile o karta yeter(gerçi diğer bileşenlerini bilmiyorum)
  • belki eğer çoklu priz kulllanıyorsan prizdede hata olabilir.tam takılmış olmayabilir.yada arkadaşımızında dediği gibi mönitor de sorun olabilir.Ama sakın kendim monitör i açıp bakmaya çalışma bir bilgisayarcıya götür.yada elektronikçilerde bundan anlar.elektronikçilere götür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 4 Ocak 2007; 0:39:46 >
  • Arkadaşım büyük ihtimalle sorun prizde başka prizden elektrik alıp dene bakalım düzelcekmi sorun.
  • Tesekkurler arkadaslar ...Prizi degistirip deneyecegim.
  • Oturduğun yerde sık sık voltaj dalgalanması oluyorsa ondan da kaynaklanabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.