Şimdi Ara

Monitor ekraninda daralma oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Ben çok eski arçelik marka xp bilgisayar var. Öncelikle sorun nasıl meydana gelmis olabilecegini anlamanız için olayı size anlatayım. Bilgisayar bir hata verdi. Masa ustune geliyordu fakat simgeler gözükmüyordu. Forumlarda araştırdım ve bi kaç işlemi denedim. Birincisi bilgisayarı vga modunda açmak gibi bir şeydi. Bilgisayar açılırken f8 basıp ordan yapılıyormuş. Denedim simgeler saniyelik gelip gitmeler yaptı daha sonra hepten gitti. Aynı sorun yani. Olmadı. Güvenli modda açtım. Vga daki aynı olayı gördüm. Daha sonra format atma bari kurtarma konsulunu kullan önerisi vardı. Daha önce hiç yapmadığım bir şeydi. Beceremedim ve resetledim işlemi yaparken. Acaba dedim bios ayarlarinda mi bir sıkıntı var dedim ve bilgisayar açılırken del tuşuna basıp bütün ayarları default ettim. Saveleyip çıktım. Son olarak format atayım dedim. Daha önce defalarca attım bilgisayarima. Formatı attım ekran simgeleri falan okey fakat ekran daralması var. Kesin olmamakla birlikte bios ayarlarını default ettikten sonra ekran daralması oldu diye hatırlıyorum. Bilgisayarın ilk anından masa ustune gelene kadar ve sonrasında ekran hep dar. Monitör ayarlarını sağdan soldan genislettim. Yukardan aşağıdan da hakeza. Ekran cozunurluklerinin hepsini denedim. En genisini ayarladım fakat yinede kenarlarda siyahliklar var. Yardımcı olursanız minnettarım. Fotoğrafta koyuyorum. Şimdiden teşekkürler..
     Monitor ekraninda daralma oldu

• Sistem geri yükleme yapabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.