Şimdi Ara

monitör-->baz istasyonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar monitörlerin yakınında baz istasyonu bulunmasının monitöre gerçek zmanda yada ilerki zamanda bir zararı olur mu? bu konuyşa ilgili birkaç duyum aldım da..

• Olmaması lazım ne kadar yakın ve uzak olduğu önemli
  • mesela yan binada yada aynı binada.
  • o kadar yakınında duruyor ise seni daha çok etkiler sonuçta monitor elk.bir aletiçerisinde bir sürü elk. parça var ama sen bir insansın senin sağlığını daha çok etkiler
  • +1

sen taşın bence.. .Y da imza toplayın çıkarttırın apartmandan baz istasyonunu
  • yok yaww benim açımdan değil. bizim oraya daha cep tel teknolojisi gelmedi. [angry]
    birkaç kişiden duyum aldımda monitör çok sık arıza yapıyor. nedendir diye. monitörde renk dalgalanması oluşuyor ve sorun tamir edilmesine rağmen devam ediyor. birkaç kişiden aynı sorunu duyunca merak ettim saolun ilginz için
  • Arkadaşım Benim evde telefonum çaldığında Monitör çıldırıyordu..
    Senin BAZ İSTASYONU VAR!.
    Düşünsene KAÇ TELEFON ÇALIYOR!.
  • lord of world cep tel i monitörden uzkalaştırırsın etkilenmez. benim sorum binanın yakınlarındaki baz istasyonlarının etki edip etmeyeceği. yoksa baz istasyonunu tabii yan odaya koyarsan etkilenir. yani senin mantığınla gittiğimde soruyu şööle sormam gerekli. 1 cep telefonu monitörün 15cm yakınındayken bu kadar etkiliyorsa, 1000 cep tel monitörün 100 metre uzağındaysa ne kadar etkiler...
  • Benim telefon 15cm yanında değildi işte sorun bu :-)
    6mt uzağında idi :-)
  • abi senin monitor biraz civelekmis yaw :) sahi ne marka ve model idi o civelek monitor merak ettim simdi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.