Şimdi Ara

Modem Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. 700 TL'ye kadar bütçem var ve 50 Mbps internetimle kullanabileceğim bir modem tavsiyesi istiyorum. En önemli unsur Wi-Fi konusunda güçlü olması gerekiyor çünkü salon ile odam arasında 3 duvar var ve salonda Wi-Fi 1 tık çekiyor. Evi komple kapsayabilen bir Wi-Fi bağlantısı olursa iyi olur.

Wi-Fi güçlendirici denedim ancak onlarda da sürekli bir kopma meydana geliyor, sebebini çözemedim.

Şu anda kullandığım modem TTNet'in vermiş olduğu Huawei HG630a.

• Cihazın yanına bir router alıp bridge modunda bağlantı yapıp kullanmanı öneririm ve router olarakta Global sürüm Huawei AX3 Pro alabilirsin tam F/P cihazı satın alırken not kısmına ürünün fiyatını 5 dolar olarak yazmasını istersen satıcıdan çok daha az vergi ödersin.

https://tr.aliexpress.com/item/4001165403699.html?spm=a2g0o.cart.0.0.750d3c00kCxm3v&mp=1

• Son durum; Keenetic Extra DSL aldım, çok memnunum.

Yorum yapan arkadaşa teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vascdia -- 6 Aralık 2020; 12:44:17 >
  • Vascdia kullanıcısına yanıt

Güle güle kullan. :)

Anlattığın evde aslında 2 cihaz ihityaç gibi. Extra DSL en sık kullandığın alanlara yetecektir tabikide.

Telegram grubumuza da bekleriz.

• Extra ile beklediğim performansı aldığım için şimdilik dokunmayacağım ancak üşenmesem iki cihaz kurardım :)

Taşınacağım eve mutlaka bahsettiğiniz gibi bir network kuracağım tam performans almak için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.