Şimdi Ara

moleküler biyoloji

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • okuyan veya okumak isteyen var mı sorularım var

• Yazma derim.Turkiyede temel bilimlere verilen onemi hep beraber goruyoruz.Soyle dusun bogazici universitesi 2002 yilinda ilk 1000 den ogrenci alirken sene olmus 2015 15.400 kadar gerilemis.Neden mi is imkani yok.Yurtdisinda bile her yer dolu artik.Gelecegin meslegi denilen molekuler biyoloji hicbir zaman gelecegin meslegi olamadi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ABD de bile önemi yok moleküler biyoloji ve genetiğin
    dün bir blogda okudum BOUN mbg mezunu ve amerikada staj vs yapmış biri anlatıyordu
    mbg seçilmemesi konusunda uyarıyordu
  • Biyomedikal mühendislik nasıl? Kalp pilinden MR cihazına, tansiyon aletinden implanta kadar her şeyi yapıyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimseyi takma bende istiyorum hatta baya arastirdim suan turkiyenin onem verdigi bir konu koc bilkent ve ya bogazicine gittiginde issiz kalmazsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İntegralintürevi

Kimseyi takma bende istiyorum hatta baya arastirdim suan turkiyenin onem verdigi bir konu koc bilkent ve ya bogazicine gittiginde issiz kalmazsin.

koç boğaziçi bilkent dışında iş imkanı yok mu yani sordum soruşturdum net bişey yok ortada. tercihin bitmesine de az kaldı
  • İntegralintürevi İ kullanıcısına yanıt
    Metu

• Valla bunlar disinda itu ya da odtu yazabilirsin ama digerlerini yazma bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.