Şimdi Ara

Modemi Resetlemeden Telefondan İnternete Bağlanamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Zyxel p-660w-t1 modemim var. Sorunuma gelecek olursam;
    Bazen 2 saatte bir bazen 8 saatte bir yani belirsiz zaman aralıklarında modemi resetlemediğim sürece telefonlardan internete bağlanamıyorum. Bağlan dediğimde "Kaydedildi, güvenli" yazıyor ve bağlanmıyor, fakat işin tuhaf tarafı şu ki internetin durumu telefonlarda bu şekildeyken laptop'ta hiç bir sorun yok internete bağlanıyorum.

Yani kısaca anlatmam gerekirse; modemi resetlemediğim sürece telefonlardan internete bağlanamıyorum ama laptop'ta bağlanabiliyorum. Modemi resetliyorum sorun düzeliyor sonrasında belirsiz bir zaman sonra tekrar aynı sorun oluşuyor. Tekrar modemi resetliyorum ..... diye devam ediyor.

• Yaşadığın sorun bağlantı yaptığın telefonun wlanı ile ilgili gözüküyor ama farklı telefn ile deneme şansı oldumu hiç ? Modeme bir cihaz bağlanırken onu pc yada telefon olarak algılamaz ki telefona bağlantısına izin vermesin yada ıp dağıtmasın. Farklı telefon ile deneyebilirsin.
  • Farklı telefonlarla ve hatta farklı tabletlerle bile denedim. Hepsinde aynı sorun devam ediyor. Modemi resetliyorum düzeliyor. Bir kaç saat sonra yine aynı sorun tekabül ediyor.
  • aynı sorun bende de var
    çözebildin mi?
  • modem yazılımını güncellemen ama önce sıfırlaman şart....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.