Şimdi Ara

Mobility Radeon HD 5730 güncelleme sonra siyah ekran sorunu [Çözüldü]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ATI Mobility Radeon HD 5730 GTA V için yayınlanmış olan güncellemeyi AMD'nin sitesinden indirdim. Kurduktan sonra ekran çözünürlüğüm küçüldü. Bi yandan da aygıt yöneticisinden değişimi kontrol ediyorum. Güncelleme bitti. Benim Görüntü Bağdaştırıcıları'nın altında bulunan ekran kartı ismim HD 5000 oldu. Neyse dedim belli ki 5000 serisi olduğu için o isim gelmiş olsa gerek diye düşündüm. Sonra Laptop'u yeniden başlat uyarısı çıkmıştı onu yeniden başlattım. Yeniden açıldı Win7 logosunu gördüm. Ondan sonra Hoşgeldiniz yazısı gözükmedi. Hoşgeldiniz yazısının olduğu kısımdan itibaren siyah ekran var. Ama Win7 açılış sesini de kısa bir süre sonra duydum. Yani driver ile ilgili bir sorun olduğunu anladım.

- Laptop: Asus N61JQ
    - İşletim Sistemi: Win7 Service Pack 1

(Bu arada eş zamanlı olarak siyah ekran varken HDMI kablosunu TV'ye bağladığımda TV'de görüntüyü aldım. Yalnızca TV'de kullanabiliyorum.)

Olabildiğince detaylı anlatmaya çalıştım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Edit: Çözüme gelince; Win8.1 format attırdım. AMD'nin son çıkardığı beta güncellemeyi yükledim. Şimdi siyah ekran sorunu düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmt91 -- 9 Mayıs 2015; 23:22:07 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.