Şimdi Ara

MODEM KURMA YARDIMMMM !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • -------------->>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<---------------

Arkadaşlar yaklaşık 10 günden beri internete bağlanmada problemler yaşıyorum. 512 adsl var ama bağlantı hızım çok yavaş ve downloadı baytlarla yapabiliyorum. Bu konuda 4440375 i aradım ama herzamanki gibi modemi aç kapa demekten başka birşey söylemediler. Bu konuda daha önce dh ye yazdım ama doyurucu bi cevap alamadım. Ayrıca benim takıldığım bazı şeyler var. Acaba ben modem ayarlarını ağ bağlantılarını yanlış falan mı ayarlıyorum diye düşünüyorum. Inca im-104 router var ve ethernetle bağlanıyorum. İnternet bağlantısını 192.168.1.1 yazıp modemin içinden varsayılan ayarlarla yapılandırıyorum. Bundan başkada birşey yapmıyorum. Şİmdi sorum şu: Ekstra olarak yeni ağ bağlantısı kur gibi bazı işlemler yapmak gerekiyor mu? Ayrıca denetim masasından ağ bağlantılarını açtığım zaman yerel ağ bağlantısı yani ethernet kartımın haricinde internet ağ geçidi başlığı altında internet bağlantısı diye birşey çıkıyor. Bu yerel ağ bağlantısı ayarlarını oynarken ortaya çıktı ve silinmiyor. O çıktığından beri yerel ağ bağlantısında gelen atıyorum 2.300.000 ise giden bunun 3-4 katı oluyor. Bu normal mi?

Arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim. 10 gündür kafayı yiyorum...

NOT: TTelekom sitesinde hızım ortalama 70-9 çıkıyor. Ayrıca pc de TRKY-Dns ayar,cfosspeed gibi programlar kuruludur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muraty -- 17 Ocak 2006 22:44:20 >

• quote:

Orjinalden alıntı: muraty

-------------->>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<---------------
    Bu konuda 4440375 i aradım ama herzamanki gibi modemi aç kapa demekten başka birşey söylemediler. Bu konuda daha önce dh ye yazdım ama doyurucu bi cevap alamadım.

Telekomun cahil personelinden farklı cvp alabilen çıkmadı ki ...

• bi cevap yazın arkadaşlar lütfennnnnnnnnnnnnnnn
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.